Garmin vivosmart 5

 • Garmin vivosmart 5

  Kaina Versija Sandėlyje Kiekis Pirkti
  149 
  5696
  Black
  (010-02645-10)
  Nėra
  Užsakyti 
  5699
  Black Large
  (010-02645-14)
  Nėra
  Užsakyti 

  Patogi išmanioji apyrankė

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas, Bėgimas, Plaukimas, Dviračių sportas, Išmanūs pranešimai
  GPS imtuvas
  Naudoja telefono GPS
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra (optinis integruotas)
  Atsparumas vandeniui
  5 ATM
  Dydis, mm
  19,5 x 10,7 x 217(L 255)
  Svoris, g
  24.5 (L 26.5)
  Ekrano dydis, mm
  10,5 x 18,5
  Ekrano tipas
  OLED
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  88 x 154
  Istorija
  7 skaičiuojamos trukmės veiklos, 14 dienų aktyvumo stebėjimo duomenys
  Baterijų darbo laikas
  Iki 7 dienų (išskyrus pulso oksimetrijos stebėjimą miegant)
 • Stebėkite savo aktyvumą su patogia išmaniąja apyranke

  • Išmani apyrankė aktyvumo stebėjimui* su lengvai įskaitomu ekranu
  • Pažangi miego stebėjimo funkcija stebės jūsų miegą REM fazėje ir gali pamatuoti deguonies prisotinimą kraujyje miego metu, riešinio Pulse Ox2 pulsometro dėka
  • Apyrankė turi aktyvumo ir sveikatos būklės stebėjimo įrankius, tokius kaip riešinis pulsometras, streso lygio matavimas, atsipalaidavimo režimas, VO2 max, žingsnių kiekis, sudegintos kalorijos ir daugiau
  • Sportinių veiklų režimai, t.y. ėjimas, bėgimas, jėgos treniruotės, joga, plaukimas baseine ir kitos
  • Vibraciniai įspėjimai apie įieinančius skambučius, tekstinius pranešimus ir daugiau (Android™ vartotojams suteikiama galimybė atsakyti į tekstines žinutes)
  • Baterijos veikimo laikas iki 7 dienų (be Pulse Ox miego stebėjimo) ir yra saugus naudoti plaukiant baseine ar prausiantis duše

  Išlikite stilingi stebėdami savo aktyvumą su vívosmart 5 aktyvumo apyranke. Tai plona, vandeniui atspari apyrankė su sportiniais režimais ir išmaniosiomis funkcijomis, kurios padės gyventi sveikesnį ir aktyvesnį gyvenimą. Riešinis Ox pulsometras leidžia apskaičiuoti dieguonies kiekį kraujyje miego metu— arba galite jį patikrinti, bet kuriuo paros metu. Įrenginys taip pat stebi širdies ritmo informaciją nuo riešo ir fiksuoja streso lygį, taip pat turi atsipalaidavimo laikmatį ir skaičiuoja VO2 max. Be to, kūno energijos stebėjimo funkcija leis jums žinoti kada esate pilnas energijos, o kada reikėtų pailsėti. Saugus naudoti duše ir baseine, o baterijos veikimo laikas iki 7 dienų. Įrenginys teikia ir išmaniuosius pranešimus su vibraciniais įspėjimais, kad palaikytumėte ryšį būdami aktyvūs (susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu).

  Stilingas dizainas

  Vivosmart 5 aktyvumo apyrankė yra kelių spalvų kombinacijų su ryškiu lengvai įskaitomu ekranu. Apyrankės ekranas bus aktyvus tik tada kai to panorėsite patys. Kai ekranas įjungtas, jis automatiškai prisitaiko prie aplinkos apšvietimo lygio, todėl ekranas matomas net ryškioje saulės šviesoje. Nesvarbu ar einate į darbą, sporto salę ar baseiną, vívosmart 5 puikiai prisitaikys prie jūsų gyvenimo stiliaus.

  Širdies ritmo oksimetrija ant jūsų riešo

  Širdies ritmo oksimetrijos jutiklis integruotas vívosmart 5 apyrankėje apskaičiuoja dieguonies kiekį kraujyje. Jūsų širdies ritmo oksimetrijos duomenys priklauso nuo daugybes faktorių, įskaitant fitneso duomenis. Širdies ritmo Ox duomenų sekimas, gali padėti nustatyti, kaip jūsų kūnas įsisavina deguonį. Galite įjungti šią funkciją nakčiai ar pamatuoti savo širdies ritmo Ox duomenis kada panorėję dienos metu, kad geriau pažintumėte savo kūną.

  Pažangi miego stebėjimo technologija

  Miegas yra labai svarbus jūsų formai ir sveikatai palaikyti. Teikdamas miego informaciją, vívosmart 5 stebi jūsų gilaus, negilaus miego būseną ir REM miego fazes, taip pat kiek laiko buvote prabudęs miego metu. Norėdami sužinoti daugiau, įjungkite širdies ritmo Ox funkciją, kad stebėtumėte deguonies kiekį kraujyje miego metu. Pabudus, galėsite peržiūrėti duomenis Garmin Connect™  programėlėje.

  Optimizuokite savo kūno energijos rodiklius

  Kūno energijos stebėjimas vívosmart 5 apyrankėje naudoja streso, širdies ritmo kintamumo (HRV), miego ir aktyvumo duomenų derinį, kad galėtų įvertinį jūsų kūno energijos iškelius, todėl tikslingiau galėsite planuoti savo dieną, aktyvumo ir poilsio laikus. Didesnis rodiklis reiškia, jog esate pasiruošęs aktyvumui, o mažesnis rodiklis informuoja, jog prieš treniruotę reiktų atsipalaiduoti ar pailsėti.

  Streso lygio stebėjimas visą parą

  vívosmart 5 seks jūsų širdies ritmą ir fiksuos širdies ritmo kintamumo informaciją (HRV), kurią galėsite pamatyti apyrankės ekrane ilsėdamiesi. Jeigu kreivė pradės didėti, tai nurodo, jog jūsų streso lygis kyla. To priežastis gali būti bet koks fizinis ar emocinis veiksnys. Taigi vívosmart 5 padės lengviau atpažinti stresines situacijas, taip potencialiai išvengsite nemalonių akimirkų. Apyrankėje taip pat yra integruota “Relax Reminder” funkcija, kurią galite įjungti per “Garmin Connect” programėlę. Jeigu streso lygis dienos eigoje pakils, gausite įspėjimą apyrankės ekrane su priminimu ramiai ir giliai pakvėpuoti.

  Sekite savo aktyvumą

  vívosmart 5 kiekvieną dieną nustatys jūsų aktyvumo tikslus, seks ir stebės jūsų progresą. Įskaitant žingsnių stebėjimą, vivosmart 5 seks įveiktus aukštus, sudegintas kalorijas, intensyvumo minutes ir daugiau. Taip pat per ilgai užsibuvus vienoje vietoje, gausite priminimą pajudėti.

  Stebėkite treniruočių informaciją

  Sportiniai režimai leis sekti veiklos laiką ir daugiau. Naudojant jėgos treniruočių sportinį režimą, bus apskaičiuotos pratimų serijos ir pakartojimai su poilsio laikais. Jeigu sportuodami pamiršite įjungti sportinį režimą Move IQ™ funkcija automatiškai nustatys sportinę veiklą pvz:. Ėjimą, plaukimą, važiavimą dviračiu, bėgimą. Veiklai pasibaigus, jūsų veiklos automatiškai patalpinamos Garmin Connectprogramėlėje, kurioje galėsite stebėti ir savo draugų aktyvumą.

  Dienos sveikatingumo duomenys

  Naudojant Elevate™ širdies ritmo duomenis nuo jūsų riešo, vívosmart 5 su VO2 max matavimu — gali suteikti informaciją apie jūsų fizinę būklę. Jeigu jūsų fizinė buklė gerėja, taip pat padidėja ir VO2 max rodiklis. Remiantis jūsų VO2 max, vívosmart 5 taip pat gali įvertinti jūsų amžių pagal fizinę būklę, kurį galėsite mažinti fizinio aktyvumo dėka. Jeigu norėsite gauti papildomos informacijos, vívosmart 5 jus įspės širdies ritmui netikėtai pakilus virš nustatytos ribos. Jeigu būsite neaktyvus daugiau kaip 10 minučių ir jūsų širdies ritmas bus didesnis jūsų nustatyta riba, gausite įspėjimus.

  Išmanieji pranešimai

  Naudodamiesi vívosmart 5 sekite informaciją apie orus, valdykite muzikos grotuvą telefone, gaukite išmaniuosius pranešimus, raskite pamestą telefoną, galite netgi atsakyti naudodami iš anksto paruoštas žinutes (Tik Android sistemoje) ir skaityti socialinių tinklų pranešimus savo apyrankės ekrane. 

   

  Prisijunkite ir varžykitės

  Stebėti savo veiklų ir pasiekimų informaciją ypač paprasta. Apyrankė vívosmart 54 automatiškai sinchronizuojasi su Garmin Connect, t.y. mūsų nemokama internetine bendruomenės sistema, kurioje galėsite stebėti savo progresą, prisijungti prie įvairių iššūkių ar dalintis pasiekimais socialiniuose tinkluose. Naudotis Garmin Connect paprasta ir visiškai nemokama, ją galite naudotis kompiuteryje arba išmaniajame telefone, atsisiuntę nemokamą  programą Garmin Connect™.

  * Reikalingi pradiniai nustatymai Garmin Connect arba Garmin Express