Tacx NEO 2T Smart Trainer

 • Tacx NEO 2T Smart Trainer

  Kodas: 5300

  Išmanus treniruoklis dviračiui T2875.61

  Gamintojas
  Tacx
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  Svoris, g
  21500
 • OPTIMALIOS TRENIRUOTĖS PATALPOSE DABAR DAR GERESNĖS

  Treniruoklis NEO 2T Smart su patobulinta konstrukcija ir atnaujintais komponentais siūlo dar labiau įtraukiančią patirtį, didesnį pedalų mynimo analizės suderinamumą ir kitas funkcijas.

  Tacx NEO 2T Smart Trainer
  Tacx NEO 2T Smart Trainer

  TYLUS GARSAS

  Nauji magnetai gerokai padidino NEO 2T Smart veikimo tylą. Sumažintas vidinis oro srautas ir vibracija, todėl treniruoklis veikia pastebimai tyliau.

  PATOGESNIS VAŽIAVIMAS

  NEO 2T Smart akimirksniu reaguoja į greičio ar nuolydžio pokyčius ir galima svyruoti kairėn ir dešinėn važiuojant, prisitaiko prie natūralaus Jūsų kūno judėjimo.

  DINAMINĖ INERCIJA 

  Siekiant patalpoje imituoti treniruotę lauke, dinaminės inercijos funkcija kontroliuoja masės inerciją ir kompensuoja svorį, greitį ir posvyrio kampą tam, kad važiavimas atrodytų realistiškesnis.

  KELIO POJŪTIS

  Ši funkcija veikia kartu su programine įranga Tacx arba programa Zwift – ji priverčia treniruoklį vibruoti imituojant važiavimą skirtingo paviršiaus keliais, pvz., akmenimis ar žvyru.

  TOBULAI REALISTIŠKA

  Prijungus prie išorinio maitinimo šaltinio, simuliacija tiksliai imituoja važiavimą nuokalne arba įkalne.

  PATOBULINTA PEDALŲ MYNIMO ANALIZĖ

  Trečiųjų šalių programinėje įrangoje, įskaitant mūsų Edge® dviračio kompiuterių programą sujungus su standartiniu ANT+® ryšiu, NEO 2T Smart analizuoja, kaip minate pedalus.

  TVIRTA KONSTRUKCIJA

  NEO 2T Smart variklis yra naujos konstrukcijos, kuri suteikia daugiau galios važiuojant mažu greičiu, o tai pastebimai padidina važiavimo realistiškumą didinant greitį ar kylant į kalną.

  PASIRUOŠKITE SPRINTUI

  32 integruoti neodimio magnetai užtikrina didelę stabdymo jėgą ir įspūdingą galią. NEO 2T Smart užtikrina maksimalų stabilumą net ir važiuojant sparčiausiu sprintu, iki 2200 vatų.

  VAŽIUOKITE AUKŠČIAU

  Gaukite didžiausią naudą iš intensyvių treniruočių važiuodami realistiškai simuliuojamais nuolydžiais iki 25 %.

  TIKSLUS IR PATIKIMAS

  Stebėkite savo rezultatus ir pažangą naudodamiesi patikimais ir nuosekliais matavimais – nereikia jokio kalibravimo. Galia, greitis ir kadencija tiksliai matuojami neviršijant 1 % paklaidos.

  Tacx NEO 2T Smart Trainer

  PUIKUS SUDERINAMUMAS

  NEO 2T Smar“ palaiko ryšį naudodamas „Bluetooth® Smart“ technologiją ir ANT+® FE-C protokolą, todėl gali veikti su įvairiomis populiariomis treniruočių programomis, pvz., TrainerRoad ir Zwift.

  GALI VEIKTI IR VIENAS

  Jei norite, šį treniruoklį galite naudoti autonominiu režimu. Neprijungus treniruoklio, bus imituojamas lygus kelias; kuo greičiau važiuosite, tuo didesnis bus pasipriešinimas.

  ĮRENGINIO SUDERINAMUMAS

  „Prijungę NEO 2T Smart prie kelių įrenginių vienu metu, galėsite naudotis „Tacx“ programine įranga ir stebėti savo efektyvumą „Garmin“ dviračio kompiuteryje vienu metu.

  TRENIRUOČIŲ PROGRAMINĖ ĮRANGA TACX

  Naudokitės biblioteka iš daugiau nei 100 kokybiškų ir realistiškų vaizdo įrašų, kurie padės pasijusti, lyg važiuotumėte stačiomis Alpių kalvomis arba akmenimis grįstais Milano keliais.

  TACX TRENIRUOČIŲ PLANAI

  Naudokitės struktūriniais treniruočių planais, pritaikytais Jūsų fizinio pasirengimo lygiui – jie padės pasiekti užsibrėžtus tikslus. Lenktyniaukite su tikrais varžovais, įkelkite GPS duomenis, naudokitės trimačiais žemėlapiais ir kitomis funkcijomis.