Garmin Striker Plus 7cv echolotas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4546
  479 
  Nemokamas pristatymas!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  7 colių ekrano dydžio GPS echolotas su ClearVu spinduoliu

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Navigacijos palaikymas
  Yra
  ClearVü
  Yra
  CHIRP
  Yra
  Dydis, mm
  235 x 140 x 58
  Svoris, g
  800
  Korpuso atsparumas vandeniui
  IPX7
  Ekrano tipas
  WVGA spalvotas
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  800 x 480
  Vidutinė (RMS) spinduliavimo galia,W
  500
  Maršruto taškai (waypoints)
  Yra
  Gamintojo kodas
  010-01873-01
 • 7” ekrano dydžio GPS echolotas su spinduoliu ir “Quickdraw Contours” batimetrinių žemėlapių sudarymo programine įranga

  • Komplektuojamas su "Garmin CHIRP" tradiciniu ir„CHIRP ClearVü™“ spinduoliu
  • Integruota "Garmin Quickdraw Contours" batimetrinių žemėlapių sudarymo programinė įranga leidžia kurti ir išsaugoti iki 8000 kv. km ploto žemėlapius
  • Wi-Fi ryšys - prieigai prie "ActiveCaptain™" programėlės, kad galėtumėte gauti išmaniojo telefono pranešimus1, prisijungti prie Quickdraw Contours bendruomenės ir perkelti maršruto informaciją bei gauti pranešimus apie programinės įrangos atnaujinimus
  • Integruotas GPS imtuvas leidžia pažymėti kelionės taškus, kurti maršrutus ir matyti valties greitį
  • Ryškus, puikiai saulės šviesoje įskaitomas 7" ekranas ir intuityvus valdymas

  STRIKER Plus 7cv echolotas su ryškiu 7" ekranu ir integruotomis GPS funkcijomis,"Quickdraw Contours" batimetrinių žemėlapių sudarymo programine įranga, kurioje galima išsaugoti iki  8000 kv. km plotą su 30 cm tarpais. CHIRP tradiciniu ir„CHIRP ClearVü™“ spinduoliu, kad matytumėte aiškius vaizdus. Ir galiausia - Wi-Fi ryšys, prieigai prie "ActiveCaptain™" programėlės, kad galėtumėte gauti išmaniuosius pranešimus1 arba prisijungti prie Quickdraw Contours  bendruomenės.

   

  Garmin Quickdraw Contours

  Kol naršote esamos vietovės krantus ir gelmes, "Quickdraw Contours" batimetrinių žemėlapių sudarymo programa sudarinėja aukštos raiškos esamos vietovės gylių žemėlapius ir tam nereikia jokių specialių žinių. STRIKER™ Plus 7cv dabar gali išsaugoti iki 8000 kv. km plotą su 30 cm kontūrais.

  "ActiveCaptain™" programėlė

  STRIKER Plus 7cv echolotas turi integruotą Wi-Fi ryšį, todėl galėsite naudotis "ActiveCaptain™" programėle, kuri leis jūsų echoloto ekrane matyti išmaniojo telefono pranešimus1. Taip pat galėsite naudotis Quickdraw Contours bendruomenės duomenimis, galėsite dalintis turimais žemėlapiais su kitais vartotojais ir atsisiųsti naujausius programinės įrangos atnaujinimus STRIKER Plus 7cv echolotui.

  CHIRP ClearVü™spinduolis

  STRIKER Plus 7cv echolotas naudoja „CHIRP ClearVü™“ spinduolį, kuris tai, kas yra po laivu iki 229 m gylio, atvaizduoja kone fotografine kokybe. Aiškiai matysite struktūrą, panirusius objektus ir žuvis. Kartu taip pat yra integruotas tradicinis „Garmin CHIRP“ spinduolis patogiam žuvų atskirimui.

  GPS imtuvas

  Integruotas, didelio jautrumo GPS imtuvas suranda ir nurodo jūsų buvimo vietą bet kur vandenyje. GPS leidžia pažymėti kelio taškus skirtingose vietose, taigi, jei žuvys susitelkia vienoje vietoje, galite ją pažymėti ir grįžti į tą pačią vietą kitos kelionės metu. Pažymėti galite ir dokus, laivų prieplaukas bei kitas jums aktualias vandens telkinio vietas. GPS imtuvas taip pat leidžia STRIKER Plus 7cv rodyti jūsų laivo greitį ekrane, todėl galite būti tikri, kad judate reikiamu greičiu. Tai – puikus įrankis sužinoti, ar plaukiate tinkamu griečiu jūsų naudojamam masalui ir gaudomų žuvų rūšiai. Ši funkcija taip pat praverčia plaukiant vietose, kur ribojamas laivų sukeltas bangavimas.

   

  Sukurtas jums

  STRIKER Plus 7cv echolotas paverčia žvejybą tikru malonumu ir yra pagamintas dirbti bet kokioje aplinkoje. Spalvotas, saulės šviesoje gerai įskaitomas ekranas, suteikia jums aiškų vaizdą saulėtomis dienomis. Didesnis ekranas suteikia jums geresnį vaizdą apie tai, kas vyksta laivo apačioje. Intuityvus valdymas leidžia lengvai pasiekti bet kurią jums reikalingą funkciją, taigi jūs esate pasirengę bet kokiems iššūkiams vandenyje.

  Nuorodoje galite matyti skirtumus tarp spinduolių, galimus jų pasirinkimo ir montavimo variantus
  https://www8.garmin.com/marine/PDF/transducer_selection_guide.pdf

  1 Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu