Garmin Tread

 • Garmin Tread

  Kodas: 5349
  59999
  635  Sutaupykite 3501
  Pasiūlymas galioja iki 2024-04-30
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  5.5 colių navigatorius bekelei su tarpusavio ryšio galimybe

  Gamintojas
  Ekrano dydis, coliais
  5"
  Žemėlapis
  Yra
  Įdiegti žemėlapiai
  Visos Europos Garmin TopoActive
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  Nemokami žemėlapių atnaujinimai
  Yra
  Taško paieška pagal koordinates
  Yra
  microSD kortelės lizdas
  Yra
  MP3 grotuvas
  Yra
  Dydis, mm
  88 x 148 x 24
  Svoris, g
  262
  Korpuso atsparumas vandeniui
  IPX7
  Ekrano dydis, mm
  121 x 68
  Ekrano tipas
  Jutiklinis, stiklinis, didelio ryškumo HD spalvinis TFT su baltu foniniu apšvietimu
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  1280 x 720
  Baterijų darbo laikas
  Iki 6 valandų (iki 3,5 val. nustačius 100 % foninį apšvietimą)
  Vidinė atmintis
  32 GB
  Gamintojo kodas
  010-02406-10
 • ATRASKITE NEATRASTA

  Leiskite laiką braudamiesi miškais, o ne laukdami, kol pagelbės draugai. Šis tvirtas GPS palydovinės navigacijos įrenginys pramoginėms variklinėms transporto priemonėms padės jūsų grupei palaikyti ryšį ir neišklysti iš kelio.

  • Išlaikykite visą komandą kartu naudodamiesi iki 20 vairuotojų grupės stebėjimo ir vietos bendrinimo funkcijomis1.
  • Pasiimkite keturratį į naujus kelius naudodamiesi topografiniais žemėlapiais ir „Tracks4Africa“.
  • Šis tvirtas „Tread“ bekelės įrenginys su GPS gali atlaikyti bet kokius orus (IPX7 klasė) ir turi 5,5″ dydžio jutiklinį ekraną, kurį patogu valdyti net ir mūvint pirštines.
  • Naudodamiesi programa „Tread“2 sinchronizuokite duomenis įvairiuose įrenginiuose.
  • „BirdsEye“ vaizdus iš palydovo galima atsisiųsti tiesiai į „Tread“ įrenginį, nesinaudojant kompiuteriu.
  • Savo pramoginėje variklinėje transporto priemonėje lengvai sumontuosite pasinaudoję į komplektą įeinančiu laikikliu su maitinimo kontaktais, laidų pluoštu ir tvirtinimo ant vamzdžio priemonėmis.

  Pasiruoškite važiuoti grupėje.

  STEBĖJIMO ĮRENGINYS NORINTIEMS PABĖGTI IŠ MIESTO SU DRAUGAIS

  Integruota važiavimo grupės stebėjimo funkcija suteikia galimybę stebėti iki 20 transporto priemonių net ir vietovėse, kuriose neveikia mobilusis ryšys. Be to, naudodami buvimo vietos bendrinimo ir standartinių žinučių1 funkcijas lengvai palaikysite ryšį su važiavimo grupės draugais (VHF diapazonas).

  BEKELEI TINKAMAS TVIRTUMAS

  Naudoti bekelės sąlygomis sukurtas „Tread“ gali atlaikyti visus netikėtumus, kuriuos gali pateikti gamta. Jo atsparumas vandeniui siekia IPX7 klasę, jis pagamintas pagal JAV kariuomenės standartą 810 dėl atsparumo temperatūrai ir smūgiams.

  RYŠKUS EKRANAS

  „Tread“ palydovinės navigacijos įrenginys su ypač ryškiu 5,5″ ekranu, kurį galima valdyti mūvint pirštines, sukurtas taip, kad lengvai matytumėte informaciją ir plieskiant saulei, ir aklinoje nakties tamsoje. Galima montuoti vertikaliai arba horizontaliai.

  TOPOGRAFIJA

  „Tread“ jau turi topografinius ir gatvių žemėlapius, apimančius Europą, Afriką (įskaitant „Tracks4Africa“), Artimuosius Rytus, Šiaurės ir Pietų Ameriką, Australiją ir Naująją Zelandiją.

  VAIZDAI IŠ PALYDOVŲ

  Didelės skyros „BirdsEye“ vaizdus iš palydovų atsisiųskite „Wi-Fi®“ ryšiu, tiesiai į navigacijos įrenginį; metinės prenumeratos nereikia.

  Raskite kelią atokiose vietovėse – ir nepraraskite ryšio su draugais.

  LENGVAI SINCHRONIZUOKITE ĮRENGINIUS

  Naudodamiesi programa „Tread“2 galite sinchronizuoti kelio taškus, trasas, maršrutus ir kolekcijas visuose savo įrenginiuose, įskaitant mobilųjį įrenginį, kompiuterį ir palydovinės navigacijos įrenginį „Tread“. Be to, galėsite lengvai importuoti ir bendrinti GPX failus.

  TVIRTI LAIKIKLIAI

  Kartu pateikiamas laikiklis su maitinimo kontaktais, prie vamzdinio rėmo tvirtinamas laikiklis su laidais ir prie vairo tvirtinamas laikiklis, skirti jūsų „Tread“ palydovinės navigacijos įrenginiui montuoti pramoginėje variklinėje transporto priemonėje prieš leidžiantis į kelionę nuošaliomis vietovėmis.

  ĮVAIRŪS JUTIKLIAI

  Yra integruoti jutikliai, naudingi važiuojant sudėtingomis vietovėmis: aukštimatis, barometras, kompasas ir išilginio bei šoninio posvyrio matuokliai.

  SUDERINAMUMAS SU „INREACH®“

  Susiekite savo palydovinės navigacijos įrenginį „Tread“ su vienu iš suderinamų „inReach“ globalaus palydovinio ryšio įrenginių3 (parduodamų atskirai) ir naudokitės žinučių siuntimo ir gavimo, interaktyvaus SOS signalo bei orų funkcijomis.

  NUORODOS, PADĖSIANČIOS NUVAŽIUOTI BET KUR

  Klausykitės išsamių nuorodų, jei nuspręsite pasiimti „Tread“ grįždami į civilizaciją ir naudotis kelių navigacija.

  Integruotos priemonės, kad bekelė paliktų tik geriausius įspūdžius.


  TIESIOGINĖ INFORMACIJA APIE ORUS

  Kokie orai jūsų laukia? Susiekite „Tread“ su suderinamu išmaniuoju telefonu ir atsisiųskite programą „Tread“, kad galėtumėte matyti tiesioginę informaciją apie orus, radaro animaciją ir ne tik2.


  MUZIKA KELIAUJANT

  Integruotas muzikos grotuvas suteikia galimybę lengvai kontroliuoti muziką, įkeltą į suderinamą išmanųjį telefoną, tiesiog palydovinės navigacijos įrenginio ekrane – ir klausytis mėgstamos muzikos naudojant „Bluetooth“ šalmą ar ausines (parduodama atskirai).


  PRIDĖKITE BELAIDĘ KAMERĄ

  Kas yra aplink jus? Maksimaliai padidinkite matomumą susiedami „Tread“ palydovinės navigacijos įrenginį su tvirta BC™ 40 belaide kamera, turinčia patikimą laikiklį (parduodama atskirai). Ji lengvai tvirtinama prie transporto priemonės vamzdinio rėmo, plokščio skydelio ar apsauginės konstrukcijos.

  Dėžutėje: 

  Tread™
  Ant vairo tvirtinamas laikiklis
  VHF antena
  Antenos montavimo rinkinys
  Prie vamzdinio rėmo tvirtinamo laikiklio rinkinys
  Stiprios srovės maitinimo kabelis
  Apdailos rėmelio rinkinys (mėlynas, juodas, raudonas ir žalias)
  USB kabelis
  Dokumentacija 

   

  KONTROLIUOKITE PRIEDUS

  Susiekite „Tread“ su suderinama „Garmin PowerSwitch™“ skaitmenine jungiklių dėžute (parduodama atskirai) ir valdykite ekrane savo keturračio 12 voltų elektroninius įrenginius – žibintų juostas, diferencialo blokavimo mechanizmus ir ne tik.


  LANKYTINOS VIETOS

  Į „Tread“ yra įkeltos „iOverlander“ lankytinos vietos, todėl nereikės mobiliojo ryšio signalo ieškant kelio į stovyklavietes laukinėje gamtoje.