Garmin Zumo 390LM

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 3614
  440 
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  PREKĖ IŠPARDUOTA

  Gamintojas
  Ekrano dydis, coliais
  4"
  Žemėlapis
  Yra
  Įdiegti žemėlapiai
  City Navigator Europe
  Bluetooth telefono laisvų rankų įranga
  Yra
  Prekės ženklas
  Lietuviškas meniu
  Yra
  Pranešimai balsu Lietuviškai
  Yra
  Navigacija kelio juostose
  Yra
  Valdymo aprašymas ekrane (help)
  Yra
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  Nemokami žemėlapių atnaujinimai
  Yra
  Taško paieška pagal koordinates
  Yra
  microSD kortelės lizdas
  Yra
  Dydis, mm
  130 x 94 x 30
  Svoris, g
  270
  Korpuso atsparumas vandeniui
  IPX7
  Ekrano dydis, mm
  94 x 56
  Ekrano tipas
  Spalvotas WQVGA TFT su pašvietimu
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  480 x 272
  Maršruto taškai (waypoints)
  1000
  Pėdsako taškai (tracklog)
  Yra
  Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
  Yra
  Baterijų tipas
  li-ion
  Baterijų darbo laikas
  Iki 5 val.
  Maitinimo įtampa
  12 V
  Gamintojo kodas
  010-01186-01
 • Navigatorius motociklams, kuris sudarys geriausią maršrutą motociklinimas

  • 4.3 colių gerai matomas saulėtą dieną, lietimui (su pirštinėm) jautrus ekranas
  • Tvirtas, nebijantis vandens, IPX7¹ atsparumo klasės, atsparus degalams ir saulės spinduliams korpusas
  • Motociklo techninio aptarnavimo priežiūros istorija
  • Nemokami visos Europos žemėlapiai² ir jų atnaujinimai nemokamai visam laikui
  • Laisvų rankų įranga skirta Bluetooth® šalmams (įsigyjama atskirai)
  • Maršrutų vingiuotais keliais sudarymas

  Sukurtas motociklų entuziastų kitiem entuziastams

  Zumo 390LM turi 4.3 colių lietimui jautrų ekraną, lengvai skaitomą net saulėtą dieną. Navigatoriaus valdymas pritaikytas naudojimui su pirštine ir jo valdymas toks paprastas kaip kad perjunginėti pavaras. Kartu su vandens nebijančiu korpusu IPX7¹ ir atspariu degalams bei tiesioginiams saulės spinduliams, Zumo 390LM sukurtas gyvenimui kelyje.

  Bluetooth galia

  Vienas iš navigatoriaus Zumo 390LM privalumų yra belaidė Bluetooth technologija. Suporuokite savo Zumo su mobiliuoju telefonu ir belaidę ausine su Bluetooth sąsaja arba šalmu (įsigyjamas atskirai) ir galėsite skambinti ir priimti skambučius važiuojant kelyje. Jūs galėsite laisvai kalbėtis nenusiimdami pirštinių ar šalmo. Taip pat galėsite paskambinti į lankytinas vietas (POI) naudodamiesi Zumo Bluetooth sąsaja. Tai puikiai tinka netikėtai pasikeitus kelionės planams arba sustojimui pavalgyti ir kuro papildymui.
  Zumo 390LM gali perduoti navigacinius balso pranešimus į Jūsų suderinamą ausinę ar šalmą (įsigyjamą atskirai). Ausinėje girdėsite gatvių pavadinimus ir navigacijos pranešimus, todėl galėsite vairavimui skirti daugiau dėmesio.

  Sukurkite sau idealų maršrutą

  Mėgstate važiuoti vingiuotais keliais? Zumo 390LM turi Curvy Roads nustatymus maršruto sudarymui. Maršruto nustatymuose galite pasirinkti maršruto laiką, atstumą ir vietą. Tiesiog įveskite savo reikalavimus ir tegul Zumo viską suplanuos.

  Motociklo techninio aptarnavimo istorija

  Padangų kilometražas, padangų keitimas, padangų slėgis, grandinės valymas, tepalo keitimas, žvakių keitimas, leiskite viskuo pasirūpinti Zumo 390LM. Naudokite įdiegtą aptarnavimo istorijos datų, kilometražo ir atliktų darbų suvestinę.

  Nemokami žemėlapių atnaujinimai

  Zumo 390LM jau turi įdiegtus visos Europos žemėlapius kurių atnaujinimai yra visiškai nemokami tol, kol turite šį įrenginį¹, todėl visuomet turėsite pačią naujausią kelių ir adresų duomenų bazę.

  Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį. Apie jį daugiau informacijos rasite čia. Šis žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant po Lietuvą.

  Fotografuojančios greičio kameros

  Lietuvoje esančių greičio kamerų duomenų bazę galite įkrauti patys, kompiuterio pagalba. Visą informaciją rasite čia.

  Paprasta naviguoti net sudėtingose sankryžose

  Artėjant prie sudėtingos sankryžos ekrane pamatysite animuotą vaizdą kartu su ryškiomis nuorodomis, nurodančiomis reikalingas eismo juostas. Tuo pat metu girdėsite ir navigacinius pranešimus balsu. Taip pat bus parodytas palydovinis vaizdas iš viršaus, Bird’s Eye. Šiuos photoReal vaizdus matysite viso maršruto metu. Reikiamas eismo juostas matysite ryškiai pažymėtas rodyklėmis. Zumo 390LM ekrane matysite ir viso maršruto kelio ženklus.

  Dar daugiau informacijos

  Zumo 390LM ekrane pastoviai matomas žemėlapio vaizdas. Ekrano šonuose matysite papildomą informaciją. Jeigu norite matyti papildomus duomenis, tiesiog palieskite ekraną. Naviguojant maršrutu “Up Ahead” laukelyje pastoviai matysite informaciją apie artimiausius dažniau reikalingus objektus (maitinimo vietos, degalinės ir parduotuvės).
  Zumo 390LM ekrane matysite maksimalaus greičio apribojimus, esamą greitį ir tikslų atvykimo laiką. Pažiūrėję į ekraną iš kart matysite gatvės pavadinimą kuria judate.

  Navigatorius tinkantis važiavimui be kelių

  Zumo 390LM palaiko topografinių žemėlapių formatą. Todėl įdiegę topografinį žemėlapį matysite 3D reljefą (priklausomai nuo žemėlapio), žinote ko tikėtis, kaip jums važinėti per kraštovaizdį. Su TracBack®, galite grįžti tuo pačiu maršrutu kuriuo jau važiavote.
  Dėmesio! Į šį navigatorių galima įdiegti Lietuvos TOPO Offroad žemėlapį. Daugiau informacijos apie šį žemėlapį rasite čia.

  Malonūs priedai

  Zumo 390LM turi integruotą kelionės kompiuterį su kompaso vaizdu. Kelionės kompiuteris parodo kuro kiekį, todėl Jūs galite matyti kokį atstumą nuvažiuosite iki sekančio degalų papildymo. Prietaisas gali parodyti ir greičio limitus keliuose.
  Zumo 390LM turi išimamą Ličio jonų bateriją. Išimkite ją ir pakeiskite atsargine, jeigu neturite pajungę baterijų pakrovimo laido.
  Be tvirtinimo motociklui, Zumo 390LM turi ir maitinimo laidą bei tvirtinimą su siurbtuku automobiliui. Todėl šį navigatorių galite naudoti ir automobilyje.

  Planuokite ir dalinkitės kelionėmis

  Suplanuokite kelionę su BaseCamp™ programa. Jūs galite sukurti maršrutą per pasirinktais keliais,rasti ir išsaugoti reikalingus lankytinus taškus, lankytinas vietas, degalines ar restoranus. Visą tai galite nusiųsti į Zumo ir keliauti suplanuotu maršrutu be jokių rūpesčių.

  Garmin Adventures yra nemokama paslauga, kuri yra BaseCamp programos dalis, ji leidžia įrašinėti ir dalintis savo kelionėmis. Su BaseCamp programa Jūs galite apjungti pėdsakus, savo taškus, nuotraukas, YouTube® įrašus ir visa tai sujungti į vaizdingą kelionę bei pasidalinti su kitais Internetu. Garmin Adventures taip pat leidžia vertinti kelionę, skaityti atsiliepimus ir leidžia atsisiųsti kitų žmonių keliones.

  Padangų slėgio stebėjimas

  Zumo 390LM gali stebėti Jūsų motociklo padangų slėgį Garmin padangų slėgio daviklių5 pagalba(įsigyjami papildomai). Vienas daviklis reikalingas vienam ratui ir gali veikti tik ant metalinių antgalių. Sistema palaiko iki 4 padangų bet kokioje konfigūracijoje (tai nėra skirta naudoti automobiliuose). Davikliai naudoja belaidę technologiją slėgio duomenų perdavimui. Duomenis matysite realiu laiku, tiesiogiai savo Zumo navigatoriaus ekrane.

  Suderinamumas su VIRB® kameromis

  Zumo 390LM navigatorių galite naudoti ir Garmin VIRB serijos HD veiksmo kameros (įsigyjama papildomai) valdymui. Valdykite Virb veiksmo kameras nuotoliniu būdu - pradėkite įrašą ar sustabdykite įrašymą - viskas tiesiogiai Jūsų Zumo ekrane. Dabar paprasta įrašyti kiekvieną savo nuotykį.

  Esamo žemėlapio detalumą galite pamatyti čia City Navigator Europe NT