Garmin Vivofit 4

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4954
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Kaina vivofit modelis Sandėlyje Kiekis Pirkti
  7599
  Black (Small/Medium)
  (010-01847-10)
  Yra
  Į krepšelį 
  White (Small/Medium)
  (010-01847-11)
  Nėra
  Užsakyti 
  Speckle (Small/Medium)
  (010-01847-12)
  Nėra
  Užsakyti 
  Black (Large)
  (010-01847-13)
  Nėra
  Užsakyti 

  Sportinė apyrankė veikianti metus ir daugiau

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas
  Bėgimas
  Išmanūs pranešimai
  Atsparumas vandeniui
  5 ATM
  Svoris, g
  25
  Ekrano dydis, mm
  11 x 11
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  88 x 88
  Istorija
  4 savaitės aktyvumo
  Baterijų darbo laikas
  1 metai ir daugiau
  Baterijų tipas
  2 x SR43
 • Sportinė apyrankė veikianti metus ir ilgiau

  • Visuomet įjungtas derinamas spalvotas ekranas ir ilgiau nei metus veikianti baterija1; nereikalingas pakrovimas
  • Seka žingsnius, atstumą, sudegintas kalorijas ir miego būseną. Parodo ir suplanuoja dienos žingsnių tikslą2
  • Nebijo vandens, galite maudytis ar praustis duše3
  • Periodiškai sinchronizuoja duomenis su Garmin Connect™, kur galite išsaugoti, susiplanuoti ar dalintis savo aktyvumu socialiniuose tinkluose bei rungtyniauti su draugais
  • Garmin Move IQ automatiškai aptinka ir nustato aktyvumo tipą Garmin Connect

  Suraskite daugiau būdų nugalėti vakar dieną su lengvai naudojama vívofit 4. Ji duos jums visą jums reikalingą aktyvumo informaciją ir suteiks judėjimo laisvę be jokių pertraukų kraunant įrenginį. Kartu su ištisus metus dirbančia baterija, vívofit 4 yra puikus pagalbininkas dėvint jį visą parą, todėl jūsų aktyvumas bus visada įrašomas ir automatiškai klasifikuojamas Move IQ dėka..

  24/7 Wearable

  Nešiokite visą parą

  vívofit 4 sportinė apyrankė seka jūsų progresą visą parą ir tam nebūtina jo kartais jungti prie pakrovimo laido, dėka nepertraukiamo baterijos darbo visus metus ir daugiau. Jis taip pat saugus baseina ar duše, ir jis visada bus matomas aiškau ir ryškaus spalvoto ekrano dėka net ir saulėtą dieną. Pasikeiskite norimą spalvų temą ar norimą laikrodžio vaizdą, o taip pat įvairų tekstą ar net visą apyrankės spalvą. Tam yra įvairaus stiliaus ar spalvų papildomai įsigyjamos keičiamos apyrankės.

  Patogios funkcijos ant riešo

  Su vívofit 4 mes pristatysime jums keletą naujų įrankių, skirtų padaryti gyvenimą šiek tiek patogesnį. Norėdami greitai, iliustruotai pamatyti, ką atneš kita diena, naudokitės orų valdikliu. Programoje nustatykite žadintuvą, kuris išsijungs jūsų įrenginyje, arba nustatykite atgalinės atskaitos laikmatį tiesiai nuo riešo, kad jis jums primintų, kada laikas išjungti orkaitę. Nerandate kur padėjote savo telefoną? vívofit 4 taip pat gali jums padėti. 

  Pradėk judėti, tai paprasta

  Jums nereikia rankiniu būdu įjungti ir sustabdyti veiklos laikmačio - „Move IQ“ tai padaro už jus. Jis gali automatiškai fiksuoti ir klasifikuoti įvairias veiklas, tokias kaip ėjimas, bėgimas, dviračių sportas, plaukimas ir elipsės formos treniruoklis. Pasivaikščiojimams ir bėgimams jis netgi gali automatiškai paleisti aktyvumo laikmatį. Peržiūrėkite užfiksuotus duomenis vėliau  Garmin Connect. tinklapyje

  Share and Compete

  Suasmenintas veiklos stebėjimas plius motyvacija

  vívofit 4 įkvepia keltis ir judėti. Be stebėjimo žingsnių, atstumo, sudegintų kalorijų ir miego, taip pat stebimi neveiklumo laikotarpiai. Spalvota judėjimo juosta užsipildo, kad įspėtų, jei per ilgai stovėjote vietoje. Iš naujo nustatykite tai vaikščiodami porą minučių. vívofit 4 taip sužino jūsų dabartinį aktyvumo lygį, tada priskiria pasiekiamą dienos žingsnio tikslą. Kai įvykdysite savo orientyrus, tai pakoreguos jūsų tikslą kitai dienai ir palaipsniui paskatins jus sveikesnio gyvenimo būdo link. 

  Dalinkitės ir rungtyniaukite

  Visą dieną „vívofit 4“ periodiškai sinchronizuoja duomenis su Garmin Connect. Garmin Connect  programėlė leidžia lengviau nei bet kada įveikti vakar. Paryškintos, spalvingos veiklos kortelės akimirksniu pateikia visą statistiką. Slinkite žemyn, kad galėtumėte lengvai palyginti šiandienos duomenis su ankstesniais rezultatais, arba bakstelėkite, jei norite gauti išsamesnės informacijos. Jūsų prietaiso užregistruoti užsiėmimai ir kiti sveikatos matavimai yra pateikiami ryškiai. Matomi duomenys yra pritaikyti tik jums ir jūsų judėjimo būdui, be jokių nereikalingų dalykų. 

  Varžykitės žingsniais su savo vaikais

  Naudokite funkciją „Toe-to-Toe ™ “, kad mestumėte savo vaikams iššūkį varžyboms. Jūsų vívofit 4 aktyvumo stebėjimo įrenginys gali belaidžiu būdu prisijungti prie šalia jūsų esančio vaiko  vívofit jr. 2 ar net prie kito vívofit 4“ kad būtų galima akimirksniu pradėti varžybas. Viskas kontroliuojama tiesiai iš riešo, o pasibaigus varžyboms, jūs abu pamatysite bendrą žingsnių „vienas prieš vieną“ iššūkių skaičių ir sužinosite, kas nugalėjo. 

  vivofit 4

  1 Naudojant įprastai, gali keistis priklausomai nuo naudojimo būdo
  Activumo asistento tikslumas
  3 Žiūrėkite atsparumą vandeniui

  ANT