SUUNTO TRAVERSE ALPHA

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4566
  399 
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  Tvirtas ir patikimas GPS laikrodis medžioklei ir žvejybai

  Gamintojas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas
  Bėgimas
  Dviračių sportas
  Išmanūs pranešimai
  GPS imtuvas
  Yra
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  100 M
  Dydis, mm
  50 x 50 x 15 mm
  Svoris, g
  75
  Ekrano tipas
  Monochrominis, Sapphire stiklas
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  128 x 128
  Maršruto taškai (waypoints)
  250
  Pėdsako taškai (tracklog)
  Yra
  Baterijų darbo laikas
  Tik laikrodis iki 14 d.; Su GPS nuo 10 iki 100 val.
  Baterijų tipas
  Pakraunamos ličio
  Gamintojo kodas
  SS022469000
 • PAGRINDINĖS SAVYBĖS

  • Žygių, žvejybos ir medžioklės režimai
  • Konkretūs žvejybos ir medžioklės POI tipai
  • Mėnulio fazių ir mėnulio tekėjimo-nusileidimo laikai
  • Automatinis taikinio aptikimas
  • Raudonas apšvietimas, suderinami naktinio matymo akiniai
  • Įrašyto maršruto peržiūra realiu laiku
  • Greičio, atstumo ir altitudės sekimas
  • Maršruto planavimas su topografiniais Movescount.com žemėlapiais
  • Maršruto peržiūra ir altitudės aprašymas laikrodyje
  • Orų sekimas ir audros aliarmas
  • Apšvietimas
  • Suderinamas su Suunto Movescount programėle (iOS ir Android)

  SUUNTO TRAVERSE ALPHA STEALTH laikrodis

  Lauko sąlygoms pritaikytas laikrodis su GPS/GLONNAS ir universaliomis navigavimo funkcijomis, skirtas naudoti žvejojant ar medžiojant.

  Drąsiai į dar nelankytas vietas

  Suunto Travese Alpha sujungia stiprią kokybę ir pilną komplektą funkcijų skirtų aktyviam laisvalaikiui lauko sąlygomis. Tai yra Jūsų vadovas gamtoje, išlaikantis Jus teisingame kelyje su GPS/GLONASS navigacija. Konkrečiai žvejybai ir medžioklei pritaikytos funkcijos suteikia naudingų įrankų jūsų veiklai, tokių kaip mėnulio fazių kalendorius, taikinio aptikimo, perspėjimo apie saulėtekį funkcijas, orų pokyčius ir raudoną apšvietimą tamsiuoju paros metu. 

  Smalsumas skatina mus keliauti ir atrasti naujas vietas, bet nusukti nuo visų praminto tako traukia tik būnant tikriems, kad rasime kelią. Movescount pateikiami topografiniai žemėlapiai bei Suunto Traverse prietaise esanti GPS ir GLONASS (bus atnaujinta po poros mėnesių) navigacija padės planuoti žygius ir nepasiklysti laukinėje gamtoje. Automatinis nukeliauto maršruto įsiminimas užtikrina galimybę prireikus grįžti atgal tuo pačiu keliu. Tvirtas ir talpų akumuliatorių turintis Suunto Traverse leis keliauti po naujas vietas valandų valandas.

  Išsukimas iš praminto tako – tai ne tik žmogaus nepaliestos gamtos atradimas, bet ir vidinė kelionė į save. Atsikratykite dvejonių, leiskite pasitikėjimui savimi išstumti netikrumą, o neryžtingumą tepakeičia sėkmės džiaugsmas. Gamtoje patiriami nuotykiai palieka neišdildomų įspūdžių.

  Suunto Traverse yra idealus palydovas keliaujant po laukinę gamtą. Suplanuokite savo maršrutą Movescount.com portale naudodamiesi topografiniais žemėlapiais, o jo laikytis padės GPS navigacija. Talpus Suunto Traverse akumuliatorius neišsikraus valanda po valandos.

  Planuokite savo išvykas patys arba pasinaudokite Movescount esančiais jau paruoštais maršrutais naudodamiesi išsamiais topografiniais žemėlapiais, kuriuose yra ir reljefo duomenys, praversiantys keliaujant po gamtą pėsčiomis ar užsiimant kita aktyvia veikla lauke. Movescount pateikiama aukščio diagrama suteikia galimybę dar planuojant maršrutus pasirinkti optimalų statumą ar nuolydį. Tereikia įsikelti maršrutą į laikrodį ir jau galima leistis į naujas vietas!

  Patikima navigacija

  Tiksli buvimo vietos informacija yra labai svarbi kelionės saugumui ir malonumui. Suunto Traverse padeda nenuklysti nuo susiplanuoto maršruto. Esminiai statistiniai duomenys (pavyzdžiui, nuotolis ir aukštis) leis įvertinti, kaip sekasi keliauti. Keliaujant galima išsaugoti dominančias vietas, o prireikus grįžti tuo pačiu maršrutu, nes buvimo vietos informacija įrašinėjama reguliariai ir automatiškai. O skaitmeninis kompasas leidžia greitai susiorientuoti nežinomoje vietovėje.

  Galia ir tikslumas

  Greičiui ir buvimo vietai nustatyti Suunto Traverse naudojamos ir GPS ir GLONASS palydovinės navigacijos sistemos. Aukštis, vertikalusis greitis ir bendras pakilimas matuojami naudojant FusedAlti funkciją, kurioje atmosferos slėgio informacija derinama su palydovine aukščio informacija. Įrašinėjant nuotykius gamtoje Suunto Traverse akumuliatorius veikia iki 100 valandų.

  Orų prognozė ir šviesusis paros metas

  Atmosferos sąlygų prognozėje numatomi orų pokyčiai, o įspėjimo apie audrą funkcija praneša, kai jau metas ieškotis pastogės. Saulėtekio ir saulėlydžio laikai nurodo, kiek truks šviesusis paros metas. Sutemus foninis apšvietimas leis prietaisą naudoti kaip žibintuvėlį ieškant savo reikmenų arba skaitant žemėlapį.

  Dėmesys nuotykiams, ne prietaisui

  Suunto Traverse paprasta naudoti, prieiga prie pagrindinių jo funkcijų yra sparti, todėl dėmesį galima sutelkti į nuotykius. Dominančios vietos pažymimos vienu mygtuko spustelėjimu. Keliaujant galima greitai peržiūrėti įvairią aktualią informaciją. Vibraciniai priminimai yra juntami, nors ir labai tylūs.

  Tvirtos konstrukcijos prietaisas, pagamintas Suomijoje

  Suunto Traverse laikrodžiai kuriami, išbandomi ir rankomis surenkami Suomijoje. Jie atsparūs vandeniui iki 100 m.  Dėl kompozito korpuso prietaisas yra lengvas, o nerūdijančio plieno žiedas saugo įgilintą ekraną.

  Laikrodis kasdieniam naudojimui

  Traverse sukurtas naudoti gamtoje, tačiau dėl šiuolaikiškos išvaizdos ir universalių funkcijų jį tinka segėti ir kasdieniams nuotykiams. GPS laiko tikslinimas ir automatinis laiko keitimas leis visur būti laiku. Galima stebėti, kiek žingsnių padaroma ir kiek kalorijų sudeginama per dieną. Iš išmaniojo telefono į šį laikrodį gali būti perduodami visi įeinantys skambučiai, SMS ir į ekraną siunčiami pranešimai. Laikrodžio nustatymus galima keisti pagal savo poreikius Movescount paskyroje arba iOS ir Android skirtoje Movescount programėlėje.

  Išsaugoti nuotykiai smagiems prisiminimams

  Grįžus į stovyklavietę arba namo ir turint laikrodyje įrašytą dienos kelionę, metas belaidžiu ryšiu perkelti duomenis į Movescount naudojantis iOS ir Android skirta Movescount programėle. Programėlė ne tik pateikia duomenis apie kelionę – ji suteikia galimybę savo nuotykius paversti Suunto filmuku – maršruto vizualizacija trimačiame žemėlapyje su esminiais duomenimis. Filmuke vaizduojamą kelionę galima pagyvinti nuotraukomis. Patirtus nuotykius bus galima smagiai prisiminti pasidalijus jais su draugais SuuntoMovie YouTube kanale, per Movescount arba pamėgtuose socialiniuose tinkluose.

  Dalijimasis patirtimis

  Movescount suteikia galimybę dalintis pamėgtais maršrutais su kitais ir gauti patarimų naujiems maršrutams. Movescount svetainėje ir programėlėje galima sekti savo draugų veiklos naujienas bei leisti draugams stebėti paties keliones.