Garmin Fenix 5

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4232
  Kaina Versija Sandėlyje Kiekis Pirkti
  399 
  Slate Gray with Black Band
  (010-01688-00)
  Nėra
  Užsakyti 

  Universalus stilingas laikrodis sportui ir kelionėms

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  WiFi
  Yra (tik su Sapphire Edition)
  Veikla
  Aktyvumo asistentas
  Bėgimas
  Plaukimas
  Dviračių sportas
  Multisportas
  Išmanūs pranešimai
  Connect IQ Apps
  GPS imtuvas
  Yra
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra (optinis integruotas)
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  10 ATM
  Dydis, mm
  47.0 x 47.0 x 15.5
  Svoris, g
  85
  Ekrano dydis, mm
  30.5 mm diametras
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  240 x 240
  Maršruto taškai (waypoints)
  1000
  Istorija
  200 val.
  Baterijų darbo laikas
  Iki 2 savaičių laikrodžio režimu (priklausomai nuo nustatymų), iki 24 val.GPS režimu, iki 75 val. UltraTrac taupymo režimu
 • Universalus ir stilingas GPS laikrodis sportui ir kelionėms

  • Kompaktiškas (47 mm) GPS laikrodis skirtas įvairioms sporto veikloms su Elevate™ optine pulso matavimo technologija1
  • Patikimas korpusas kartu su nerūdijančio plieno EXO™ antena priima signalą patikimai bet kokioje aplinkoje
  • Jau paruošti aktyvumo profiliai visoms sporto šakoms ar laisvalaikio praleidimo būdui
  • Visa treniruočių statistika ir pasiekimai įdiegtose programėlėse
  • Prisijungimo galimybės2, tokios kaip išmanūs pranešimai, automatinis duomenų perdavimas į Garmin Connect™ aktyvaus gyvenimo būdo bendruomenės puslapį ir papildomi laikrodžių šablonai ar kitos programėlės iš Connect IQ™ parduotuvės
  • Įvairūs davikliai, tokie kaip GPS kartu su GLONASS, barometrinis aukštimatis, trijų ašių kompasas kartu su giroskopu
  • fēnix 5 Performer Bundle komplekte turi papildomą širdies pulso daviklį HRM-TRI, skirtą papildomiems bėgimo dinamikos duomenims bei širdies pulso sekimui plaukiant

  Nugalėk vakar dieną visą parą, kasdien. fēnix 5 yra aukščiausios klasės, universalus GPS sporto laikrodis su nuo riešo nuskaitoma širdies pulso technologija1. Papildomos treniruočių galimybės ir keičiami dirželiai leis lengvai persijungti iš treniruočių į įprastą gyvenimo ritmą. Nesvarbu kokia sporto šaka užsiimate, fēnix 5 gali sekti jas visas jau įdiegtų sporto profilių bei papildomų treniruočių duomenų dėka, kurios leis efektyviau kontroliuoti Jūsų treniruotes. Taip pat laikrodyje rasite ir išmaniuosius pranešimus2.

  fenix 5

  Ryškus dizainas, didelis našumas

  fēnix 5 yra kompaktiškas, 47 mm diametro, universalus laikrodis su didelėmis galimybėmis. fēnix 5 yra solidaus atletiško dizaino ir aukščiausios kokybės derinys, su EXO antena nerūdijančio plieno korpuse, visa tai suteikia atsparumą bet kokioms aplinkos sąlygoms (su panardinimu į vandenį iki 100 m). fēnix 5 atitiks visas Jūsų estetines ir atletiškas ambicijas.

  fenix hr

  Išskirtinis skaitomumas bėgant

  Visuomet įjungtas, aukštos raiškos, spalvotas Garmin Chroma Display™ užtikrina puikų skaitomumą bet kokiu metu. fēnix 5 turi 1.2’’ ekraną su atspindinčiu šviesą pagrindu, kuris leidžia matyti vaizdą ekrane net saulėtą dieną. Tam kad užtikrinti laikrodžio saugumą sportuojant, fēnix 5 Sapphire versija turi nesibraižomą safyro stiklą.

   

  Nuo riešo nuskaitomas pulsas1

  Tam kad suteikti visišką laisvę sportuojantiems, visi fēnix 5 modeliai turi integruotą nuo riešo nuskaitymo pulso technologiją Elevate, kuri seka širdies pulsą nedėvint ant krūtinės įprastinio daviklio su diržu. Kartu su jau integruotu optiniu Elevate davikliu ant Jūsų riešo, galėsite bet kuriuo metu pasitikrinti savo treniruočių intensyvumą, sekti savo širdies pulso pokyčius visą parą, tam kad gauti tikslesnę informaciją apie dienos metu sudegintas kalorijas.

  fenix hr širdies pulsas

   

  Būkite stilingi su keičiamomis apyrankėmis

  Didelis keičiamų QuickFit odinių, metalinių ar silikoninių apyrankių pasirinkimas leidžia greitai ir lengvai ją pasikeisti norint atitikti reikiamą sporto ar laisvalaikio stilių. Nereikia jokių papildomų įrankių norint jas pasikeisti. Tiesiog pakeiskite, užsekite ir naudokite.

   

  fenix hr

   

  Viskas ką Jums reikia žinoti apie Jūsų treniruotes

  Jūsų tikslas - nuolat gerinti savo pasiekimus per ilgas treniruočių valandas. fēnix 5 naujos programėlės saugo ir leidžia lengvai pasiekti visą Jums reikalingą informaciją, tam kad padaryti treniruotes dar efektyvesnes.

  • Treniruotės būsena: Parodys kiek yra efektyvi Jūsų treniruotė ir patars kaip pasiekti iškeltus tikslus.
  • VO2Max prognozės priemonė: Atsilenkimai, bėgimas ar važiavimas dviračiu, šių treniruočių metu gauti duomenys parodys Jūsų maksimalų sunaudojamo deguonies kiekį per minutę. Tai dar vienas Jūsų treniruotės efektyvumo lygio rodiklis.
  • Treniruotės apkrova: Pasakys Jums kiek sunkiai Jūs treniruojatės per laiko tarpą, nepriklausomai nuo treniruotės tipo.
  • Atsigavimo patarėjas: Atsigavimo laikas parodys Jums kiek rekomenduojama laiko pailsėti po paskutinės treniruotės.
  fenix hr

   

  Daugiau papildomų duomenų, tokių kaip funkcionalumo galios slenkstis ir laktato slenkstis, padės Jums geriau įvertinti savo veiklos rezultatus bėgant ar važiuojant dviračiu, o varžybų prognozės įrankis paskaičiuos idealius 5 Km, 10 Km, pusės ar viso maratono finišo laikus atsižvelgiant į esamą VO2max rezultatą. Treniruočių efekto programėlės nauja versija suteikia aerobikos ir anaerobikos balus kiekvienai treniruoti, todėl visada žinosite kiek sunkiai dirbote treniruotės metu.

   

   

  Pagyvinkite savo bėgimą

  Dabar galite matyti dar daugiau duomenų bėgimo metu. Garmin treniruočių duomenys tokie kaip fiziologinė metrika ir papildoma bėgimo dinamika1 gali

  fenix hr

   pagerinti Jūsų fizinę formą ir bendrą efektyvumą. Šių duomenų vidurkiai lyginami kiekvienos treniruotės metu ir pateikiami Jums, tai vidutinis aerobikos lygis, bėgimo dažnis ir žingsnio ilgis. Padarykite kiekvieną bėgimą asmeniniu iššūkiu, rungtyniaukite tarpusavyje su kitais Strava Live segmentuose, gaukite pranešimus apie segmentų startą ir finišus, matykite rezultatų suvestinę ir stebėkite savo pasiekimus ir asmeninius rekordus.

  Pasirinkite fēnix 5 Performer Bundle kartu su HRM TRI diržu, tokiu būdu galėsite pasiekti papildomą fēnix 5 metriką3. Ten rasite streso balus kurie skaičiuojami atsižvelgiant į širdies ritmo pokyčius, vertikalų aukščio pokytį, sąlyčio su žeme laiką, visa tai padarys Jūsų bėgimą dar efektyvesniu.

  fenix hr

  Judėkite aukštyn

  fēnix 5 jau turi įdiegtas visas reikalingas funkcijas kalnų takams. Automatinė Lipimo/Bėgimo funkcija užtikrina, kad gausite visą reikalingą metriką reikalingoje aplinkoje. Laikrodis įrašys tempą ir atstumą kai bėgate lygumoje ir automatiškai persijungs į kilimo ir vertikalų greitį kai pradėsite kopti į kalną. Ultra ilgoms distancijoms fēnix 5 suteikia specialų režimą, kuris gali įrašinėti ir teikti reikalingą informaciją iki 50 valandų nauju UltraTrac® rėžimu.

  Tikras multi sporto lyderis

  Visiems sportininkams kurie užsiima įvairiomis sporto šakomis fēnix 5 yra idealus partneris. Naudokite tam skirtus aktyvumo profilius plaukimui-bėgimui, triatlonui arba susikurkite savo savo profilį, kuris reikalingas Jums konkrečioms varžyboms ar treniruotei. Lengvai persijunkite iš vieno aktyvumo į kitą vienu mygtuko paspaudimu.

  fenix hr

  Darbas su visomis sporto šakomis

  Be jau įprastų funkcijų, fēnix 5 laikrodis gali pasiūlyti įvairių sporto šakų palaikymą, tai dviračių sportas, plaukimas, slidinėjimas, golfas ir irklavimas. Dviračių sportui fēnix 5 rodys greitį ir atstumą bei papildomus jėgos daviklių parodymus, plaukiant laikrodis seka atstumą, grybšnių kiekį ir daugiau. Pasirinkite fēnix 5 Performer Bundles kartu su papildomu HRM TRI diržu ir papildomais širdies pulso duomenimis plaukiant. Slidinėjimo/snieglentės rėžimas parodys greitį, atstumą, vertikalų kritimą bei nusileidimų kiekį. Irklavimo metu sužinosite grybšnių kiekį, dažnį ir net atstumą tarp grybšnių.

   

  Naviguokite bekelėje, pasirinkite savo kelią

  Kiekvienas fēnix 5 parves jus reikiamu keliu kartu su GPS/GLONASS pozicijos fiksavimu, papildomais davikliais bei visiems gerai žinoma Garmin navigacijos funkcija tokia kaip TracBack™. Tam kad pateikti tikslesnę informaciją, laikrodis automatiškai kalibruoja savo daviklius naudodamas GPS. Įdiegtas barometrinis aukštimatis pateikia esamą aukštį ir jo pokyčius, kai tuo tarpu termometras ir barometras naudojami prognozuoti oro pokyčius atsižvelgiant į slėgio pokyčius. 3 ašių kompasas patikimai rodys kryptį nesvarbu ar Jūs stovite ar judate.

  Daugybė galimybių likti prisijungus

  Visi fēnix 5 serijos modeliai gali dirbti su išmaniais pranešimais kai yra suporuoti su suderinamu išmaniu telefonu. Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir kitus pranešimus tiesiai laikrodyje. Kita naujų fēnix 5 galimybė yra grupės sekimas GroupTrack5 kuri leidžia susieti savo laikrodį su Garmin Connect™ bei sekti savo draugų veiklą treniruotės metu, taip pat draugai galės sekti Jus. Laikrodis automatiškai nusiųs treniruotės duomenis į Jūsų Garmin Connect profilį, bus galima sekti "gyvai" ir dalintis socialiniuose tinkluose naudojant nemokamą Garmin Connect™ Mobile programėlę. Visi fēnix 5 Sapphire modeliai turi ir Wi-Fi® prisijungimą ir gali perduoti duomenis į Garmin Connect per Jūsų namų ar darbo belaidį ryšį.

  Papildomos programėlės ir laikrodžio šablonai

  Jūs galite pritaikyti sau savo fēnix 5 laikrodį atsisiųsdami jam papildomų nemokamų programėlių iš Connect IQ parduotuvės. Pakeiskite laikrodžio vaizdą, duomenų laukus gaukite kitų naudingų programėlių. Garmin nuolat bendradarbiauja su kitomis žymiomis kompanijomis ir programų kūrėjais tam kad pridėti dar daugiau naujų galimybių į Jūsų fēnix universalų laikrodį. Tokie vardai kaip Uber, Strava, AccuWeather ir daugelis kitų pateikia savo programėles ir kitus plėtinius kad Jūs galėtumėte pritaikyti savo fēnix 5 savo stiliui ir kitoms gyvenimo reikmėms labiau nei bet kada.

  face-it fenix 5

  Nešiokite savo asmenybę ant savo riešo

  Jūs galite atsisiųsti nemokamą Garmin Face-It™ laikrodžio ciferblato programėlę ir pakeisti pradinį laikrodžio foną su bet kokia nuotrauka iš Jūsų išmanaus telefono. Tiesiog atsisiųskite programėlę, pasirinkite nuotrauką iš Jūsų telefono bibliotekos, pasirinkite laikrodžio stilių ir pakeiskite esamą laikrodį telefone. Nesvarbu ar tai vaizdinga paskutinio žygio nuotrauka ar Jūsų augintinio nuotrauka, kartu su Garmin Jūs galite padaryti jį unikaliu.

  1Aktyvumo asistento tikslumas
  2Kai suporuotas su suderinamu išmaniu telefonu
  3Kai suporuotas su širdies pulso davikliu, būna komplekte su kai kuriais modeliais arba įsigyjamas papildomai.
  4Aktyvumo asistento tikslumas
  5Kai suporuotas su suderinamu išmaniu telefonu - GroupTrack gali sekti iki 50 asmenų.