Garmin Forerunner 165

 • Garmin Forerunner 165

  Forerunner modelis Kaina Sandėlyje Kiekis Pirkti
  6095
  Forerunner 165 Black
  (010-02863-20)
  279 
  Nėra
  Užsakyti 
  6096
  Forerunner 165 Grey/Whitestone
  (010-02863-21)
  279 
  Yra
  Į krepšelį 
  6097
  Forerunner 165 MUSIC Black
  (010-02863-30)
  329 
  Nėra
  Užsakyti 
  6098
  Forerunner 165 MUSIC Grey/Whitestone
  (010-02863-31)
  329 
  Nėra
  Užsakyti 
  6099
  Forerunner 165 MUSIC Turquoise
  (010-02863-32)
  329 
  Nėra
  Užsakyti 
  6100
  Forerunner 165 MUSIC Berry/Lilac
  (010-02863-33)
  329 
  Nėra
  Užsakyti 

  GPS sporto laikrodis su išmaniomis galimybėmis

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas, Bėgimas, Plaukimas, Dviračių sportas, Išmanūs pranešimai, Connect IQ Apps
  GPS imtuvas
  Yra
  Bekontakčiai mokėjimai
  Taip
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Galileo palaikymas
  Yra
  Liečiamas ekranas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra (optinis integruotas)
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Termometras
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  5 ATM
  Garmin Pay
  Yra
  Muzikos grotuvas
  Yra
  Ekrano dydis, mm
  30,4 mm (1,2") skersmuo
  Ekrano tipas
  AMOLED (pasirinktinis nuolatinio veikimo režimas)
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  390 x 390
  Istorija
  4 GB
  Baterijų darbo laikas
  Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 11 d.
  Baterijos veikimo taupymo režimas išmaniajam laikrodžiui: iki 20 d.
  GNSS režimu naudojant tik GPS: iki 19 valandų
  Visų sistemų GNSS režimas: iki 17 valandų
 • GPS bėgimo laikrodis su išmaniomis treniruočių galimybėmis

  • 1.2 colių spalvotas jutiklinis AMOLED ekranas
  • „GARMIN PAY™“ bekontakčiai mokėjimai 
  • Vertina Jūsų treniruotės būseną, parodo ar treniruočių krūvis pakankamas ar jau reikia poilsio dienos; taip pat siūlo papildomas našumo stebėjimo funkcijas
  • Gaukite nemokamus prisitaikančius treniruočių planus iš Garmin Coach, arba susikurkite savus mūsų Garmin Connect™ internetinėje sporto mėgėjų bendruomenėje
  • Saugos ir stebėjimo funkcijos2, tokios kaip incidento automatinis aptikimas, su buvimo vietos nustatymu ir perdavimu nurodytiems asmenims
  • Keiskite laikrodžio formas, įdiekite papildomas programėles ir daugiau iš Connect IQ™ parduotuvės
  • Baterijos laikas: iki 11 dienų kaip išmanus laikrodis; iki 20 d. taupymo režimu; iki 6,5 val. su GPS ir muzika; iki 19 val. tik su GPS

  Jūs bėgate, Forerunner 165 mąsto. Šis GPS laikrodis ne tik pasakys Jums kur bėgate. Jis seka Jūsų būseną ir pateikia Jums ne sausus skaičius, o pilną treniruotės suvestinę - apkrovą, bėgimo formą, istoriją ir ko reikia kad pasierkti numatytą tikslą. Viskas ko Jums tereikia sutelti dėmesį į žingsnius priekyje.

  Leisk muzikai groti

  Jei negalite bėgti be puikaus grojąraščio, tumet negalėsite bėgti be Forerunner 165. Sinchronizuokite kruopščiai sukurtus grojaraščius iš pasirinktų muzikos transliavimo paslaugų 1, pvz., Deezer ir Spotify, su savo laikrodžiu, kad galėtumėte klausytis be reklaminių skelbimų. Jūs netgi galite laikyti iki 500 dainų. Muziką lengva perkelti iš kompiuterio, o paskui surinkti mėgstamą grojaraštį, kad galėtumėte lengvai klausytis per BLUETOOTH ® technologiją įgalintas ausines (įsigyjama papildomai).

  Išplėstinė našumo analizė

  Koks treniruotės krūvis Jums geriausias? Forerunner 165 gali pasiūlyti asmenines treniruotes ir atsistatymą po jų išmaniems treniruočių sprendimams, tokiu būdu jus geriau pasiruošite artėjančioms varžyboms. Jis saugo VO2 maks duomenis ir atsižvelgia į tai, kaip šiluma ir aukštis veikia jūsų našumą. Kuo didesnis jūsų VO2 maks reikšmė, tuo didesnis Jūsų produktyvumas, o tai yra būtent tai, ką rodo našumo būklės metrika. Treniruočių būsena įvertina jūsų neseniai atliktą pratybų istoriją ir našumo rodiklius, kad sužinotumėte, kaip treniravotės, produktyviai, nepilnai ar viršijate krūvį. Pažiūrėkite, kaip treniruotės daro įtaką ištvermės, greičio ir galios vystymuisi su aerobiniu ir anaerobiniu treniruotės efektu. Atkūrimo laikas padeda jums maksimaliai išnaudoti jūsų pastangas, numatant, kada būsite pasiruošę kitam sunkiam iššūkiui. Jūs netgi galite peržiūrėti savo bendrą treniruočių apkrovą, kuri matuoja jūsų treniruotės apkrovą nuo paskutinių 7 dienų ir palygina ją su optimaliu tinkamumo ir neseniai įvykusių mokymų istorijos diapazonu.

  Daugiau treniruočių galimybių

  Bėgimas tai kuo užsiimate, todėl treniruokitės išmaniau su kartu su Garmin Connect interneto bendruomene. Sukurkite savo asmeninius treniruočių planus arba atsisiųskite nemokamai jau paruoštus tiesiai į savo laikrodį. Arba jei turite konkretų planą būsimoms 5K varžyboms pasidomėkite Garmin Coach tinklapiu.  Tai yra neprilygstamas būdas pasiekti į finišo liniją. Kaip dalį savo mokymo plano, jis gali net padėti jums prognozuoti savo varžybų laiką. Forerunner 165 taip pat turi veikimo profilius dviračiams, baseinų plaukimui,  treniruokliams ir daugiau.

  Analizuokite savo bėgimo formą

  Forerunner 165 GPS laikrodis turi įrankių galinčių pagerinti Jūsų bėgimo formą. Laikrodis stebi tokius svarbius duomenis kaip, pvz., kadencija , žingsnio ilgis , žemės kontaktinis laikas , vertikalus svyravimas ir vertikalus santykis . Šie matavimai yra raktas, leidžiantis suprasti jūsų formą, kad galėtumėte geriausiai tai išnaudoti kiekvieną kartą kiekvienose varžybose. Jūsų Forerunner 165 gali pradėti stebėti šiuos rodiklius, su papildomu suderinamu širdies ritmo diržu arba su kompaktišku Running Dynamics Pod priedu, prisegamu ant juosmens.

  Daugiau būdų derinti

  Apsilankykite mūsų Connect IQ parduotuvėje, kurioje galite dar daugiau priderinti Forerunner 165 savo reikmėms atsisiųsdami programėles, valdiklius, duomenų laukus ir daugiau, tai labai paprasta ir kas svarbu - nemokama. Naujų programėlių rasite kasdien, jų įra begalė, pvz. galėsite išsikviesti Uber tiesiai nuo riešo, sužinoti oro prognozę ir daugiau.

  Likite prisijungę bėgdami

  Naudodami Forerunner 165, galite išbėgti į treniruotę, ir visuomet liksite pasiekiami. Suporavus su suderinamu išmaniuoju telefonu, galėsite gauti tekstinius pranešimus ir matyti socialinių tinklų žinutes, el. laiškus ir dar daugiau. Saugos ir sekimo funkcijos leidžia lengvai pasidalyti savo buvimo vieta su pasirinktais kontaktais, jei jums reikia pagalbos - rankiniu būdu arba automatiškai su įmontuotu incidento aptikimu.

  Dalinkitės ir varžykitės

  Veiklos sinchronizavimas su „Garmin Connect“ yra skirtas ne tik duomenų saugojimui. „Garmin Connect“ yra didelė internetinė bendruomenė, kurioje žmonės gali prisijungti ir varžytis tarpusavyje, sujungdami iššūkius, skatindami vieni kitų sėkmę ir netgi dalindamiesi savo pergalėmis per socialines žiniasklaidos priemones. Garmin Connect yra nemokama ir prieinama žiniatinklyje arba išmaniajame telefone.

  Sveikatingumas ir pažangus miego stebėjimas

  Forerunner 165 laikrodis turi įrankius, padedančius išlaikyti jūsų bendrą sveikatingumo būklę ir miegą4 naktį. Šios priemonės suteikia labai svarbią informaciją, kurią galite naudoti maksimaliam terniruotės efektui. Pvz., Tai bėgimo laikrodis su Pulse Ox jutikliu5. Šis jutiklis pagal riešą apskaičiuoja jūsų organizmo deguonies prisotinimą kraujyje, kuris gali padėti įvertinti, kaip organizmas sugeria deguonį - ypač miegant. Norint suteikti jums idėjų, kaip jūs miegate, Forerunner 165 stebi jūsų lengvus, gilius ir REM miego etapus, taip pat judėjimą visą naktį. Jame taip pat yra visos dienos streso stebėsena bendram sveikatingumo stebėjimui per dieną. Jei jūsų streso lygis pradeda kilti, naudokite atsipalaidavimo kvėpavimo pratimus keletą minučių, kurie gali padėti nuraminti protą ir kūną. Ir padėti optimizuoti jūsų organizmo energiją, Kūno baterijos ™ energijos stebėjimas naudoja surinktus duomenis įvertinti Jūsų energijos atsargas, bet kuriuo metu, todėl galite planuoti savo dieną, optimizuoti veiklą ir poilsį.

   

  1 Kai naudojama su HRM-Fit™, HRM-Pro™ arba HRM-Dual™  diržais (įsigyjama papildomai)
  2 Kai suporuota su suderinamu telefonu
  Aktyvumo asistento tikslumas
  4 Tai ne medicininis prietaisas ir netinkamas naudoti stebėti šių parametrų medicinos tikslais; daugiau Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox gali veikti ne visose šalyse

  FirstbeatANT+