Informacija klientams

 • Jūs sudarote pirkimo-pardavimo sutartį su įmone UAB "Fedingas"

  Įmonė FEDINGAS, UAB
  Įkurta: 1993.06.10 Įmonės kodas: 121991391 PVM mokėtojo kodas: LT219913917 Registracijos ir buveinės adresas: Antakalnio g. 36, Vilnius-10305
  Atstovaujame šiuos gamintojus Lietuvoje:
  GARMIN Inc (JAV) , nuo 1998m
  ICOM (Japonija) nuo 1998m.
  VIOFO (Kinija) nuo 2017m.
  ALAN-MIDLAND ( Italija) nuo 1998m
  WouXun Electronics(H.K.) nuo 2011m
  Pittasoft (BLACKVUE) nuo 2012m.

  Prekių apmokėjimo būdai parduotuvėje
  Grynais DPD kurjeriui, prekės pristatymo metu
  SWEDBANK internetine bankininkyste (bank-link)
  Atsiskaitymų internete sistema PAYSERA  - (turintiems internetinį prisijungimą prie savo sąskaitų bankuose NORDEA, CITADELE, DANSKE, AB DNB, ŠIAULIŲ bankuose, taipogi norintiems mokėti su VISA, Visa Electron, MasterCard ir Maestro kortelėmis) ar pirkti LIZINGU

  Prekių užsakymas
  Susiradę pageidaujamą produktą, tiesiog spauskite mygtuką (Į krepšelį) ir šis produktas bus įdėtas į Jūsų prekių krepšelį. Bet kuriuo metu, paspaudę nuorodą (Krepšelis), galėsite pasitikslinti, kokios prekės jau yra Jūsų krepšelyje. Paspaudę mygtuką (Pašalinti), pasirinktus produktus galėsite išimti iš prekių krepšelio. Jei nusprendžiate įsigyti pasirinktas prekes, spauskite mygtuką (Toliau: Pristatymas). Sekančiu žingsniu reikia suvesti savo duomenis ir pasirinkti mokėjimo būdą. (Šiame etape taip pat bus galima pasirinkti pirkimą LIZINGU). Patvirtinkite, kad susipažinote su kliento informacija. Sutarties sudarymas paspaudę mygtuką (Siųsti Užsakymą), Jūs patvirtinate krepšelyje esančių prekių užsakymą. Po užsakymo išsiuntimo Jūs gausite patvirtinimą, kad užsakymas priimtas. Pirkimo sutartis įsigalioja, kai Jūs gaunate patvirtinimą apie prekių išsiuntimą.

  Priėjimas prie sutarties teksto:
  Sutarties tekstas yra išsaugomas. Konkrečius Jūsų užsakymo duomenis galite rasti paspaudę nuorodą Krepšelis
  Kainos čia nurodytos kainos yra eurais su pridėtinės vertės mokesčiu (PVM). Smulkesnę informaciją apie kainas rasite atitinkamuose puslapiuose prie prekių aprašymo.
  Pristatymo išlaidos Lietuvoje
  Standartinė pristatymo kaina yra 4,59 € su PVM, jei siunčiamų prekių svoris yra daugiau nei 5 kilogramai, tokiu atveju pristatymo kaina gali keistis pagal tuo metu galiojančiu įkainius.
  Pristatymas į DPD paštomatą yra 3,59 € su PVM
  Siuntos pristatymas į Kuršių Neriją ir Estijos salas – papildomas mokestis + 21,72 €
  Pasirinkus apmokėjimą grynais, DPD ima 2.03 € grynų pinigų surinkimo mokestį.


  Standartiniai pristatymo būdai:
  Prekė pristatoma per DPD, Venipak kurjerius, į paštomatą arba paštu.
  Pirkėjas gali prekę atsiimti pats, atvykęs adresu  Antakalnio g 36, Vilniuje.
  Atsiskaitymo būdai
  Galite pasirinkti šiuos mokėjimo būdus: bankinis debetinis nuskaičiavimas, atsiskaitymas kreditine kortele (Mastercard arba Visa), grynais DPD kurjeriui pristatymo metu. Smulkesnę informaciją (pvz. apie mokėjimo terminus) gausite rinkdamiesi pageidaujamą atsiskaitymo būdą.
  Negalintys apmokėti už prekę per fedingas.lt sistemą (ar įvykus techninėms problemoms tinklapyje), galima sumokėti reikiamą sumą iš bet kurio banko į vieną iš šių sąskaitų:
  LT04 7300 0100 8134 5930 Swedbank AB, SWIFT: HABALT22

  Gavėjas - UAB FEDINGAS, įm.k.: 121991391
  Sumokėję tokiu būdu (t.y. ne per fedingas.lt sistemą), elektroninio pašto adresu info fedingas.lt atsiųskite mums šiuos duomenis:
  - mokėtojo vardas ir pavardė
  - kokia suma, ir už kokią konkrečią prekę sumokėta
  - gavėjo vardą, pavardę, ir tikslų adresą, kur norėtumėt gauti prekę (būtinai su pašto indeksu bei telefonu),
  - rekvizitus, reikalingus sąskaitai-faktūrai išrašyti (jei jos pageidaujate). Būtini rekvizitai yra PVM mokėtojo kodas ir įmonės arba ūkio identifikavimo kodas.

  Pristatymo terminas
  Numatomas (nestandartinis) pristatymo terminas gali būti nurodomas prekės aprašyme. Jei tokios informacijos ten nerasite, prekės pagal nutylėjimą bus pristatytos per 1-2 darbo dienas. Maksimali trukmė, 4 dienos, galima tuo atveju, kai nuperkate penktadienio antroje dienos pusėje - tada prekes kurjeriai paims tik pirmadienį, ir Jums pristatys antradienį. Užsakytos prekės, jei jos rodomos e-parduotuvėje kaip "paruoštos siuntimui", išsiunčiamos per 1 darbo dieną. Užsakius ir apmokėjus prekes iki 14val. dienos, jos išsiunčiamos tą pačią dieną, ir pristatomos Jums kitą darbo dieną nuo 10 iki 18 val. Jei rodoma, kad prekės šiuo metu sandėlyje nėra, galima pristatymo trukmė nuo 5 iki 15 dienų
  Atšaukimo teisė. Per 14 dienų Jūs, nenurodydami priežasčių, galite atšaukti savo užsakymą rašytine forma (pvz., elektroniniu paštu) arba grąžindami gautas prekes, net ir tuo atveju, jei užsakymą pateikėte kaip juridinis asmuo (įmonių užsakymai). Terminas pradedamas skaičiuoti nuo prekės gavimo dienos ir skaičiuojamas iki raštiško Jūsų atsisakymo gavimo. Kad šis atsisakymas teisiškai galiotų, užtenka tik laiku išsiųsti atsisakymą arba grąžinti prekes. Užsakymo atšaukimą adresuokite čia: info@fedingas.lt
  Atšaukimo pasekmės
  Užsakymo atšaukimo atveju abi sutarties šalys privalo grąžinti gautas prekes ir mokėjimus. Jei prekių ar paslaugų neįmanoma pilnai arba dalinai grąžinti arba jų būklė pablogėjusi, tuo atveju turi būti kompensuojamas vertės skirtumas. Jūs išvengsite žalos atlyginimo, jei nesinaudosite ta preke kaip savo nuosavybe ir neatliksite jokių veiksmų, kurie galėtų sumenkinti prekės vertę. Grąžinamos prekės privalo būti pilnos komplektacijos, nepriekaištingos išvaizdos ir originaliame gamintojo įpakavime. Už grąžinamas prekes sumokėti pinigai grąžinami per 30 dienų nuo užsakymo atšaukimo išsiuntimo dienos.
  Prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.
  Atšaukimo teisė negalioja
  Prekėms, kurių pardavėjas užsakymo metu neturėjo parduotuvėje ir kurios buvo užsakytos iš tiekėjų Pirkėjo pageidavimu. Prekėms, kurios buvo pagamintos pagal kliento pateiktas specifikacijas arba buvo gaminamos pritaikant jas individualiems poreikiams arba, jei dėl prekių savybių jų neįmanoma grąžinti, nes jos greitai genda ar pasibaigęs jų galiojimo terminas, garso arba vaizdo įrašai arba programinė įranga. Taipogi, jei Pirkėjas užsako prekę, kurios Pardavėjas nelaiko sandėlyje ir ji turi būti užsakyta specialiai Pirkėjo pageidavimu, tokiu atveju Pardavėjas neprivalo pateikti vartotojo instrukcijos lietuvių kalba.  
  Garantijos
  Garantijos galiojimo laikotarpiu, jei pastebimas prekės defektas ar trūkumas, pirmiausiai šis trūkumas yra pašalinamas, jei to nepavyksta padaryti - prekė pakeičiama. Jei prekės pataisyti nepavyksta arba, jei ir pakaitinė prekė vėl yra su defektais, Pirkėjas gali prekę grąžinti ir atgauti visą jos pirkimo kainą. 

  Didmeninė prekyba, wholesale trade, commercio all'ingrosso, grousshandel, groothandel, le commerce de gros, Großhandel, trádáil mhórdhíola, engroshandel, χονδρικό εμπόριο, comercio al por mayor, comércio por atacado, tukkukauppa, partihandel, velkoobchod, hulgikaubandus, vairumtirdzniecība, handel hurtowy, kummerċ bl-ingrossa, veľkoobchodný predaj, trgovina na debelo, nagykereskedelem, търговия на едро, comerţ cu ridicata, trgovina na veliko, tregtia me shumicë, handizkako merkataritza, comerç a l'engròs, comercio por xunto, heildsöluverslun, трговија на големо, engroshandel, трговина на велико, Garmin, Blackvue Pittasoft, Viofo, Icom, RAM mounts, Wouxun    mail: info@fedingas.lt 
     

  Klientų aptarnavimas:

  tel. +370 5 270 98 08