Garmin Dash Cam Mini

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4810
  76 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Mažiausias 1080p vaizdo registratorius su incidentų įrašymu

  Judesio detektorius
  Yra
  WiFi
  Yra
  Svoris, g
  28.7
  Dydis, mm
  31.3 x 53.3 x 29.3
  Video raiška, maksimali
  1080p @ 30
  Objektyvo regos kampas, įstr.
  140
  Gamintojo kodas
  010-02062-10
 • Mažas, patikimas vaizdo registratorius su incidentų įrašymu

  • Automobilio rakto dydžio vaizdo registratorius, visiškai nepastebimas priekiniame lange
  • 140 laipsnių plataus kampo objektyvas užfiksuoja ryškius 1080p HD vaizdus
  • Automatiškai įrašo ir išsaugo incidentų vaizdo įrašą
  • Įdiegtas Wi-Fi ryšys įkelia įrašytą medžiagą į suderinamą išmanųjį telefoną, kuriame veikia „ Garmin Drive  programėlė
  • Dash Cam Auto Sync leidžia valdyti ir atkurti filmuotą medžiagą iš keturių  kamerų

  Capture High-quality Footage

  Prijunkite jį ir pamirškite

  Automobilio rakto dydžio Garmin Dash Cam Mini yra pakankamai mažas ir lengvas kad būtų pritvirtintas prie galinio vaizdo veidrodžio. Jūsų patogumui tik pritvirtintas ir su prijungtu maitinimo šaltiniu jis automatiškai pradės įrašinėti vaizdą ir incidentus.

  Įrašykite aukštos kokybės filmuotą medžiagą

  Neapsigaukite dėl mažo dydžio. Ši minimali vaizdo kamera įrašo 140 lapsniu kampu vaizdo medžiagą aiškia ir didele 1080 HD raiška.

   

  Patogus ryšys

  Įdiegta Bluetooth technologija ir Wi-Fi ryšys leidžia jums įkelti išsaugotą medžiagą į suderinamą išmanųjį telefoną, kuriame veikia Garmin" Drive programėlė. Garmin Drive programa yra patogus sprendimas, kad galėtumėte peržiūrėti, redaguoti ir bendrinti savo registratoriaus filmuotą medžiagą. Jei naudojate kelis Garmin įrenginius, kad užfiksuotumėte vaizdo įrašą priešais automobilį ar už jo, programa naudoja Dash Cam Auto Sync, kad sukurtų tinklą ir sinchronizuotų įrašus tarp kamerų. Tokiu būdu, jei įvyksta incidentas, galite lengvai matyti filmuotą medžiagą iš kelių taškų. Programa taip pat automatiškai sujungs ir tvarkys medijos failus, kad galėtumėte juos lengvai rasti ir peržiūrėti.

  Convenient Connectivity

  Apsauga stovint

  Parkavimo režimas stebi jūsų automobilio aplinką, kai automobilis yra priparkuotas ir variklis išjungtas. Jis automatiškai pradeda įrašyti, jei aptinkamas judėjimas (reikalingas  parkavimo režimo kabelis , parduodamas atskirai).