Xiaomi Mi Band 2

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4266
  3900
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  Išmani apyrankė su optiniu širdies ritmo davikliu

  Gamintojas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas
  Išmanūs pranešimai
  Liečiamas ekranas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra (optinis integruotas)
  Atsparumas vandeniui
  IP67
  Dydis, mm
  15.7 x 10.5 x 40.3 (be apyrankės)
  Svoris, g
  19
  Ekrano tipas
  0.42" OLED ekranas
  Baterijų darbo laikas
  Iki 20 dienų
  Baterijų tipas
  Li-ion 70mAh
 • Išmani apyrankė su širdies ritmo optiniu davikliu ir išmaniais pranešimais

  • 0.42 colio OLED liečiamas ekranas
  • Širdies ritmo daviklis
  • Iki 20 dienų darbo laikas
  • Bluetooth 4.0
  • Suderinamas su OS: Android 4.3 ir aukštesnė, IOS7.0 ir aukštesnė.

  Daugiau statistikos

  Mi Band 2 turi OLED ekraną, todėl jame Jūs galite pamatyti daugiau nei vien nueitus žingsnius. Tiesiog pakelkite riešą* kad pamatyti papildomai laiką ir nuspauskite mygtuką kad pamatyti žingsnius ir širdies ritmą. (*Reikia įjungti tai nustatymuose)

  Tiksliau skaičiuojami žingsniai

  Patobulintas žingsniavimo algoritmas Mi Band 2 apyrankėje pašalina nereikalingus judesius. Tokiu būdu žingsniai skaičiuojami tiksliau. 

  Skaičiuojamas kiekvienas širdies dūžis

  Su įdiegtu judesio davikliu Mi Band 2 žino kada Jūs pradedate treniruotę. Tam Jums nebūtina perjungti apyrankę į kažkokį specialų režimą prieš startuojant. Širdies ritmas bus pradedamas matuoti iškart kai pradėsite intensyviau judėti. Tiesiog tęskite savo treniruotę iki norimo pasiekti tikslo!

  Per ilgai sėdite?

  Gaukite įspėjimus jei per ilgai sėdite vienoje vietoje. Šie pranešimai pasakys Jums kad laikas šiek tiek pajudėti ar padaryti pertrauką. 

  Ar jau bėgote šiandien?

  Kasdienis bėgimas pagerina savijautą ir sveikatą. Susiekite savo apyrankę su Mi Fit programėle kad sektumėte bėgimo greitį ir širdies darbą realiu laiku.

  Ar gerai miegate?

  Jūsų širdies ritmas krenta kietai miegant. Širdies ritmo daviklis seka širdies ritmą miego metu, todėl tiksliau įvertinama miego kokybė

  Atrakinkite savo išmanų telefoną

  Kiekviena Mi Band 2 apyrankė turi unikalų identifikavimą. Kai Jūs esate šalia savo išmanaus Android telefono, jis atrakins ekraną automatiškai - be jokių papildomų slaptažodžių ar piršto antspaudų. 

  Skambučių ir žinučių perspėjimai

  Gaukite vibro pranešimus apie skambučius ar žinutes tiesiai ant savo riešo, ypač kai Jūsų telefonas yra giliai kuprinėje ar kišenėje. 

  IP67 vandens atsparumas

  Plaukitės rankas ar maudykitės duše be baimės kartu su Mi Band 2 apyranke. Mi Band 2 yar pakankamai patvarus ir apsaugotas nuo vandens purslų, prakaito, kosmetikos, dulkių ir daugiau.

  Gaukite daugiau kartu su Mi Fit programėle

  Matykite savo dienos , savaitės ar mėnesio statistiką - nueitus žingsnius, širdies ritmą ir miegą su Mi Fit programėle. Vienoje vietoje gausite visą reikalingą informaciją ir galėsite keisti nustatymus, valdyti žadintuvą, pranešimus ir daugiau. 

  Xiaomi Mi Band 2 instrukcija anglų kalba.