Garmin vivomove Sport

 • Garmin vivomove Sport

  Versija Kaina Sandėlyje Kiekis Pirkti
  5604
  Sport Black
  (010-02566-00)
  16999
  199  Sutaupykite 2901
  Yra
  Į krepšelį 
  5603
  Sport Ivory
  (010-02566-01)
  16999
  199  Sutaupykite 2901
  Yra
  Į krepšelį 
  5605
  Sport Brown
  (010-02566-02)
  16999
  199  Sutaupykite 2901
  Yra
  Į krepšelį 
  5606
  Sport Šalta mėta
  (010-02566-03)
  199 
  Nėra
  Užsakyti 

  Išmanusis laikrodis su lietimui jautriu ekranu ir mechaninėmis rodyklėmis

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas, Bėgimas, Plaukimas, Dviračių sportas, Išmanūs pranešimai
  GPS imtuvas
  Naudoja telefono GPS
  Liečiamas ekranas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra (optinis integruotas)
  Atsparumas vandeniui
  5 ATM
  Dydis, mm
  40 x 40 x 11
  Svoris, g
  34
  Ekrano dydis, mm
  8,6 x 18,5
  Ekrano tipas
  OLED
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  72 x 154
  Istorija
  10 skaičiuojamo laiko veiklų; 14 dienų aktyvumo stebėjimo duomenys
  Baterijų darbo laikas
  Iki 5 d.
 • Hibridinis išmanusis laikrodis su lietimui jautriu ekranu ir mechaninėmis laikrodžio rodyklėmis

  • Integruotas Elevate™ riešinis pulsometras fiksuos pulsą 24/7
  • Pažangiausios aktyvumo stebėjimo funkcijos: streso fiksavimas ir laikmatis atsipalaidavimui padės nusiraminti įtemptose akimirkose
  • Sportinės būklės stebėjimo informacija su VO2 maksimumo apskaičiavimu ir amžių pagal fizinę būklę
  • Fiksuoja nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas, nueitą atstumą, širdies ritmą ir aktyvias minutes1
  • Palaikykite ryšį su išmaniosiomis laikrodžio savybėmis2: automatinė išsaugotų veiklų sinchronizacija, išmanieji pranešimai, belaidis muzikos grotuvo valdymas.
  • Baterijos veikimo laikas3: Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 5 dienų; laikrodžio režimas: iki 1 papildomos dienos 

   

  Stilius tik vienu prisilietimu. vívomove Sport hibridinis laikrodis susieja pranykstančio dizaino, išmaniojo laikrodžio ekraną su klasikinėmis laikrodžio rodyklėmis, kurios parodys laiką ir grakščiai pasitrauks į šalį, kai norėsite perskaityti išmaniuosius pranešimus, matyti pulso informaciją1 ir daugiau. Laikrodis fiksuos nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas ir kitą aktyvumo ir sportinių veiklų informaciją1.

  Hibridinis išmanusis laikrodis

  Gaukite geriausias klasikinio laikrodžio išvaizdos savybes, kuomet mechaninės laikrodžio rodyklės susisies su moderniu ir pranykstančio dizaino lietimui jautriu ekranu. Išmanusis laikrodžio ekranas įsijungs tik tuomet kai staigiau pakelsite ir pažvelgsite į savo riešą. Mechaninės laikrodžio rodyklės automatiškai pasitrauks į šalis, kuomet prisiliesite prie lietimui jautraus ekrano, o kai viską peržiūrėsite, rodyklės grįš į rodomo laiko poziciją.

   

  Stilius ir sportas

  Nuo šiol nebereikės aukoti stiliaus dėl funkcionalumo, nes šie modernūs laikrodžiai matuos pulsą tiesiog nuo Jūsų riešo. Be nueitų žingsnių ir miego kokybės fiksavimo, vívomove HR laikrodžiai taip pat suteikia tikslią sudegintų kalorijų informaciją, paremtą pagal širdies ritmo pokyčių informaciją ir fizinį aktyvumą1.

   

  Patiriamo streso stebėjimas

  Ko gero kiekvienas iš mūsų patiriame stresą, tačiau kiek daug? Dėvėdami vívomove Sport žinosite kuomet būsite atsipalaidavę, pusiausvyroje ar turėsite ypač įtemptą dieną. Jeigu dienos metu streso Jūsų lygis ženkliai kilstels į viršų, žinosite kad atėjo metas paiimti poilsio petraukėlę ir išvengti nemalonių akimirkų. O naudodamiesi specialių atsipalaidavimo laikmatį, galėsite sumažinti patiriamą stresą giliais kvėpavimo pratimais.

   

  Aktyvios gyvensenos sekimo asistentas

  Su vívomove Sport laikrodžiu ne tik atrodysite puikiai, tačiau taip pat ir jausitės. Išanalizuodamas surinktą širdies ritmo informaciją, jis suteiks pažangią sportinės būklės stebėjimo informacija, kaip VO2 maksimumo rodiklį ir amžių pagal fizinę būklę - kurį laikui bėgant galėsite sumažinti tik sunkiomis ir reguliariomis treniruotėmis. 

  PULSOKSIMETRO JUTIKLIS

  Pasitelkę pulso oksimetrijos jutiklį, galite iš anksto nustatyti deguonies prisotinimo kraujyje patikrinimą bet kuriuos dienos metu ar bet kuriai nakties atkarpai; sužinosite, kaip jūsų organizmas įsisavina deguonį. 

  HIDRATACIJOS STEBĖJIMAS

  Registruokite per parą išgeriamų skysčių kiekį, kad nepamirštumėte pasirūpinti pakankama hidratacija. Be to, galite nustatyti asmeninį hidratacijos tikslą, koreguojamą įvertinus, kiek išprakaitavote užsiimdami įvairia veikla. 

  Išmanus ir elegantiškas

  Nuo šiol niekados nepraleisite nė vienos žinutės, dėka išmaniųjų pranešimų funkcijos2 laikrodžio ekrane, o jūsų sportinių veiklų ir aktyvumo stebėjimo informacija bus automatiškai įkeliama į Garmin Connect™ internetinės bendruomenės sistemą. Net gi galėsite nuotoliniu būdu valdyti savo telefono muzikos grotuvą.

  IŠMANIEJI PRANEŠIMAI

  Gaukite el. laiškus, tekstines žinutes ir įspėjimus tiesiai į laikrodį, susieję jį su į suderinamą išmanųjį telefoną. Jei turite „Android™“ telefoną, į žinutes galėsite ir atsakyti. 

  Dalinkitės ir varžykitės

  Duomenų sinchronizavimas su Garmin Connect sistema yra daugiau nei tik duomenų kaupimas. Garmin Connect yra gyva bendruomenė, kur galite susisieti su kitais vartotojais, dalyvauti savaitiniuose iššūkiuose, motyvuoti ir skatinti draugus ir dalintis savo pasiekimais socialiniuose tinkluose. Garmin Connect sistema yra nemokama bei prie jos galima prisijungti su kompiuteriu arba su Garmin Connect™ Mobile programėle.

   

  Aktyvumo stebėjimo informacija

  Susiejus su palaikomu išmaniuoju telefonu

  3 Įprastomis naudojimo sąlygomis; baterijos darbo laikas gali skirtis priklausomai nuo naudojimo intensyvumo ir pasirinkto veikimo režime.