Garmin GPSMAP 79s

 • Garmin GPSMAP 79s

  Kodas: 6016

  Nešiojamas jūrinis GPS navigatorius su NMEA jungtimi

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Galileo palaikymas
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  IPX 7
  Ploto matavimas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  microSD lizdas
  Yra
  Dydis, mm
  67,7 x 174 x 42,3
  Ekrano dydis, mm
  38 x 63
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  240 x 400
  Svoris, g
  282 g su baterijomis
  Pėdsako taškai (tracklog)
  20 000 taškų, 250 išsaugotų gpx trasų, 300 išsaugotų „fit“ veiklų
  Maršruto taškai (waypoints)
  10000
  Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
  250, 250 taškų vienam maršrutui; 50 taškų automatinis maršruto parinkimas
  Baterijų darbo laikas
  iki 19 val.
  Ekrano tipas
  Pusiau skaidrus, 65K spalvinis TFT
  Baterijų tipas
  2 AA
  Vidinė atmintis
  8 GB
  Gamintojo kodas
  010-02635-00
 • Tvirtas ir atsparus GPS navigatorius GPSMAP 79s yra skirtas plaukiojantiems laivais. Šis GPS imtuvas turi 3 ašių kompasą, barometrinį aukštimatį, ryškų ir spalvotą LCD ekraną, jautrų GPS imtuvą, microSD™ kortelės lizdą papildomiems žemėlapiams, duomenų išvesties jungtį NMEA 0183, RS232. Korpuso šonuose yra guminės juostos, todėl patikimai laikysite rankose. Šis navigatorius neskęs, o plūduriuos vandens paviršiuje.

  Tyrinėkite naujas teritorijas

  GPSMAP 79s yra su įdiegtu viso pasaulio žemėlapiu (šis žemėlapis yra stambaus mastelio ir netinkamas naudoti navigacinėms funkcijoms). Kaip ir visi GPSMAP navigatoriai jis yra atsparus vandeniui, o GPSMAP 79s yra dar ir neskęstantis ir plaukioja vandens paviršiuje.

  Žinokite judėjimo kryptį

  GPS imtuvas GPSMAP 79s turi 3 ašių kompasą su nuokrypio kompensavimu, kuris rodys kryptį net jeigu Jūs nejudate ir laikote navigatorių ne horizontalioje padėtyje. Taip pat šis nešiojamas navigatorius turi barometrinį aukštimatį, kuris rodys oro slėgio pokyčius ir rodo Jūsų vietos aukštį. GPSMAP 79s ekrane galima matyti slėgio pokyčio grafikus laiko atžvilgiu oro pasikeitimams stebėti.

  Belaidis apsikeitimas duomenimis

  GPSMAP 79s modelis gali keistis kelio taškais, pėdsakais, maršrutais ir slėptuvėmis su kitais suderinamais Garmin GPS navigatoriais. Tokiu būdu, Jūsų draugai taip pat galės pasinaudoti Jūsų mėgiamos kelionės maršrutu arba slėptuve - tiesiog spauskite "Send" (nusiųsti) norėdami perduoti duomenis į suderinamus prietaisus.

  Pozicijos skaičiavimas

  Jautraus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka GPSMAP 79s greitai ir tiksliai nustato Jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje. 

  Žemėlapiai

  microSD™ kortelės lizdas bei 8 Gb vidinė atmintis leidžia Jums naudoti įvairius žemėlapius: topografinius žemėlapius kelionėms pėsčiomis, jau įkrautas BlueChart® g2 korteles jūrose bei ežeruose arba City Navigator® važinėti automobiliu keliais. 

  Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį arba Lietuvos TOPO Offroad žemėlapius. Apie juos daugiau informacijos rasite čia ir čia. Lietuvos kelių žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant Lietuvos keliais. Lietuvos TOPO Offroad žemėlapis yra puikus pagalbininkas važinėjant miškų ir laukų keliais.

  Dalinkitės patirtimi

  Po kelionės galite išsaugoti ir analizuoti savo kelionės informaciją dėka nemokamos Garmin programos Garmin Connect™. Tiesiog prijunkite GPS imtuvą prie kompiuterio (turinčio interneto prieigą) USB laido pagalba. Galite detaliai analizuoti navigacinius duomenis, išsaugoti savo pėdsakus, stebėti savo kelionės maršrutą Google™ Earth. Naršykite kartu su kitais milijonais Garmin vartotojų ir pasidalinkite savo patirtimi Twitter ir Facebook socialiniuose tinklapiuose

  Pramogaukite

  Navigatorius GPSMAP 79s palaiko Geocaching GPX tipo taškų formatą, todėl lengvai įkrausite Geocaching duomenų failus iš OpenCaching.com internetinio puslapio. Atsisakykite nuo popierinių žemėlapių ir užrašų, taip Jūs ne tik saugosite gamtą, bet ir efektyviau ieškosite "lobių". GPS imtuvas GPSMAP 78s išsaugos visą informaciją koordinates, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus. Tiesiog įkraukite GPX formato duomenis ir keliaukite.

  GPSMAP 79s: spalvoti žemėlapiai, tvirtas korpusas, neskęstantis - viskas ko reikia jūroje.