Garmin tactix 7

 • Garmin tactix 7

  Tactix modelis Kaina Sandėlyje Kiekis Pirkti
  5679
  tactix 7 Standard Edition
  (010-02704-01)
  979 
  1078  Sutaupykite 99 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-03-15 10:26
  Yra
  Į krepšelį 
  5678
  tactix 7 Pro Edition
  (010-02704-11)
  1269 
  Yra
  Į krepšelį 
  6018
  tactix 7 AMOLED Edition
  (010-02931-01)
  1249 
  1349  Sutaupykite 100 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-03-15 00:00
  Nėra
  Užsakyti 

  Pažangus GPS laikrodis su saulės baterija ir taktinėmis funkcijomis

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  WiFi
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas, Bėgimas, Plaukimas, Dviračių sportas, Išmanūs pranešimai, Connect IQ Apps
  GPS imtuvas
  Yra
  Bekontakčiai mokėjimai
  Taip
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Galileo palaikymas
  Yra
  Liečiamas ekranas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra (optinis integruotas)
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Termometras
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  10 ATM
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  Garmin Pay
  Yra
  Muzikos grotuvas
  Yra
  Dydis, mm
  51 x 51 x 14,9
  Svoris, g
  89
  Ekrano dydis, mm
  1,4″ (35,56 mm)
  Ekrano tipas
  Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP)
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  280 x 280
  Vidinė atmintis
  32 GB
  Baterijų darbo laikas
  Išmaniojo laikrodžio režimu: iki 28 dienų / 37 dienų įkraunant saulės energija*
  Laikrodžio baterijos taupymo režimu: iki 90 d. / 1+ m.
  įkraunant saulės energija Tik GPS režimu: iki 89 val. / 122 val. įkraunant saulės energija **
  Visos palydovinės sistemos: iki 63 val. / 77 val. įkraunant saulės energija*
  Visos palydovinės sistemos ir muzika: iki 16 val.
  Maks baterijos veikimo laikas GPS režimu: iki 213 val. / 578 val. įkraunant saulės energija**
  Ekspedicijos GPS režimu: iki 62 d. / 139 d. įkraunant saulės energija* *
  Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus dėvimas visą parą, iš kurių 3 valandas – aplinkoje, kurios apšviestumas siekia bent 50 000 liuksų **
  Įkraunamas saulės energija, darant prielaidą, kad bus naudojamas aplinkoje, kurios apšviestumas siekia bent 50 000 liuksų
 • Pažangus GPS laikrodis su taktinėmis funkcijomis

  • Saulės baterija ilgesniam veikimui užtikrinti (PRO versija)
  • Liečiamas ekranas
  • Integruotas žibintuvėlis (baltas/žalias)
  • Bekontakčiai mokėjimai
  • 1.4” colių didelės raiškos ekranas, saulėje įskaitomu safyriniu ekranu; Galimybė matyti laikrodžio ekraną naudojant naktinio matymo akinius
  • Iš anksto patalpintas Europos topografinis žemėlapis su navigavimo galimybėmis
  • Titaninis laikrodžio gaubtas ir užpakalinis dangtelis, nerūdijančio plieno mygtukai. Integruotas Elevate™ riešinis pulsometras
  • Taktinės savybės, kaip šuolis parašiutu, kelionės taškų planavimas, dvigubos padėties GPS formatavimas
  • Integruoti GPS, GALILEO ir GLONASS imtuvai, 3-ašių kompasas, barometras, aukštimatis ir giroskopas
  • Iki 28 dienų veikianti baterija laikrodžio režimu, iki 213 valandų GPS režimu ir iki 62 dienų Ekspedicijos režimu

  Tactix 7 GPS multisportinis laikrodis turi specializuotų taktinių ir išmaniųjų funkcijų, skirtų fitnesui ir navigavimui kelionėse, todėl laikrodį galėsite naudoti bet kur, tiek ofise tiek karinėse operacijose. Ypatingai tvirtas, visiškai juodas laikrodis turi spalvotus topografinius žemėlapius su navigacinėmis savybėmis, riešinį pulsometrą, teikia fitneso treniruočių metrikas, suteikia galimybę matyti ekraną naudojant naktinio matymo akinius ir daugiau. Titanu padengtas laikrodžio gaubtas padidina atsparumą dilimui ir korozijai.

   

  Sekite savo maršrutą

   

   

  Nesvarbu ar treniruojatės karinėse pratybose ar bėgiojate parke, tactix 7 laikrodyje integruoti žemėlapiai ir navigavimo funkcijos padėjus jums orientuotis aplinkoje. GPS, GALILEO ir GLONASS palydovinio tinklo palaikymas leis jums orientuotis ekstremaliose situacijose, kuriose vien GPS gali ir nepakakti. Be to, galėsite susikurti maršrutus ir žymėti vietoves, tokias kaip jūsų kempingas, transporto priemonė, kontrolės punktai ir kitas vietoves

   

   

  Drąsiai eikite į žygius

   

   

   

  Be navigacijos funkcijų, tactix laikrodis taip pat turi ABC (aukštimatis, barometras ir kompasas) jutiklius. Integruotas aukštimatis pateiks duomenis apie aukštį, kad būtų galima tiksliai stebėti pakilimus ir nuolydžius tokioms veiklos rūšims kaip žygiai.

   

   

   

  Integruotos taktinės funkcijos

   

   

   

  Laikrodžio taktinės funkcijos apima šuolio parašiutu veiklą, kelio taškų saugojimą ir militaristinių koordinačių palaikymą (MGRS), taip mat galimybę stebėti laikrodžio ekraną dėvint naktinio matymo akinius.

   

   

   

  Viskas ką turite žinoti apie savo treniruotes

   

  Vartotojams kurie ruošiasi varžyboms ir aktyviai sportuoja, tactix 7 siūlo pažangias treniruočių stebėjimo funkcijas. Treniruočių būsenos funkcija automatiškai įvertins jūsų treniruotes ir praneš ar treniruotė buvo efektyvi, o galbūt treniruotės metu persistengėte. Naujoji funkcija „Treniruočių efektas“ po kiekvienos treniruotės pateiks aerobinį ir anaerobinį įvertinimą, kad galėtumėte geriau suprasti kaip treniruotės gerina jūsų gebėjimus peržengti savo galimybių ribas. Taip pat galite atsisiųsti treniruočių planus per Garmin Connect™ programėlę.

   

   

  Integruotas riešinis pulsometras

  Elevate™ riešinio pulsometro technologija suteiks galimybę stebėti savo širdies ritmą, nedevint krūtinės širdies ritmo diržo. Be žingsnių skaičiavimo ir miego stebėjimo, laikrodis pagal širdies ritmą pateiks sudegintų kalorijų kiekį, taip galėsite dar geriau įvertinti savo treniruočių efektyvumą. Taip pat šis laikrodis pagal širdies ritmo kintamumą apskaičiuos jūsų streso lygį, pagal kurį galėsite nuspręsti kokio intensyvumo fizinei veiklai jūsų kūnas šiuo metu yra pasiruošęs.

   

   

   

  Išmanieji pranešimai

  tactix 7 palaiko išmaniuosius pranešimus, kai yra susietas su palaikomu išmaniuoju įrenginiu. Matykite naujus el. laiškus, SMS žinutes ar kitus įspėjimus tiesiog savo laikrodžio ekrane. Kita tactix 7 funkcija yra LiveTrack – įsidiegę nemokamą mobiliąją programą Garmin Connect™ Mobile galėsite transliuoti savo sportines veiklas ir jūsų draugai tiesiogiai galės stebėti jūsų judėjimą žemėlapyje. Kitos ryšį palaikančios savybės yra automatinis sinchronizavimas su Garmin Connect ir dalinimasis socialiniuose tinkluose. 

   

  Aukščiausios kokybės medžiagos

   

  Tactix 7 yra ypatingai tvirtas, sukurtas įvairioms veikloms ir yra pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Lengvi titatiniame laikrodžio korpuse įmontuoti nerūdijančio plieno mygtukai, užtikrins maksimalų atsparumą dilimui ir korozijai. Taip pat laikrodžio ekranas yra padentas safyriniais kristalais, turi didelės raiškos, spalvotą ekraną ir  galimybę būti įskaitomas dėvint naktinio matymo akinius. Laikrodžio atsparumas vandeniui 10 ATM (100 metrų).

   

   

  Pasirenkamos laikrodžio programėlės ir dizainas

   

  Laikrodį tactix 7 galite pritaikyti savo norams su nemokamomis  Connect IQ  laikrodžio programėlėmis. Pakeiskite ciferblato dizainą, pridėkite papildomų duomenų laukelių, naujų programėlių sportui ar informacijai peržiūrėti.

  Garmin nuolat dirba su žinomiausiomis pasaulio kompanijomis ir programuotojais, kad stipri jų partnerystė laikrodžiams suteiktų dar daugiau vertės. Tokie prekės ženklai kaip Uber, Strava, AccuWeather ir daugelis kitų siūlo atsisiųsti jų programėles, kad taxtix 7 laikrodį galėtumėte pritaikyti prie savo stiliaus.

   

  Bėgimo galia

   

  Stebėkite jėgos duomenis savo treniruočių metu, atsisiunčiant Running Power programėlę iš Connect IQ store į savo išmanujį telefoną. Running Power programėlė suteiks papildomus bėgimo duomenis tokius kaip — tempas, vertikalusis svyravimas, kad būtų galima nustatyti, kiek sunaudojate energijos. Kai žinosite kiek energijos sunaudojate, galėsite tiksliau pasirinkti savo bėgimo tempą, tai jums padės apsisaugoti nuo pervargimo ankščiau laiko. Jeigu turite širdies ritmo diržus nuo krūtinės, tokius kaip HRM-Run™HRM-Tri™, tuomet susiejus širdies ritmo diržą su tactix Delta, informaciją apie bėgimo galią galėsite matyti nenaudojant programėlės.