Internetu valdomas lizdas

 • Internetu valdomas lizdas

  Kodas: 4560

  WiFi nuotolinio valdymo relė elektros prietaisų valdymui

 • Smart Plug, Home Automation, Wi-Fi Smart lizdas su nuotoliniu valdymu ir valdymu pagal iš anksto nustatytą laiką. Gali būti valdomas "Amazon Alexa" ir "Goole home" valdikliais
  Šio WiFi nuotolinio valdymo kištuko pagalba galėsite valdyti prijungtą bet kokį buitinį įrenginį iš savo telefono. Valdymui reikės atsisiųsti į savo išmanų telefoną valdymo programėlę. Jos pagalba galėsite bet kokį įrenginį įjungti arba išjungti.
  Šis WiFi kištukas jungiasi prie namie esančio bevielio maršrutizatoriaus ir ją galėsite valdyti visur kur tik bebūsite su savo telefonu. Taip pat galite iš anksto sudaryti įtaisų įjungimo arba išjungimo grafiką.

  • Valdymas balsu: Smart Plug suderinama su Amazon Alexa ir Google Home, IFTTT, šį kištuką galima valdyti balsu. Neviršykite didžiausios 10A apkrovos srovės. Palaiko tik 2,4GHz Wi-Fi tinklą.
  • Naudodami programėlę išmaniajame telefone galite lengvai įjungti arba išjungti savo elektroninę įrangą visur, kur tik yra internetas.
  • Galite sudaryti savo prietaiso naudojimo tvarkaraštį. Suplanuokite "Smart Plug", kad prireikus automatiškai įjungtumėte elektroninę įrangą arba naudokite atgalinės atskaitos funkciją, kad bet kurios lempos būtų išjungtos prieš miegą.
  • Kompaktiškas dydis ir šiuolaikinis dizainas.

  Techniniai parametrai:

  Nominali įtampa: AC 110-230V+-10%,50/60HZ
  maksimali srovė:10A
  Wireless Type: 2.4GHz
  Protokolas: IEEE802.11b/g/n
  WiFi pasijungimo nuotolis: iki 45m
  Darbo temperatūra: 0-40C
  Aplinkos drėgme: 20%-85%
  Valdymas balsu: Amazon Alexa, Goole Assistant, IFTTT
  Sertifikatai: ROHS,FCC,CE,ETC