Tacx NEO Bike Smart Trainer

 • Tacx NEO Bike Smart Trainer

  Kodas: 5310

  Išmanus treniruoklis dviračiui T8000.61

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
 • NAUJA TRENIRUOČIŲ PATIRTIS

  Tacx NEO Bike Smart yra revoliucinis išmanusis dviračio treniruoklis. Tylus, galingas ir tikslus, todėl dviračių treniruotės namuose yra nepaprastai realistiškos ir įdomios.

  Tacx NEO Bike Smart Trainer

  Tacx NEO Bike Smart Trainer

  DINAMINĖ INERCIJA

  Norint imituoti važiavimą lauke esant patalpose, dinaminė inercija valdo masės inerciją ir kompensuoja svorį, greitį ir polinkio kampą, kad jūsų važiavimas būtų realesnis.

  KOJŲ PADĖTIES ANALIZĖ

  NEO Bike Smart treniruoklis matuoja Jūsų kairės ir dešinės kojų padėtį, tam kad analizuotų Jūsų pedalų sukimo techniką ir padėtų Jums sukurti efektyvesnį važiavimą.

  VAŽIUOKITE Į KALNĄ

  Išnaudokite visas intensyvios treniruotės galimybes, realiai imituojamus kelio pakilimus iki 25%.

  KELIO POJŪTIS

  Ši funkcija veikia su Tacx programine įranga arba Zwift programa, kad treniruoklis vibruotų ir imituotų važiavimo skirtingomis kelio dangomis, pavyzdžiui, akmenimis ir žvyru, jausmą.

  TIKSLU IR PATIKIMA

  Stebėkite savo našumą ir pažangą atlikdami patikimus, nuoseklius matavimus - nereikės kalibruoti. Tai apima galią, greitį ir ritmą, tiksliai matuojant 1% tikslumu.

  LYGUS IR TYLUS

  Derinant NEO išmaniąsias technologijas ir NEO Bike Smart vidinį dizainą, gaunamas vienas tyliausių patalpų dviračių treniruoklių.

  PILNA IMITACIJA

  Važiavimo metu pavarų perjungimo pojūtis imituoja Jūsų grandinės peršokimo į kitą pavarą pojūtį. Prijungus prie išorinio maitinimo šaltinio, nusileidimo modeliavimas tiksliai imituoja nuokalnę.

  PARUOŠTA SPRINTUI

  Tinkamai subalansuotas NEO Bike Smart dizainas užtikrina maksimalų stabilumą, net staigaus sprinto metu, iki 2200 vatų.

  PILNAI PASIRENKAMA

  Pilnai reguliuojamas treniruoklis. Sureguliuokite pedalo, balno, vairo, grandinės ir švaistiklio aukščius. Tai galima atlikti tiksliai pagal Jūsų dviračio nustatymus.

  Tacx NEO Bike Smart Trainer

  SUDERINAMAS SU ĮVAIRIOMIS PROGRAMOMIS

  NEO Bike Smart palaiko ryšį per BLUETOOTH Smart technologiją ir ANT+  FE-C protokolą, todėl veikia su daugeliu populiarių treniruočių programų, tokių kaip TrainerRoad ir Zwift.

  TACX MOKYMO PROGRAMINĖ ĮRANGA

  Mėgaukitės biblioteka, kurioje yra daugiau nei 100 kokybiškų, realaus vaizdo įrašų, leidžiančių patirti greitį važiuojant stačiomis Alpių kalvomis ar Milano akmenimis.

  AUTONOMINIS REŽIMAS

  Galite pasirinkti naudotis treniruokliu autonominiu režimu. Neprisijungęs jis imituos plokščią kelią; kuo greičiau važiuoji, tuo didesnis pasipriešinimas.

  TCX TRENIRUOČIŲ PLANAI

  Pasinaudokite struktūrizuotais treniruočių planais, sukurtais pagal Jūsų pasirengimo lygį, tam kad padėti Jums pasiekti užsibrėžtų tikslų. Lenktyniaukite su gyvais priešininkais, įkelkite GPS duomenis, važiuokite su 3D žemėlapiais ir dar daugiau.

  ĮRENGINIŲ SUDERINAMUMAS

  Prijunkite NEO Bike Smart vienu metu prie kelių įrenginių, kad galėtumėte tuo pačiu metu mėgautis Tacx programine įranga ir stebėti savo našumą.

  BŪKITE IŠMANŪS IR IŠLAIKYKITE VĖSĄ

  NEO Bike Smart turi 4,5 colių ekraną ir USB įkroviklius, tam, kad galėtumėte priungti savo įrenginius. Integruoti interaktyvūs ventiliatoriai automatiškai valdomi pagal Jūsų galią ir širdies ritmą. 

  Tacx NEO Bike Smart Trainer

  Tacx NEO Bike Smart Trainer