Garmin Varia RVR315

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 5108
  123 
  Nemokamas pristatymas!
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  Dviračio galinio vaizdo radaras

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  Veikla
  Dviračių sportas
  Atsparumas vandeniui
  IPX 7
  Dydis, mm
  40 x 72 x 20
  Svoris, g
  51
  Baterijų darbo laikas
  Iki 7 val.
  Gamintojo kodas
  010-02253-00
 • Būkite saugūs kelyje matydami iš galo artėjančius automobilius

  • Pateikiami vaizdiniai ir garsiniai įspėjimai, įspėjantys apie transporto priemones artėjančias iš paskos, iki 140 metrų atstumu
  • Įrenginys lengvai prisitvirtina prie daugumos dviračių, įskaitant lenktyninius, miesto ir kalnų dviračius
  • Reikalingas specialus radaro vaizduoklis arba suderinamas Garmin įrenginys
  • Baterijos veikimo laikas: iki 7 valandų

  Tapkite saugesni su Varia RVR315 galinio vaizdo radaru. Tinkamai pritvirtintas prie sėdynės, radaras suteiks vaizdinius ir garsinius įspėjimus apie transporto priemones važiuojančias iš paskos esančias iki 140 metrų atstumu.

  Apsauga iš galinės pusės

  Važiuodami dviračiu turite viską sekti patys. Kokia kelio būklė, kaip toli važiuojate, kaip greitai važiuojate ir kaip stipriai minate pedalus. Važiuoti su Varia radaru tai lyg turėti akis nugaroje. Tai išankstinio perspėjimo sistema, kad galėtumėte matyti artėjančias transporto priemones iš nugaros ir jos galėtų matyti jus, todėl saugiai jausdamiesi galėsite geriau sutelkti dėmesį į važiavimo dviračiu techniką, kelio būklę ir sėkmingai palaikyti tempą.

  Apsisaugokite nuo nelaimingų atsitikimų

  Varia RVR315 galinio vaizdo radaras yra tik viena dviratininkų saugumo dalis. Susiejus įrenginį su palaikomais garmin įrenginiais, sistema sukuria saugią aplinką suteikdama įspėjimus apie iš paskos artėjančias transporto priemones. Jei matysite žalią spalvą, jūs esate saugūs. Gintarinė spalva? Artinasi transporto priemonė. Raudona šviesa? Saugokitės, transporto priemonė artėja dideliu greičiu, būkite budrūs.