Garmin Striker 5 Ice Fishing Bundle

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4219
  499 
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  CHIRP echolotas su GPS imtuvu, baterija ir dėklu nešiojimui

  Gamintojas
  Navigacijos palaikymas
  Yra
  CHIRP
  Yra
  Dydis, mm
  91.6 x 150.8 x 42.8
  Svoris, g
  230
  Ekrano dydis, mm
  49 x 73
  Korpuso atsparumas vandeniui
  IPX7
  Ekrano tipas
  Spalvotas HVGA
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  480 x 320
  Dažnis
  50/77/200 kHz, Chirp
  Maitinimo įtampa
  12V
  Vidutinė (RMS) spinduliavimo galia,W
  200
  Maks. gylis
  iki 488 m. gėlame vandenyje; iki 228 m. sūriame.
  Maršruto taškai (waypoints)
  Yra
  Gamintojo kodas
  010-01552-11
 • Echolotas su GPS imtuvu baterija ir dėklu nešiojimui

  • Lengvai valdomas, spalvotas echolotas su integruotu jautriu GPS imtuvu
  • Kompaktiškas nešiojamas dėklas puikiai tinkamas poledinei žvejybai
  • Suraskite žuvų buvimo vietas, pažymėkite ir įrašykite vietas į echoloto atmintį kur norėsite sugrįžti dar kartą
  • Komplektuojamas su GT8HW-IF spinduoliu, tinkamu poledinei žūklei, CHIRP (77/200kHz) spinduliavimo galia (200W RMS)
  • Keičiami didesnio detalumo GT20 spinduoliai su CHIRP (įsigyjamas papildomai)

  Striker 5 Ice

  Dabar rasti žuvų buvimo vietas su Striker 5 Ice echolotu dar paprasčiau. Pažymėkite savo žuvingiausias vietas ir vėliau grįžkite ten, dalinkitės su draugais savo taškais turinčiais kitus Striker ar echoMAP esholotus. Spalvotas ekranas pateikia nepertraukiamą ir tolygų vaizdą keičiantis gylio skalei. Sonaro istorija leidžia jums atsukti vaizdą atgal jeigu ką nors netyčia praleidote. Taip pat, jis turi įmontuotą flašerį ir gali rodyti greičio duomenis. Komplekte rasite GT8HW-IF spinduolį tinkamą poledinei žūklei, kompaktišką dėklą bei pakraunamą bateriją.

  Mėgaukitės CHIRP detalumu

  Garmin STRIKER 5 Ice echolotas turi Garmin CHIRP (77/200kHz) spinduolį, kuris pateikia didesnį dugno ar žuvų detalumo lygį lyginant su kitais tradiciniais 77/200kHz spinduoliais. Vietoje to, kad siųsti signalą tik vienu dažniu, CHIRP siunčia nepertraukiamą signalą, kuriame yra visas dažnių diapazonas - nuo žemo iki aukšto. Echolotas analizuoja atskirai kiekvieną grįžusio signalo atsispindį. Kadangi toks sudėtinis signalas savyje turi daugiau informacijos, CHIRP sonaro technologija geriau atkuria detalesnį dugno reljefą ir žuvų vaizdą. Jūs taip pat galite patobulinti savo sistemą naudodami dar didesnio detalumo Garmin CHIRP technologiją. Naudojant šią technologiją vaizdai bus dar ryškesni ir tikslesni, tiek giliame, tiek sekliame vandenyje. Dugno kontūrai bus dar geriau matomi plaukiant didesniu greičiu, o triukšmai bus optimaliau panaikinti tam kad dar geriau pamatyti objektus didesniame gylyje.

  Garmin chirp   Garmin chirp

   

  Garmin StrikerŽymėkite savo vietas su jautriu GPS

  Skirtingai nuo kitų įprastų echolotų, Garmin STRIKER echolotai jau turi integruotą jautrų GPS imtuvą tam, kad nustatyti esamą poziciją greitai ir tiksliai, bet kurioje ežero vietoje. Svarbu tai, kad Jūs galite pažymėti bet kokią vietą ežere ir vėliau bet kada grįžti į tą vietą. Galima įrašyti į vidinę atmintį pažymėtus dokus, inkaravietes ar kitas reikalingas vietas. Pasirinkite savo įvestą tašką ir sekite nurodyta kryptimi ekrane.

   

   

  Lengva naudotis navigacija

  Garmin StrikerGarmin STRIKER echolotų serija jau turi integruotą GPS imtuvą, todėl galite matyti savo poziciją esamu momentu ir savo pažymėtus taškus (STRIKER nepalaiko jūrinių žemėlapių). Naudokitės taškų žemėlapiu tam kad lengvai apžvelgti, pažymėti ir naviguoti į pažymėtas žuvingas vietas, tam kad išvengti įvairių kliūčių ar tiesiog grįžti į pradžios tašką.

   

   

  Žvejokite įprastai su flašeriu

  Garmin STRIKER yra ne tik įprastas echolotas bet ir flašeris. Jeigu žvejybos metu Jūs nejudate (pvz. poledinė žūklė), integruotas flašeris galiparodyti dugno tipą - kietas ar minkštas. Matysite savo masalą ir kokiame gylyje yra žuvys, jei ji patenka į spinduolio apžvalgos zoną. Taip pat echolotas gali parodyti ar žuvis juda link masalo ar nuo jo.

  Pasiimkite savo echolotą bet kur

  Garmin Striker

  Tam kad galėtumėte savo STRIKER echolotą patogiai transportuoti, naudokitės patogiu kompaktišku dėklu (Portable Fishing Kit). Tokiu būdu galite pasiimti echolotą jeigu planuojate žvejoti iš valties, baidarės ar tiesiog ant ledo. Portable Fishing Kit komplekte yra pakrauname baterija su pakrovėju, spinduolis su reikalingais kabeliais, bei tvirtinimas su siurbtuku.

  Naudokite papildomus DownVü skanuojamus sonarus

  Šiltu metų laiku, naudokite sonarą su CHIRP DownVü technologija prie Jūsų STRIKER 5 Ice komplekto. CHIRP DownVü žvejybai, naudokite Garmin GT20 spinduolį su CHIRP (77/200kHz); siunčiama galia (500W RMS)/(2,400W peak-to-peak) su 455/800kHz CHIRP DownVü (300W galia), įsigyjama atskirai. Dar geresnei CHIRP žvejybai, naudokite GT22 ar GT23 spinduolius (įsigyjami atskirai).

  Nuorodoje galite matyti skirtumus tarp spinduolių, galimus jų pasirinkimo ir montavimo variantus
  https://www8.garmin.com/marine/PDF/transducer_selection_guide.pdf