Tacx FLUX 2 Smart Trainer

 • Tacx FLUX 2 Smart Trainer

  Kodas: 4992

  Išmanus treniruoklis dviračiui T2980.62 

  Gamintojas
  Tacx
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  Svoris, g
  2360
 • Produkto serijos pristatymas (pdf).

  Galingas išmanusis važiavimo dviračiu treniruoklis, pilnai suderinamas su dviračių programa

  • Išmatuokite savo galią 2.5% tikslumu
  • Tyli treniruotė leis treniruotis netrukdant aplinkinių
  • Palaikomos kitų gamintojų treniruočių programos tokios kaip Zwift ir Tacx®
  • Trerikuokitės su realiai imituojamais iki 16% nuolydžiais ir maksimaliu 2 000 vatų sprintu
  • Tvirtas dizainas leidžia treniruotis pilnu pajėgumu ir stovėti ant pedalų

  Tacx FLUX 2 Smart Trainer

  Iprastinis „FLUX Smart“ buvo atnaujintas į „Tacx FLUX 2 Smart“. Šis treniruoklis turi didesnį ir stipresnį pasipriešinimo vienetą bei sunkesnį smagratį, todėl jis suteikia platesnį modeliavimo diapazoną, geresnį važiavimo pojūtį ir tikslesnį galios matavimą. Šiame išmaniajame dviračių treniruoklyje yra viskas, ko reikia maloniai ir efektyviai treniruotei patalpose. 

  Treniruokis pasitikėdamas savimi

  „FLUX Smart“ treniruoklio vidinė mechanika yra pertvarkyta, siekiant pagerinti važiavimo savybes ir duomenų matavimą. Rezultatas  - FLUX 2 Smart“ sukurtas patikimai, tiksliai ir nuosekliai įvertinti jūsų galią, greitį ir ritmą, kad galėtumėte sekti savo našumo ir progreso. Ir jis matuoja jūsų galią 2,5% tikslumu. 

  At a Glance

  Užkariaukite stačias įkalnes

  Tinkamai subalansuota „FLUX 2 Smart“ konstrukcija užtikrina maksimalų stabilumą važiuojant dviračiu net intensyviuose sprintuose, net iki 2000 vatų, ir jūs galite treniruotis realiai imituojamais iki 16% nuolydžiais, net esant mažam greičiui. Taigi šis išmanusis treneriruoklis yra labai gerai pritaikytas imituoti tikslų kalno kilimą. Kad ir kokios intensyvios būtų jūsų treniruotės, šis dviračių treniruoklis sukurtas tam, kad ištvertų viską. Didelis pagrindas ir patvarios medžiagos užtikrina maksimalų stabilumą. 

  Sklandus ir tylus

  Tvirtesnis pasipriešinimo įtaisas kartu su sunkesniu 7,6 kg smagračiu žymiai pagerina „FLUX 2 Smart“ važiavimo savybes ir greitį. Šis tiesioginio važiavimo treniruoklis sukonstruotas taip, kad vibracijos ir triukšmo lygis būtų kuo mažesnis, todėl yra vienas tyliausių turimų dviračių treniruoklių su smagračiu. 

  Pilnai prijungtas

  Treneris bendrauja naudodamas „Bluetooth“ išmaniąją technologiją ir ANT + protokolą, todėl jis suderinamas su daugeliu populiarių mokymo programų. Taigi, ar norite važiuoti garsiu dviračių žygiu naudodamiesi „Tacx“ programine įranga, įsitraukti į virtualų „Zwift“ pasaulį ar naudotis kitomis platformomis, tokiomis kaip „TrainerRoad“, šis dviračių treniruoklis leidžia važiuoti protingiau nei bet kada anksčiau. Taip pat galite pasirinkti naudoti treniruoklį autonominiu režimu. Kai jis nebus prijungtas, jis imituos plokščią kelią; kuo greičiau važiuojate, tuo bus didesnis pasipriešinimas. Jis gali būti prijungtas prie kelių įrenginių vienu metu, todėl tuo pačiu galite mėgautis programine įranga ir stebėti savo darbą Garmin dviračio kompiuteryje .

  Patobulintas suderinamumas

  FLUX 2 i6manus treniruoklis aprūpintas papildomais ašių adapteriais, kurie žymiai pagerina ašių suderinamumą. Ši tiesioginė pavara suderinama su 142x12 mm ir 148x12 mm ašimis - tiesiai iš pakuotės. 

  Tacx FLUX 2 Smart Trainer

  Treniruok savo kelią

  FLUX 2 Smart pasitelkia naujovišką „ Tacx“ vidaus treniruoklių programinės įrangos galią . Mėgaukitės laiku balne su biblioteka, užpildyta daugiau nei 100 aukštos kokybės vaizdo įrašų, leidžiančių patirti važiavimą stačiomis Alpių kalnais ar Milano akmenimis. Pasinaudokite efektyviai susistemintais treniruočių planais, sukurtais jūsų kūno rengybos lygiui, kad padėtumėte pasiekti unikalius tikslus. Lenktyniaukite su gyvais priešininkais, įkelkite GPS duomenis ir važiuokite su 3D žemėlapiais, sukurkite savo treniruotes pagal nuolydį, jėgą, širdies ritmą ar FTP ir dalinkitės jais Strava tinkle. 

  Tacx FLUX 2 Smart Trainer