Garmin VIRB Ultra 30 veiksmo kamera

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4176
  410 
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  Ultra HD 4K veiksmo kamera su 3-ašių vaizdo stabilizavimu ir papildomais davikliais

  Bluetooth jungtis
  Yra
  Gamintojas
  GPS imtuvas
  Yra
  Vidinė baterija
  Yra
  WiFi
  Yra
  Mikrofonas
  Yra
  Vaizdo stabilizavimas
  Yra
  Svoris, g
  87.9 su baterijomis
  Dydis, mm
  57.5 x 45.9 x 31.3 mm 79.0 x 75.5 x 39.9 mm, su dėklu nardymui
  Baterijų darbo laikas
  Iki 2 val.1080p/30fps; iki 1 val. 4K/30fps
  Baterijų tipas
  Pakraunamos ličio (1250mAh)
  Video raiška, maksimali
  4K/30fps; 2.7K/60fps; 1080p/120fps; 720p/240fps and 480p/300fps
  Duomenų atminties palaikymas
  Iki 128 GB microSD
  Ekrano dydis, mm
  44.5 mm istrižainė
  Gamintojo kodas
  010-01529-04
 • Ultra HD 4K veiksmo kamera su 3-ašių vaizdo stabilizavimu ir papildomais davikliais

  • Ultra HD 4K/30fps filmavimas su 1.75 colių liečiamu ekranu leis iš karto pamatyti tai ką nufilmavote
  • Lygus stabilus ir netrūkčiojantis vaizdas, nesvarbu kokiu paviršiumi judate3
  • Valdymas balsu1 leis pradėti įrašymą, padaryti nuotrauką arba atsiminti svarbų momentą
  • Įdiegti davikliai ir GPS imtuvas įrašinėja parodymus tam kad žinotumėte kaip toli, kaip aukštai ir kaip greit judėjote
  • Aukšto jautrumo mikrofonas įrašo švarų ir aiškų garsą kamerai esant po vandeniu, specialiame dėkle

  Garmin VIRB Ultra 30 apžvalga

  Stabilizuotas Ultra HD vaizdas

  VIRB Ultra 30 kamera, viena geriausių savo klasėje, įrašo net 4K/30fps kokybės video įrašą. Savo nuotykius galėsite žiūrėti neįtikėtinoje, didelėje raiškoje. VIRB Ultra 30 taip pat turi trijų ašių vaizdo stabilizavimo sistemą3, todėl nesvarbu ką darysite, čiuošite su snieglente, važiuosite dviračiu ar važiuosite su keturračiu bekelėje, vaizdas bus stabilus ir nedrebės.

  Įrodykite tai

  Jūsų aktyvus gyvenimas yra daugiau nei vaizdas ir garsas. Įrašinėkite savo nuotykius kartu su G-Metrix technologija, kartu su greičio, aukščio, pagreičio ar net savo širdies ritmo4 duomenimis. Įdiegtas Garmin GPS (10 Hz atnaujinimo dažnis) ir kiti davikliai automatiškai įrašo duomenis, todėl Jūs galėsite lengvai panaudoti tuos duomenis montuojant savo vaizdo klipus kad įrodyti ką Jūs patyrėte. Kiti papildomi Garmin davikliai ir įrenginiai gali jungtis prie VIRB ir taip pateikti dar daugiau įvairių duomenų ar valdyti Jūsų kamerą.

  Dalinkitės su visais realiu laiku su HD Live Streaming

  Kartu su mobilia programėle VIRB® Mobile app, Jūs galite vienu paspaudimu pasidalinti su visais savo draugais savo įrašinėjamu vaizdu transliuodami tai gyvai į YouTube®. Todėl sekantį kartą, kai skriesite nuo kalnų su dviračiu ar stovėsite pirmoje neįtikėtino koncerto eilėje, Jums nereikės laukti, kada galėsite pasidalinti savo įspūdžiais.

  Daugiausia prisijungimų turinti kamera

  Kai netransliuojate vaizdo visam pasauliui, Jūs galite tiesiog pasinaudoti prisijungimo prie mobilios programėlės privalumais. Su nemokama programėle išmaniajame telefone ar delniniame kompiuteryje5, Jūs galite pasiruošti geram kadrui, valdyti kelias kameras, redaguoti ar dalintis nufilmuota medžiaga. Belaidis transliavimas taip pat galimas į Miracast įrenginius pvz. Roku® ar kitus.

  Lengvas valdymas

  Kartu su šia VIRB Ultra 30 veiksmo kamera mes sukūrėme filmavimo ir fotografavimo procesą kaip įmanoma paprastesnį. Ryškus, spalvotas LCD ekranas leis iš karto pamatyti tai kas nufilmuota, jo liečiamas ekranas veikia ir po vandeniu, specialiame dėkle. Paprastas meniu leis greitai pakoreguoti įvairius filmavimo nustatymus. Įjunkite kamerą vienu mygtuko prisilietimu su kuriuo taip pat galite ir padaryti nuotrauką filmavimo metu.

  Valdykite balsu

  Jums visada reikia valdyti savo kamerą, net tada kai ji sunkiai pasiekiama, prisegta prie šalmo arba kai Jūsų rankos užimtos kitais reikalais. Štai kodėl VIRB Ultra 30 veiksmo kamera turi valdymą balsu naudojant Sensory TrulyHandsfree™ technologiją. Naudojant paprastas komandas tokias kaip "start recording" arba "take a picture" galima valdyti kamerą be rankų pagalbos (kamera nepalaiko lietuvių kalbos)1.

  Kurkite ir dalinkitės savo vaizdais

  Nemokama VIRB Mobile programėlė ne tik gali realiu laiku perduoti vaizdą - Jūs taip pat galite panaudoti programėlę savo nufilmuotų vaizdų peržiūrai, redagavimui ir dalinimusi socialiniuose tinkluose. Pridėkite G-Metrix duomenis ir pasidalinkite tai su savo draugais. VIRB® Edit kompiuterio programa leis atlikti žymiai daugiau - pridėti muziką, apkirpti video medžiagą, sujungti kelis įrašus į vieną ir dar daugiau.

  1 Balso komandos veikia tik anglų kalba
  2 Iki 40 metrų su specialiu dėklu, daugiau - http://www.garmin.com/waterrating
  3 Vaizdo stabilizavimas veikia tik iki 1080p/60 fps
  4 Kai naudojamas suderinamas Garmin širdies ritmo daviklis
  5 Reikalingas Bluetooth® suderinamas įrenginys, daugiau čia - http://www.garmin.com/virbapp.