Garmin Vivoactive 5

 • Garmin Vivoactive 5

  Kaina vivoactive modelis Sandėlyje Kiekis Pirkti
  299 
  6019
  vivoactive 5 Black
  (010-02862-10)
  Yra
  Į krepšelį 
  6020
  vivoactive 5 Cream gold/Ivory
  (010-02862-11)
  Yra
  Į krepšelį 
  6021
  vivoactive 5 Blue
  (010-02862-12)
  Yra
  Į krepšelį 
  6022
  vivoactive 5 Orchid
  (010-02862-13)
  Yra
  Į krepšelį 

  Išmanus GPS laikrodis aktyviam gyvenimo būdui su AMOLED

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  WiFi
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas, Bėgimas, Plaukimas, Dviračių sportas, Išmanūs pranešimai, Connect IQ Apps
  GPS imtuvas
  Yra
  Bekontakčiai mokėjimai
  Taip
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Galileo palaikymas
  Yra
  Liečiamas ekranas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra (optinis integruotas)
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  5 ATM
  Garmin Pay
  Yra
  Muzikos grotuvas
  Yra
  Dydis, mm
  42,2 x 42,2 x 11,1
  Svoris, g
  26 g (36 g su pridėtu dirželiu)
  Ekrano dydis, mm
  30,4 mm (1,2″) diametras
  Ekrano tipas
  AMOLED: pasirinktinis nuolatinio veikimo režimas
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  390 x 390
  Vidinė atmintis
  4 GB
  Baterijų darbo laikas
  Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 11 d. (5 d. nuolat įjungus ekraną)
  Baterijos veikimo taupymo režimas išmaniajam laikrodžiui: iki 21 d.
  GNSS režimu naudojant tik GPS: iki 21 valandų
  Visų sistemų GNSS režimas: iki 17 valandų
  Visų sistemų GNSS režimas klausantis muzikos: iki 8 val.
 • GPS išmanus laikrodis sukurtas aktyviam gyvenimo būdui

  • Šviesus 1,2″ „OLED“ jutiklinis ekranas 
  • Stebėkite savo sveikatą visą parą naudodamiesi „Pulse Ox 1“ ir „Body Battery ™“ energijos stebėjimo funkcijomis taip pat stebėdami kvėpavimą, mėnesinių ciklą, stresą, miegą, širdies ritmą2 , hidrataciją ir dar daugiau 
  • Lengvai atsisiųskite dainas į savo laikrodį, įskaitant grojaraščius iš „Spotify“ , „Amazon Music“ ar „Deezer“ paskyros, ir prisijunkite prie ausinių (parduodamų atskirai), kad galėtumėte klausytis muzikos be telefono. 
  • Įrašykite visus judėjimo būdus naudodami daugiau nei 30 iš anksto įkeltų GPS ir patalpų sporto programų, įskaitant jogą, bėgimą, plaukimą ir dar daugiau 
  • Gaukite lengvai stebimas, animuotas treniruotes tiesiai savo laikrodžio ekrane, įskaitant jėgos pratimus, kardio, jogą ir pilates 
  • Baterijos veikimo laikas: iki 11 dienų išmaniojo laikrodžio režime; iki 8 valandų GPS ir muzikos režimu 

  Sekite viską

  Kai sakome, kad yra plačiausias visos dienos sveikatos stebėjimo funkcijų spektras, turime omenyje tai. 

  Kūno akumuliatoriaus energijos stebėjimas matuoja jūsų kūno energijos lygį, todėl galite rasti geriausią laiką sportui ir poilsiui. 

  „Pulse Ox 1“ jutiklis matuoja jūsų kraujo įsotinimą deguonimi dienos metu ir miego metu, kad pamatytumėte, kaip gerai jūsų kūnas sugeria deguonį. 

  Menstruacinio ciklo stebėjimas „ Garmin Connect ™“ programoje suteikia galimybę sekti savo ciklą, registruoti fizinius ir emocinius simptomus ir sužinoti apie treniruotes bei mitybą kiekvienoje ciklo fazėje. Gaukite pranešimus ir dar daugiau žiūrėdami laikrodį, atsisiųsdami „ Connect IQ ™“ programą . 

  Hidratacijos stebėjimas leidžia registruoti kasdienį jūsų suvartojamo vandens kiekį, kad būtų lengviau hidratuoti. 

  Kvėpavimo takų stebėjimas užfiksuoja, kaip jūs kvėpuojate visą dieną, miego metu, kvėpavimo metu ir jogos metu. 

  Pažangus miego stebėjimas išskaido jūsų naktį į lengvo, gilaus ir REM miego stadijas, kad gautumėte pilną vaizdą apie tai, kaip jūs miegate. 

  Streso stebėjimas gali pasakyti, ar diena jums rami, subalansuota, ar stresas. Pastovūs priminimai  paskatins jus atsipalaiduoti ir atlikti kvėpavimo pratimus. 

  Optinis širdies pulso daviklis2 nuolat stebės jūsų širdies ritmą ir įspės jus, jei jis yra aukštas ramybės būsenoje. Tai taip pat padeda įvertinti, kiek sunkiai dirbate užsiėmimų metu. 

  At a Glance

  Pagaminta kasdieniam dėvėjimui

  Nuo keičiamų apyrankių iki patvaraus „Corning ® Gorilla ® Glass 3“ stiklo, šis išmanusis laikrodis buvo skirtas nešioti visą parą. Nenusiimkite jo kai pasieksite vandenį, nes jis nebijo vandens . Jis visada įjungtas ir turi saulės šviesoje skaitomą AMOLED ekraną, kuris leidžia jį lengvai pamatyti bet kuriame apšvietime. Pridėkite akumuliatoriaus veikimo laiką - iki 11 dienų išmaniojo laikrodžio režimu ir iki 6 valandų GPS režimu su muzika, o jūs turėsite laikrodį, kurio niekada nenorėsite nusiimti. 

  Animuotos treniruotės ant riešo

  Nebereikia ieškoti vaizdo įrašų ar treniruoklių treniruotėms. Šis laikrodis pasižymi lengvai suprantama, animuota kardio, jėgos pratimų, jogos ir „Pilates“ treniruotėmis, kurias galite peržiūrėti laikrodžio ekrane. Pasirinkite iš įkeltų animacinių treniruočių arba atsisiųskite daugiau iš „ Garmin Connect“ . 

  Visa veikla, kurią mėgstate

  Šis laikrodis, turintis daugiau nei 30 iš anksto įkeltų GPS ir vidaus veiklos profilių - įskaitant vaikščiojimą, bėgimą, važinėjimą dviračiu, baseino plaukimą, golfo ir kt. - šis laikrodis gali padėti sekti visus jūsų judėjimo tipus. Jūs netgi galite sukurti tinkintas treniruotes „Garmin Connect“ internetiniame puslapyje. 

  Atsikvėpkite

  Šis laikrodis siūlo įvairų struktūruotą kvėpavimo užsiėmimą. Kai norite atsipalaiduoti ar susikaupti, galite pradėti kvėpuoti, o šis laikrodis stebės jūsų stresą ir kvėpavimą, kad padėtų geriau suprasti, kaip teisingai atliekate kvėpavimo pratimus. 

  At a Glance


  Išmanieji pranešimai
  Gaukite el. laiškus, tekstus ir perspėjimus tiesiai savo laikrodžio ekrane, kai suporuotas su suderinamu išmaniuoju telefonu . Net galite atsakyti į tekstus, jei turite „Android ™“ telefoną.

    


  Muzika
  Lengvai atsisiųskite dainas į savo laikrodį, įskaitant grojaraščius iš „Spotify“, „Deezer“ ar „Amazon Music“ paskyros (gali reikėti prenumeratos). Norėdami klausytis be telefono, susisiekite su belaidėmis ausinėmis (parduodamos atskirai). 

  Saugos ir stebėjimo funkcijos
  Kol laikrodis ir telefonas yra suporuotas, jūsų vietą jūsų nurodytiems kontaktams galima nusiųsti pranešimą rankiniu būdu arba, kai reikia, lauke - automatiškai su įmontuotu įvykių aptikimu3 , įvykus nelaimingam atsitikimui. 

   

  Garmin Pay paslauga
  Bekontaktis atsiskaitymas per kasų linijas naudojant „Garmin Pay“4 bekontakčio mokėjimo sprendimą per tą paslaugą palaikančius tiekėjus . 

  Connect IQ parduotuvė
  Pridėkite asmenybės savo laikrodyje, atsisiųsdami programas, valdiklius, laikrodžių veidus ir dar daugiau . Tai paprasta, o dar geriau - nemokama. 

  Garmin Coach
  įsigykite asmeninį bėgimo trenerį ant riešo, kuris padės treniruotis ir pasiruošti kitam 5K, 10K ar pusmaratonio bėgimui . 

   

  1 Tai nėra medicinos prietaisas ir nėra skirtas naudoti diagnozuojant ar stebint bet kokią sveikatos būklę; žr. Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox veikia ne visose šalyse
  Aktyvumo asistento tikslumas
  3 Kai suporuotas su suderinamu išmaniu telefonu. Žr. reikalavimus ir apribojimus
  Šalių sąrašas banko atsiskaitymams naudojant bekontaktį atsiskaitymą

  FirstbeatANT