Garmin Forerunner 935

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4301
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Versija Sandėlyje Kiekis Pirkti
  369 
  Juodas (010-01746-04) Yra
  Į krepšelį 

  Aukščiausios klasės bėgimo/triatlono laikrodis su optiniu širdies ritmo davikliu

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  WiFi
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas
  Bėgimas
  Plaukimas
  Dviračių sportas
  Multisportas
  Išmanūs pranešimai
  Connect IQ Apps
  GPS imtuvas
  Yra
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra (optinis integruotas)
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  5 ATM
  Dydis, mm
  47 x 47 x 13.9
  Svoris, g
  49
  Ekrano dydis, mm
  1.2" (30.4 mm) diametras
  Ekrano tipas
  spalvotas
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  240 x 240
  Vidinė atmintis
  64 MB
  Baterijų darbo laikas
  Išmanus: Iki 2 sav. GPS/HR režimu: Iki 24 val. UltraTrac™ režimu: Iki 60 val. su išjungtu HRM
  Baterijų tipas
  pakraunamos lithium-ion baterijos
 • Aukščiausios klasės GPS bėgimo ir triatlono laikrodis su širdies ritmo davikliu ant riešo¹

  • Labai mažo svorio, iki 49 g. komfortiškas sporto laikrodis, su papildomomis bėgimo ar triatlono funkcijomis, kurį galima dėvėti kasdien
  • Turi integruotus barometrinį aukštimatį ir elektroninį kompasą kurie gali padėti laikantis reikalingos krypties
  • Seka Jūsų treniruotės būseną ir parodo pasiektus treniruotės tikslus
  • Pateikia papildomus dinamikos duomenis² bėgant, važiuojant dviračiu ir plaukiant, tokius kaip kontakto su žeme laiko balansą, žingsnio ilgį ir daugiau
  • Ilgai laikančios baterijos iki 2 savaičių laikrodžio režimu; iki 24 val. su įjungtu GPS arba iki 50 val. UltraTrac™ režimu

  Forerunner 935

   

  QuickFit bands

  Tinka ant Jūsų riešo ir dėvėti kasdien

  Forerunner 935 GPS bėgimo/traitlono lakrodžio pagrindinės savybės yra lengvas, patogus dizainas ir kurį Jums patiks nešioti kasdien. 935 yra suderinamas su lengvai keičiamomis QuickFit™ apyrankėmis. Jūs galėsite lengvai pasikeisti sportinę silikono apyrankę į klasikinę odinę arba aukštos klasės metalinę apyrankę.

  Seka Jūsų rezultatus, treniruotes ir poilsį

  Ar efektyvus Jūsų treniruočių planas? Forerunner 935 padės Jums sekti Jūsų treniruotę ir poilsį, todėl Jūs galėsite geriau pasiruošti treniruotėms ar varžyboms. Treniruotės būsena tai naujas treniruotės vertinimo įrankis kuris automatiškai seka treniruočių istoriją ir apkrovas, tokiu būdu Jūs visada žinosite ar treniruotės apkrova treniruotės metu nėra per didelė ar per maža. Naujas aerobikos metrikos langas parodys Jūsų galimybes praplėsti treniruočių ribas. Jūs taip pat matysite Jūsų treniruočių apkrovos vidurkį už paskutines 7 dienas ir galėsite palyginti tai su optimaliais duomenimis bei Jūsų treniruočių istorija.

  Training Status

  Analizuokite savo techniką

  Mes padarėme lengvesnį būdą gauti duomenis reikalingus pagerinti Jūsų sportinę formą. Leiskite Forerunner 935 rinkti papildomą bėgimo metriką², duomenis, kuriuos galėsite panaudoti analizuojant savo efektyvumą. Tokie biomechaniniai duomenys kaip ritmas, žingsnio ilgis, kontakto su žeme laikas ir balansas, vertikalus aukščio pokytis ir dažnumas yra raktas, nustatant Jūsų sportinę formą, ir ko trūksta norint pagerinti rezultatus varžybų metu. Šie duomenys gaunami iš papildomo širdies ritmo daviklio² arba kompaktiško Bėgimo Dinamikos daviklio (Running Dynamics Pod), kuris prisegamas ties juosmeniu. Šios papildomos funkcijos gali padėti Jums ne tik bėgant, bet ir važiuojant dviračiu ar plaukiant, Forerunner 935 taip pat seka Jūsų atstumą, tempą, grybšnių kiekį ir daugiau.

  Running Dynamics Pod

  Judėkite ilgiau tarp įkrovimų

  Dabar galite drąsiai pasitikėti baterija bet kurios Jūsų treniruotės metu, net ir bėgant traitloną ar ultra maratoną. Forerunner 935 gali dirbti iki 24 valandų su įjungtu GPS ir iki  50 valandų taupiu UltraTrac režimu. Naudojant jį kaip išmanų laikrodį pilnai įkrovus jis veiks iki 2 savaičių.

  Bėkite, spurtuokite, plaukite, važiuokite dviračiu

  Forerunner 935 leidžia Jums lengvai pasirinkti veiklos sritį tiesiog lengvai perjungiant jau įdiegtus sporto profilius bėgimui (patalpoje/lauke), važiavimą dviračiu (patalpoje/lauke), plaukimui (baseinas/atviras vanduo), slidinėjimas, irklavimo sportas, vaikščiojimas, jėgos sportas ir daug daugiau.

  Įvairiose treniruotėse ir tratlono varžybose automatinė multi sporto galimybė leis lengvai pakeisti sporto rūšį vienu mygtuko paspaudimu. 935 yra suderinamas su suditingesniomis treniruotėmis bėgant, važiuojant dviračiu ar net plaukiant baseine. Sukurkite savo treniruotę arba atsisiųskite nemokamai iš Garmin Connect™ tinklapio. Ten galėsite peržiūrėti treniruotės rezultatus bei pasidalinti jais su šeima ar draugais.

  Training Status

  Išmanūs prisijungimai

  Gaukite išmanius pranešimus tiesiai ant Jūsų riešo. Kai suporuosite laikrodį su Jūsų suderinamu išmaniu telefonu3, Forerunner 935 taip pat leis automatiškai nukrauti duomenis į Garmin Connect, audio pranešimus, kontroliuoti muzikos atkūrimą ir daugiau. Leiskite savo draugams sekti Jūsų aktyvumą realiu laiku su LiveTrack — arba naudokitės GroupTrack, kuris leis kontaktuoti su bendraminčiais važiuojant dviračiu realiu laiku.  Nukraunant duomenis galite pasinaudoti greitu prisijungimu prie Wi-Fi®, 935 gali ir tai.

  Klausyk savo širdies

  Širdies ritmo daviklis riešo pagrindu yra lengvas pasirinkimas judėti laisviau varžybų dieną, bet Forerunner 935 gali duoti jums daugiau informacijos jei naudosite jį su papildomais širdies darbo davikliais. Segami ant krūtinės širdies ritmo davikliai (tokie kaip HRM-Run™ ar HRM-Tri™) atrakina papildomas galimybes tokias kaip laktato slenksčio nustatymas ar HRV (heart rate variability) streso testą.

  Training Status

  Jokių apribojimų

  Kartu su Forerunner 935 Jūs esate laisvi pasirenkant veiklą, visa tai dėka integruoto GPS ir GLONASS, kurie gali sekti Jūsų aktyvumą dar tiksliau nei įprastas GPS. Taip pat, įdiegtas barometrinis aukštimatis pateiks informaciją apie aukščio pokyčius realiu laiku. Kokį aktyvumą gali įrašyti 935? Daugiau nei kada tai buvo įmanoma! Triatlono sportas tai tik pradžia, kadangi jau yra integruotos tokios sporto šakos kaip vaikščiojimas, kopimas, irklavimas, golfas, slidinėjimas ir daug daugiau.

  Pritaikykite ir prisijunkite

  Forerunner 935 GPS bėgimo/triatlono laikrodis automatiškai sinchronizuoja duomenis kartu su Garmin Connect, mūsų nemokamu tinklapiu kur galėsite matyti savo rezultatus bei dalintis jais socialiniuose tinkluose. Prisijunkite prie Garmin Connect su savo kompiuteriu arba atsisiųskite nemokamą  Garmin Connect™ Mobile programėlę į savo suderinamą išmanų telefoną. Jūs taip pat galėsite prisitaikyti laikrodį savo reikmėms papildomai atsisiųsdami duomenų laukus, laikrodžio ciferblatus bei įvairias papildomas programėles tokias kaip Uber ir Accuweather, viską rasite šiame tinklapyje - Connect IQ™.

  Garmin Connect Mobile   Garmin Connect Mobile   Garmin Connect Mobile

  Dar daugiau galimybių

  Kaip ir Jūs, Forerunner 935 taip pat sunkiai dirba visą dieną. Šis laikrodis tampa Jūsų partneriu sekant visos dienos Jūsų aktyvumą, tokį kaip žingsnių kiekį, sudegintas kalorijas ir miegą. Jis taip pat suderinamas su  Varia™ dviračio saugumo priemonėmis, tokiomis kaip galinis radarasišmanūs dviračio žibintai ir Varia Vision™ ekranu. Sukomplektuokite pilną savo dviračio įrangą kartu su galio matuokliais pedaluose, Vector™ 2  ir 2S. Vector 2 suporuojamas su Jūsų Forerunner ir gali parodyti galią, ritmą, kairės/dešinės balansą ir dviračio dinamiką, ir kaip Jūs naudojate galią.

  Padarykite sau įššūkį kasdien

  Įdėkite daugiau reikalingų pastangų kad nugalėtumėte vakardieną kartu su Strava Live Segments. Strava Premium nariai gali sinchronizuoti bėgimo ir važiavimo dviračiu segmentus į savo 935 ir gauti atsiliepimus treniruočiu metu. Taip pat gaukite perspėjimus apie segmentų startus ir finišus, stebėkite razultatų lentelę bei įvartinimus.

  Strava Live Segments

  Nuo plano iki rezultato kartu su TrainingPeaks

  Nėra nieko geresnio nei treniruotės atliekamos iki tobulybės. Kartu su TrainingPeaks Connect IQ programėle, Jūs galite atidaryti savo treniruotės planą tiesiai savo Forerunner 935. Tuomet sekite treniruotės pranešimus realiu laiku, kartu su intensyvumo tiklais ir  intervalų trukmėmis iš TrainingPeaks. Po treniruotės duomenys bus automatiškai susinchronizuoti atgal į TrainingPeaks tolimesnei ir detalesnei analizei ir kad parodyti Jūsų progresą siekiant nusibrėžto tikslo.

   

  1Aktyvumo asistento tikslumas
  2Kai naudojama kartu su Running Dynamics Pod (įsigyjama atskirai) arba HRM-Run arba HRM-Tri davikliu; parduodama kartu su kai kurias modeliais įsigyjama atskirai su kitais
  3Žiūrėkite Garmin.com/ble ar Jūsų telefonas suderinamas

  Firstbeat ANT