Garmin Dash Cam 67W

 • Garmin Dash Cam 67W

  DashCam modelis Kaina Sandėlyje Kiekis Pirkti
  5408
  Dash Cam 67W
  185 
  Yra
  Į krepšelį 
  5858
  Dash Cam 67W + 32GB SDCard
  18599
  Yra
  Į krepšelį 

  Kompaktiškas 1440p plataus vaizdo registratorius

  Prekės ženklas
  Gamintojas
  GPS imtuvas
  Yra
  Judesio detektorius
  Yra
  Mikrofonas
  Yra
  WiFi
  Yra
  Maksimali microSD talpa
  512 Gb
  Svoris, g
  57
  Dydis, mm
  56,2 x 40,5 x 21,9
  LCD ekrano dydis
  2,0″ col. įstr. (5,1 cm)
  Video raiška, maksimali
  1440p
  Video raiška, 60 fps
  1440p
  Objektyvo regos kampas, įstr.
  180
  Gamintojo kodas
  010-02505-15
 • Kompaktiškas ir diskretiškas vaizdo registratorius su GPS

  • Fiksuokite svarbias detales. Filmuokite 1440p HD raiškos vaizdo įrašus 180 laipsnių plačiu apžvalgos kampu. 
  • Kadangi detalės yra svarbios, integruotas GPS nurodo įvykių laiką bei vietą. 
  • Valdant balsu viskas paprasčiau, nes nurodymus galima tiesiog pasakyti neužimant rankų. 
  • Jei nesate prie automobilio, tačiau norėtumėte pamatyti, kas vyksta aplink jį, galite pasinaudoti stebėjimo funkcija „Live View“. 
  • Funkcija „Parking Guard“ siunčia pranešimus apie visus incidentus, galėjusius paveikti jūsų stovinčią transporto priemonę. 
  • Šiek tiek daugiau budrumo tikrai nepakenks. Įspėjamieji pranešimai1 saugo jus. 

   

  Garmin Dash Cam 45 vaizdo registratorius

  Įrašomas aukštos kokybės 1440p HD vaizdo įrašas

  Dash Cam 67W yra lengvai valdomas aukštos raiškos vaizdo registratorius su 2 colių LCD ekranu. Su plačiu apžvalgos kampu, jis patikimai įrašys visą kelio vaizdą kartu su GPS koordinatėmis bei detaliu laiku kur ir kas įvyko eismo metu. Pasikliaukite savuoju Dash Cam 67W, jis užfiksuos puikios kokybės vaizdą tiek šviesiu tiek tamsiu paros metu. Pritvirtinkite vaizdo registratorių prie priekinio stiklo ir įrašykite savo važiavimą 1080p raiška. Vaizdo registratorius įrašinėja nenutrūkstamai, naudodamas microSD™ kortelę. Jūs visada galėsite praplėsti atminties dydį įdėdami kitą didesnę microSD kortelę (tinka iki 512 GB, įsigyjama atskirai; reikalinga Class 10). Atkurkite įrašus iškart registratoriaus ekrane arba vėliau Jūsų kompiuteryje.

   

  Eismo įvykio įrašymas dash cam 45

  Jūsų liudytojas kuris niekada nemirksi

  Nereikia rūpintis įjungiant ar išjungiant. Jei Dash Cam 67W yra prijungtas prie maitinimo šaltinio, jis pradeda įrašinėti automatiškai ir pažymi įrašytas vietas jei įvyko incidentas.

  Visi įvykiai turi laiko ir vietos žymas, todėl Jūs tiksliai žinosite kur ir kada tai įvyko. Peržiūrėdami įrašus su kompiuteryje galėsite pamatyti savo kelionės vietos koordinates, datą, laiką, greitį ir judėjimo kryptį.

  Dash Cam 67W turi integruotą judesio daviklį (G-Sensor) todėl įvykio metu Jūsų kamera žinos kad reikia išsaugoti prieš tai buvusį, esamą ir sekantį vaizdo įrašus, tam kad apsaugoti pilną informaciją apie įvykį. Ir visa tai bus įrašyta komplekte esančioje, keičiamoje Class 10 microSD atminties kortelėje.

  Tam kad pilnai įvertinti įvykio pasekmes, galite nuimti savo Dash Cam 47 nuo tvirtinimo ir padaryti nuotraukas automobilio išorėje.

   

  Dalinkitės savo kelione kartu su Travelapse™

  Travelapse rėžimas leidžia lengvai kurti ir dalintis kelionės klipais, įrašant valandas trunkančias keliones į trumpus klipus su žymesniomis kelionės akimirkomis.

  Sinchronizuokite video įrašus su išmaniu telefonu

  Dash Cam 67W turi inegruotą Wi-Fi® belaidį ryšį, todėl Jūs galite sinchronizuoti įrašytą medžiagą su Jūsų išmaniu telefonu atisiuntę nemokamą Garmin Drive programėlę. Tai leis Jums lengviau dalintis įrašyta medžiaga su draugais ar draudėjais.

  Vairuokite su papildomais perspėjimais

  Dash Cam 67W turi papildomas saugaus vairavimo priemones saugesniam vairavimui. Artėjančio priekinio sūsidurimo perspėjimas¹ perspės jus jei Jūsų automobilis yra per arti priekyje esančio kito automobilio. Juostų kirtimo perspėjimas¹ perspės jus kai kirsite eismo juostas. Greičio radarų perspėjimai² perspės apie netoliese įrengtas greičio kameras.  Ir kuomet Jūsų automobilis stovi kamštyje ar sankryžoje, “Go” pranešimas praneš Jums kai priekyje esantis automobilis pajudės.

  Stebėkite automobilį stovėjimo metu

  Parkavimo rėžimas stebi Jūsų automobilį kai jis yra stovėjimo aikštelėje ir išjungtas variklis. Kamera pradeda įrašinėti automatiškai užfiksavus judesį. (Reikalingas papildomas Garmin parkavimo kabelis, įsigyjamas papildomai; rekomenduojama sumontuoti ne patiems, o autoservise.)

  INTERNETO SAUGYKLA

  Išsaugoti vaizdo įrašai saugomi interneto saugykloje ir juos galima pasiekti naudojant programėlę „Garmin Drive™“ suderinamame išmaniajame telefone. Įjungę „Wi-Fi®“ ryšį galėsite vaizdo įrašais dalytis su kitais žmonėmis nusiuntę nuorodą ir slaptą kodą.

  SAUGYKLOS PLANAI

  Visi vaizdo įrašai interneto saugykloje laikomi 24 valandas nuo įkėlimo. „Garmin“ taip pat siūlo ilgesnio vaizdų saugojimo planus pasirinkus mokamas prenumeratas.  

  ¹Įspėjimus gali įtakoti įvairios pašalinės salygos. Apsilankykite čia - Garmin.com/warnings detalesnei informacijai gauti.
  ²Radarų vietos veikia ne visose šalyse.

   

  Palyginimo lentelė: