Apie mus

 • UAB "Fedingas" buvo įkurta 1993 m. birželio 10 dieną Vilniuje.

  MŪSŲ FIRMOS TIKSLAS

  Suteikti visiems Lietuvos ūkio subjektams galimybę labai greitai ir be vargo įsigyti patikimas, efektyvias ir nebrangias, profesionalias radijo ryšio sistemas, paremtas žymiausių pasaulio telekomunikacinių priemonių gamintojų produktais.

  MŪSŲ DARBO SRITIS

  Galime padėti ar patarti beveik visur ir visada, kur problemos susijusios su informacijos perdavimu per eterį (radijo bangomis) Kita vertus - vengiame kabelių, telefoninių linijų ir visokių kitokių "laidinių" telekomunikacijų. Trumpai sakant - stengiamės dirbti tik tai, ką gerai išmanome, ir kur jaučiamės stiprūs visų konkuruojančių firmų atžvilgiu

  Ką gi reiškia tas žodis "FEDINGAS" (tiems, kurie dar nežino)

  FEDINGAS - , fizikinis reiškinys, trumpas (nuo sekundės dalių iki keliolikos sekundžių) periodiškai ar nereguliariai pasikartojantis priimamojo radijo signalo nusilpimas (kartais iki išnykimo) arba iškraipymas. Jį sukelia jonosferos ar troposferos elektrinės būklės kitimas arba skirtingais keliais atėjusių tos pačios radijo stoties signalų interferencija imtuvo įėjime. FEDINGAS ypač pasireiškia trumpųjų bangų diapazone. Iš dalies pašalinamas automatiniu stiprinimo reguliavimu.

  UAB "Fedingas"
  Kodas: 121991391. PVM mokėtojo kodas: LT219913917. Duomenų tvarkytojas: Juridinių asmenų registras.
  Sąskaitos nr.: LT04 7300 0100 8134 5930, Swedbank Bankas. Banko kodas: 73000, SWIFT: HABALT22XXX.

  LT-10305 Vilnius
  Antakalnio g. 36
  Lietuva