Garmin VIRB 360

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4329
  689 
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  Patvari, vandeniui atspari, 360 laipsnių veiksmo kamera

  Atsparumas vandeniui
  10 M
  Bluetooth jungtis
  Yra
  Gamintojas
  GPS imtuvas
  Yra
  Judesio detektorius
  Yra
  Vidinė baterija
  Yra
  WiFi
  Yra
  Mikrofonas
  Yra
  Vaizdo stabilizavimas
  Yra
  Maksimali microSD talpa
  128 Gb
  Svoris, g
  160
  Dydis, mm
  39.0 x 59.3 x 69.8
  Baterijų darbo laikas
  Iki 1 val.
  Baterijų tipas
  pakraunamos li-ion
  Sensoriaus tipas
  12 MP
  Video raiška, maksimali
  5.7K/30FPS
  Video įrašo failo formatas
  *.MP4 (AVC / H.264 kodavimas)
  Duomenų atminties palaikymas
  microSD
  Gamintojo kodas
  010-01743-05
  EAN kodas
  753759180263
 • Patvari, atspari vandeniui 360 laipsnių kamera su 5.7K/30fps įrašymo raiška ir 4K stabilizavimu

  • Raiška iki 5.7K/30fps be stabilizavimo ir 4K/30fps su kameros stabilizavimu¹
  • 4 integruoti mikrofonai 360 garso įrašymui
  • 4K sferinis stabilizavimas² užtikrina stabilų vaizdą judant kamerai
  • Įdiegti daviklai suteikia papildomus G-Metrix™ duomenis 360 vaizde³
  • Lengvai valdomos, nemokamos VIRB® Mobile programėlė ir VIRB® Edit programa leis Jums redaguoti, stabilizuoti ir dalintis vaizdu su papildmimais duomenų laukais
  • Iki 1 valandos darbo laikas nuo vieno pakrovimo4

  https://www.youtube.com/playlist?list=PLCnuc6xd15eqqRS1jqTaIrUihT8UXVW93

  VIRB 360 iyra pirmoji kamera kuri įrašinėja pilną sferos vaizdą ir garsą, taip pat ir fotografijas. Kamera eliminuoja ilgą redagavimo procesą kartu su vienu stabilizavimo tvarkimo mygtuko paspaudimu taip pat ir suteikia galimybę transliuoti vaizdą realiu laiku. 

  Naujas pilnos sferos 360 vaizdo ir garso įrašymo standartas

  Jei tai versta atsiminti, tai Virb 360 to vertas. Patvari, vandeniu atspari kamera verta savo vardo, vaizdas įrašomas pilnai 360 laipsniais — horizontaliai ir vertikaliai. Ir Jūs galite pamiršti užimančius laiką redagavimą, kadangi VIRB 360 gali automatiškai susieti¹ Jūsų 4K vaizdą su kamera. Jei norite galite įrašyti ir aukštesne raiška 5.7K su 30fps.

  Galite pasirinkti skirtingus įrašymo būdus tokius kaip laiko tarpas (time lapse), rankiniu būdu ir daugiau. Kartu su 360-laipsnių fotografijomis, laiko tarpo įrašau ir Travelapse™ foto įrašymu iki 15 megapikselių — susietu su kamera. Kombinuota su erdviniu garsu todėl Jūs ir ūsų žiūrovai bus pilnai panardinti į 360 aplinką.

  Įrašys stabilizuotą 4K vaizdą vienu paspaudimu

  Pamirškite drebantį, sunkų sekti vaizdo įrašą, paverskite jį šedevru vienu mygtuko paspaudimu. Nepriklausomai kaip judės kamera 3 4K vaizdo įrašymo režimai su sferiniu stabilizavimu² užtikrins sklandų vaizdą. Vaizdas bus stabilus nepaisant kameros judėjimo krypties ir vibracijos. Naudokite pasirinktos krypties užrakinimo funkciją. Sekimo režimu, orentavimas bus susietas su GPS trajektorija. Žemiau rasite vaizdo įrašą su stabilizavimu.

  QuickFit bands

  Redaguokite vaizdą ar perduokite jį gyvai

  Kartu su nemokomomis lengvai naudojamomis  VIRB Mobile programėle ir VIRB Edit kompiuterio programa, Jūs galite redaguoti, stabilizuoti ir pridėti duomenų laukus į savo vaizdo įrašus. naudokite VIRB Mobile programėlę norėdami prijungti kamerą prie savo Apple® ar Android™ įrenginio. Prijunkite prie savo Android su NFC įrenginio vienu lietimu. Tuomet naudodami savo įšmanų telefoną valdykite savo kamerą, matykite jau įrašytą 360 vaizdą, naudokitės savo virtualios realybės įrengimais kad peržiūrėti turinį ar transliuokite savo vaizdą gyvai į YouTube® ir Facebook®6.

  Papildomi G-Metrix duomenų laukai

  Paraplėskite savo istoriją papildomomomis detalėmis taip kaip niekad anksčiau. Įdiegti davikliai, tokie kaip GPS ir GLONASS, baromentras, pagreičio daviklis ir daugiau gali būti pridėti tiesiai į 360 vaizdą². Tiesiog pasirinkite norimą šabloną papildomų laukų, kuriuos norite matyti vaizde. Susiekite kitus suderinamus Garmin išorinius daviklius su savo kamera ir pridėkite dar daugiau duomenų apie savo nuotykius. 

   

  Valdykite kamerą balsu

  Lekiant kalnu žemyn kai kada sunku nuspausti įrašo mygtuką, dabar Jūs galite tai paprasčiau, valdydami kamerą balsu7, ir kamera gali pradėti įrašą, sustabdyti ar padaryti nuotrauką. Arba galite įrašyti žymas, kurios padės lengviau rasti norimą įrašo vietą. O taip pat galėsite pakeisti įrašymo būdą ar išjungti kamerą taip taupydami jos veikimo laiką ir energiją. 

  Atspari vandeniui

  Ši patvari kamera yra sukurta įrašyti Jūsų nuotykius visur. VIRB 360 yra atspari vandeniui iki 10 metrų, maža ir lengva bet kokiam iššūkiui, taip pat su keičiamais objektyvo stiklais, kuriuos galėsite pakeisti be jokių įrankių. Kamera turi didelį tvirtinimo elementų pasirinkimą bei gerai saulėje matomą ekraną su visa reikalinga informacija.

  Žiūrėkite 360 vaizdus

  Norint pasiekti geriausią rezultatą, rekomenduojame žiūrėti įrašytą vaizdą YouTube programėlėje su savo mobiliu įrenginiu ar delniniu kompiuteriu. Norėdami pamatyti interaktyvų vaizdą kompiuteryje naudokite Google Chrome, Mozilla Firefox arba Microsoft Edge naršyklę.

   

  ¹Su įrenginyje įjungtu 4K/30fps
  ²Stabilizavimas galimas naudojant VIRB Mobile programėlę arba VIRB Edit programą ir tik susiejus vaizdą su kamera
  ³G-Metrix pridedami prie vauizdo prieš dalinantis
  4 4K susieta su kemera pagal nutylėjimą
  5Perdavimas realiu laiku veikia tik su suderinamais Apple® įrenginiais
  6Žiūrėkite Garmin.com/virbapp fdėl suderinamumo
  7Valdymas balsu veikia tik šiomis kalbomis - Angliškai (JAV ir JK), Prancūzų, Italų, Vokiečių, Ispanų, Švedų, Japonų ir Mandarinų kalbomis