LK905 GPS seklys

 • LK905 GPS seklys

  Kodas: 4378

  Automobilio ar turto sekimo įrenginys su magnetu, IP65, baterija 5000mAh

  Svoris, g
  168
  Dydis, mm
  90 x 72 x 22
  Baterijų tipas
  Pakraunamos 3.7V 5000mAh Li-ion
  Korpuso atsparumas vandeniui
  IP65
  Baterijų darbo laikas
  iki 90 dienų laukimo režimu
  Darbo temperatūra, °C
  -20°C iki +55°C
  Imtuvo jautrumas
  -159dBm
 • Kompaktiškas sekimo įrenginys automobiliams

  Sekiklio naudojimo būdai, nuo paprasčiausio:

  • Įstačius SIM kortelę su minimaliu Interneto planu (pvz. Teledema, Tele2 telemetrija ~2.5 EUR/mėn.), paskambinus į įrenginį gausite SMS atsakymą su pozicijos nuoroda Google žemėlapyje.
  • Išsiuntus į sekiklį atitinkamą SMS komandą, galima gauti atsakymus su įvairiais techniniais parametrais, pvz. pozicijos koordinatės, baterijos lygis, informacijos atnaujinimo dažnumas ir t.t.
  • Naudojant internetinę platformą galima stebėti objekto judėjimą kompiuteryje ar telefone realiu laiku arba matyti istorinius duomenis. Stebėti transporto priemonių ar personalo grupes.  

  Savybės:

  1. Ilgai laikanti baterija: prietaise integruota 3.7V 5000mAh Li-ion baterija galinti dirbti iki 90 dienų laukimo režimu.
  2. Galingas magnetinis pagrindas: leidžiantis greitai ir lengvai pritvirtinti prietaisą prie automobilio.
  3. Nuotolinis pasiklausimas: Nusiųskite į įrenginį "Monitor+Password" ir galėsite perjungti jį į pasiklausimo stebėjimą. Dabar galėsite paskambinti į prietasą ir jis automatiškai atsakys įjungdamas mikrofoną.
  4. Greičio viršijimo stebėjimas: Tai dirba kartu su pozicijos stebėjimu. Kai įrenginio judėjimo greitis viršys leistiną, jis pradės siųsti pranešimą į administravimo numerį kas 5 minutes.
  5.Smūgio perspėjimas: Prietaisas atsiųs SMS pranešimą "sensor alarm!” į administravimo numerį smūgio metu.
  6. Laukimo režimas:
  * Laukimas laiko atžvilgiu: Nustačius šį režimą aktyvuotas prietaisas veiks tik 5 minutes, po to vėl pereis į laukimo režimą išjungdamas GPS ir pervesdamas GSM į laukimo režimą. Prietasą galima aktyvuoti SMS žinute.
  * Laukimas iki smūgio: Nustačius šį režimą prietaisas po 5 minučių pereis į laukimo režimą išjungdamas GPS. Aktyvuoti prietaisą galima SMS žinute arba po vibracijos/smūgio.
  7. Aktyvumo istorija: Jūs galėsite sekti, peržiūrėti ir atstatyti judėjimo istoriją 6 mėnesių laikotarpyje WEB tinklapyje arba su mobiliomis Android ar IOS programėlėmis.

  Parsisiųsti seklio vartotojo instrukciją.