Garmin vivosmart HR+

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4180
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina Versija Sandėlyje Kiekis Pirkti
  150 
  165  Sutaupykite 15 
  Black (X-large)
  (010-01955-45)
  Yra sandėlyje
  Yra
  Į krepšelį 

  Išmanus aktyvumo asistentas su širdies ritmo davikliu ant riešo ir GPS imtuvu

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas
  Išmanūs pranešimai
  GPS imtuvas
  Yra
  Liečiamas ekranas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra (optinis integruotas)
  Atsparumas vandeniui
  5 ATM
  Dydis, mm
  136-192 mm, standartinis; 180-224 mm, didelis
  Svoris, g
  31.0g Regular; 33.0g X-large
  Ekrano dydis, mm
  25.3 x 10.7
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  160 x 68
  Baterijų darbo laikas
  Iki 5 dienų aktyvumo asistentas (24/7 su širdies darbo davikliu, be GPS) arba iki 8 val. su GPS
  Korpuso atsparumas vandeniui
  5 ATM
 • Išmanus aktyvumo asistentas su širdies ritmo davikliu ant riešo ir GPS imtuvu

  • GPS seka atstumą ir tempą bėgimo metu ar kai vaikščiojate
  • Atspari vandeniui, patraukli ir patogi apyrankė skirta dėvėti visą dieną. Visuomet įjungtas ekranas parodys Jūsų dienos aktyvumo statistiką, ją matysite net tiesiogiai šviečiant saulei
  • Matuoja žingsnius, atstumą, sudegintas kalorijas, įveiktus aukštus, aktyvumo intensyvumą ir širdies ritmą teisiai nuo riešo¹
  • Gausite išmanius pranešimus, tokius kaip el. paštas, skambučiai, žinutės, socialinių tinklų pranešimai ir daugiau - tiesiogiai ant savo riešo¹
  • Automatinis duomenų perdavimas į Garmin Connect™ Mobile programėlę, kurioje galėsite matyti visą savo aktyvumą, peržiūrėti bei gauti naudingų išmanių treniruočių patarimų

  vivosmart HR+ aktyvumo asistentas

  vivosmart HR+Išmatuokite aktyvumo intensyvumą kartu su širdies ritmu davikliu ant riešo

  vivosmart HR+ aktyvumo asistentas naudoja Elevate™ riešo širdies ritmo matavimo technologiją² tam kad sekti širdies ritmą visą parą. Tai suteikia Jums laisvę užsiimti bet kuo, nedėvint papildomo širdies daviklio ant krūtinės. Matuojant širdies ritmą, vívosmart HR+ tiksliau paskaičiuoja sudegintas kalorijas. Nesvarbu kuo užsiimsite, bėgsite, žaisite su draugais ar dalyvausite iškyloje gamtoje, tai padės pasiekti aktyvaus gyvenimo tikslus naudojant intensyvumo minutes. Ši funkcija padeda stebėti Jūsų progresą siekiant Pasaulio Sveikatingumo organizacijos rekomenduojamų tikslų. Papildomai, Jūs galite naudoti savo vívosmart HR+ kaip širdies ritmo daviklį su kitais suderinamais Garmin įrengimais.


  Pasiimkite savo aktyvumą į treniruočių salę ar į gamtą

  vívosmart HR+ išmanus aktyvumo asistentas² gali sekti atstumą, laiką ir tempą tiek patalpoje tiek sportuojant lauke. Su GPS Jūs galite dar tiksliau išmatuoti įveiktą atstumą ir tempą, bei matyti tai žemėlapyje bėgiojant ar vaikštant lauke. Papildomai, sekant Jūsų bėgimą, žingsnius ir kalorijas, vívosmart HR+ matuoja ir įveiktus pastato aukštus ir intensyvumo minutes.

   

  vivosmart HR+ aukštai

  Likite prisijungę

  vívosmart HR+ automatiškai sinchronizuoja Jūsų išmatuotus duomenis su išmaniu telefonu visą dieną, duomenys perduodami į nemokamą socialinį bendruomenės tinklapį. Tiesiog atsisiųskite Garmin Connect Mobile programėlę į savo telefoną arba prisijunkite prie Garmin Connect™ tinklapio kompiuteryje. Ten Jūs galėsite įrašyti, planuoti ir dalintis savo kiekvienos dienos aktyvumo akimirkomis. Junkitės su kitais vartotojais norėdami varžytis tarpusavyje. Detaliam sudegintų kalorijų sekimui Jūs galite sukurti narystę MyFitnessPal tinklapyje ir susieti ją su savo Garmin Connect profiliu. Tai leis Jums palyginti gautas ir sudegintas kalorijas, kurias vívosmart HR+ seka visą parą.

  Move IQ

  Kartu su Move IQ technologija Jums nereikės pradėti ar stabdyti aktyvumo laikmačio kuomet keičiate savo veiklą. vívosmart HR+ gali autoomatiškai atpažinti ir pasirinkti aktyvumo tipus, tokius kaip vaikščiojimas, bėgimas, važiavimas dviračiu, plaukimas ar darbas su eliptiniu treniruokliu. Jūs galėsite vėliau peržiūrėti savo dienos aktyvumą Garmin Connect™ tinklapyje.

  vivosmart HR+ aktyvumo asistentas

  Išmanios galimybės

  Likite aktyvūs ir pasiekiami su vívosmart HR+ išmaniu aktyvumo asistentu. Kiekvieną kartą kai gaunate pranešimą iš savo išmanaus telefono, Jūsų vivosmart HR+ praneš tai Jums švelniai suvibruodama ir parodys informaciją savo ekrane. Tiesiog palieskite ir perbraukite ekraną norėdami pamatyti daugiau informacijos. Kitos galimybės leis Jums valdyti muzikos grotuvą ir Jūsų VIRB veiksmo kamerą (įsigyjama papildomai) ar surasti pamestą telefoną.

  Nugalėkite vakar dieną, kasdien

  vívosmart HR+ seka Jūsų esamą aktyvumo lygį, tuomet paskaičiuoja Jūsų dienos žingsnių kiekį. Kai Jūs pasiekiate šį tikslą Jums priskiriamas naujas, dar aukštesnis tikslas atsižvelgiant į Jūsų gyvenimo stilių. Dienos metu apyrankė primins Jums, kad jau būti aktyviu jeigu Jūs valandą nejudėjote. Jums reikės trumpai pasivaikščioti ar kitaip pajudėti kad anuliuoti neaktyvumo laikmatį.

   

  ¹Kai susietas su suderinamu išmaniu telefonu


  ANT+ Bluetooth