SUUNTO 9 BARO BLACK

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4562
  59900
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  Tvirtas ir ilgaamžis universalus GPS laikrodis

  Gamintojas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas
  Bėgimas
  Plaukimas
  Dviračių sportas
  Multisportas
  Išmanūs pranešimai
  GPS imtuvas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra (optinis integruotas)
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  100 M
  Dydis, mm
  50 x 16.8
  Svoris, g
  81
  Ekrano tipas
  Matrix, su pašvietimu, Sapphire stiklas
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  320 x 300
  Maršruto taškai (waypoints)
  Yra
  Baterijų darbo laikas
  Tik laikrodis iki 14 d.; Aktyvumo asistentas/išmanūs pranešimai iki 7 d; Treniruotės su GPS nuo 25 iki 120 val.;
  Baterijų tipas
  Pakraunamos, ličio
  Gamintojo kodas
  SS050019000
 • Sukurtas siekti aukščiausio tikslo – kaip ir JŪS!

  Kai savo galvoje bandote susikoncentruoti į naują tikslą ar nuotykį, Jūs norite įsitikinti, kad jūsų laikrodis taip pat gali įveikti šį atstumą. Su iki 120 valandų nuolatinio treniruotės laiko, Suunto 9 sukurtas siekti aukščiausio tikslo, kaip ir Jūs!

  Suunto 9 yra universalus GPS laikrodis, skirtas sportininkams, kurie kelia aukščiausius lūkesčius savo sportiniam laikrodžiui. Išmani akumuliatoriaus naudojimo ir valdymo sistema su specialiais priminimais užtikrina, kad jūsų laikrodis tarnautų tiek laiko, kiek reikės. Tvirtasis Suunto 9 laikrodis skirtas ilgoms ir sunkioms treniruotėms, lenktynėms ir ekstremaliems nuotykiams.

  NIEKADA NESIJAUDINKITE DĖL IŠSIKRAUNANČIOS BATERIJOS

  Trys iš anksto įdiegti baterijos režimai – „Performance“, „Endurance“ ir „Ultra“ – suteikia galimybę pailginti baterijos tarnavimo laiką nuo 25 valandų iki 120 valandų * įrašymo trukmės su GPS sekimo funkcija. Kai pasirinksite norimą sporto šaką, gausite paskaičiavimus, kuriam laikui užteks baterijos sportuojant pagal jūsų pasirinkimą. Jei to nepakanka, bet kada galėsite pasikeisti baterijos režimą, kad laikrodis tarnautų kuo ilgiau. Suunto 9 naudoja išmaniuosius priminimus, pagrįstus jūsų veiklos istorija, siekiant užtikrinti, kad būsite visiškai pasiruošę naujam jūsų iššūkiui. Jei laikrodžio pranešimai rodo, kad išsikrauna  baterija, jis automatiškai pasiūlys pakeisti į kitą baterijos režimą.


  SUUNTO FUSEDTRACK ™, norint gauti daugiau tikslumo ir atstumo


  Įveikiant ypač ilgas distancijas, akumuliatoriaus tarnavimo laikas dažnai riboja atstumo įrašymo tikslumą, nes GPS naudoja didelius akumuliatoriaus resursus Suunto unikalus „FusedTrack ™“ algoritmas suderina GPS ir judesio jutiklio duomenis, siekiant pagerinti maršruto ir atstumo tikslumą. Tai leidžia pratęsti baterijos veikimo trukmę, sumažinant GPS naudojamus resursus, tačiau nesumažinant fiksuojamų duomenų tikslumo.

  TŪKSTANČIAI VALANDŲ TESTAVIMO, SUNKIAUSIOMIS SĄLYGOMIS

  „Kai kalbama apie treniruotes ar sportinius laikrodžius, bet kokiam nuotykių ar ištvermės sportui, pirmas dalykas, apie kurį aš mąstau – tai yra ilgaamžiškumas, nes jis suteikia jums galimybę susitelkti ties tuo, ką jums reikia padaryti“. Mauricio Méndez Cruz,  "Suunto triatlono ir "Xterra" pasaulio čempionas. Suunto 9 suprojektuotas ir pagamintas taip, kad atitiktų profesionalių sportininkų poreikius. Suunto testavimo komanda ir sportininkai iš viso pasaulio yra išbandę SUUNTO 9 ekstremaliomis sąlygomis. Tūkstančiai valandų realaus naudojimo sunkiausiomis sąlygomis parodė, kad SUUNTO 9 yra patikimas jūsų partneris užtikrinantis ir vedantis jus per visus nuotykius.

  Dalinkis savo Aistra per SUUNTO APP išmaniąją programėlę

  Sujunkite Suunto 9 su nauja Suunto APP programa, kad galėtumėte stebėti visus savo nuotykius, taip pat laikytis ilgalaikių tikslų, įskaitant kasdienę veiklą ir miegą. Lengvai pasidalykite savo didžiausiais pasiekimais ir bendraukite su kitais Išmani sąsaja su mobiliojo ryšio įrenginiais padės išlaikyti jūsų kasdienę veiklą, naudojant įspėjimus apie skambučius, žinutes ir pranešimus. Suunto programą rasite App Store ir Google Play parduotuvėse.