Tacx FLUX S Smart Trainer

 • Tacx FLUX S Smart Trainer

  Kodas: 5213

  Išmanus treniruoklis dviračiui T2900S.61

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  Svoris, g
  22.8kg
 • Produkto serijos pristatymas (pdf).

  Išmanusis tiesioginis dviračių treniruoklis, kuris turi galimybė būti susietas su visomis programėlėmis dviračiams

  • Išmatuokite savo galią 3% tikslumu
  • Tiesioginio važiavimo treneris, kuris veikia labai tyliai, todėl jūsų treniruotės netrukdys kitiems
  • Veikia su populiariomis trečiųjų šalių programėlėmis, tokiomis kaip Zwift ir Tacx®
  • Pratimai, kurių realusis nuolydis yra iki 10%, o didžiausias atsparumas greičiui - 1500 vatų
  • Dėl tvirtos konstrukcijos lengva vaižiuoti ir atsistoti ant pedalų 

  T2900S-60

  Ar jūs ieškote išmanaus, tiesioginio vairavimo įrenginio? Tacx FLUX S Smart turi viską, ko jums reikia: jis yra patikimas, tikslus, tylus, galingas ir važiuojant suteikia labai tikrovišką pojūtį. Šis dviračių treniruoklis, sukurtas padėti treniruotis naudojant mėgstamas programėles ir yra puiki priemonė treniruotis patalpose.

  Treniruokitės pasitikėdami savimi

  Patobulinta FLUX Smart treniruoklio vidinė mechanika, siekiant pagerinti važiavimo pojūtį ir galios matavimą. Rezultatas yra FLUX S Smart - sukurtas patikimam, tiksliam ir pastoviam galios, greičio ir ritmo matavimui, kad galėtumėte sekti našumą ir progresą. Įrenginys tiksliai matuoja jūsų duomenis - 3% tikslumu.

  Tvirtas

  Tinkamai subalansuotas FLUX S Smart dizainas užtikrina maksimalų stabilumą važiuojant dviračiu, net ir greičiausiais sprintais. Jo galia yra iki 1500 vatų, ir jūs galite treniruotis realistiškais imituojamais šlaitais, kurių nuolydis yra iki 10%. Nesvarbu, kokia intensyvi jūsų treniruotė, šis dviračių treniruoklis yra sukurtas, kad jas atlaikytų. Didelė erdvė kojoms ir tvirtos medžiagos, užtikrinančios maksimalų stabilumą.

  Elegantiškas ir tylus

  7,0 kg smagratis suteikia tikrovišką važiavimo jausmą. Šis tiesioginio važiavimo treniruoklis skirtas sumažinti vibraciją ir triukšmą iki minimumo, todėl tai yra vienas tyliausių turimų dviračių treniruoklių su smagračiu.

  Ryšio galimybės

  Treniruoklis suderinamas su BLUETOOTH® Smart technologija ir ANT + ® FE-C protokolu, todėl jis gali būti susietas su daugeliu populiarių treniruočių programų. Taigi, ar norite važiuoti garsiąja dviračių programinė įranga Tacx, įsitraukti į Zwift virtualų pasaulį ar naudotis kitomis platformomis, tokiomis kaip TrainerRoad, šis dviračių treniruoklis leidžia važiuoti išmaniau nei bet kada anksčiau. Taip pat galite pasirinkti naudoti treniruoklį autonominiu režimu. Kai treniruoklis neprijungtas, jis imituoja lygų kelią; kuo greičiau važiuojate, tuo didesnis pasipriešinimas. Jis gali būti suporuotas su keliais įrenginiais tuo pačiu metu, kad galėtumėte mėgautis matyti duomenis mėgstamoje programėlėje ir stebėti duomenis savo Garmin dviračio kompiuteryje.

  Patobulintas suderinamumas

  Norint žymiai pagerinti suderinamumą FLUX S Smart treniruoklis yra su papildomais ašių adapteriais. Ši tiesioginė pavara suderinama su ašimis 142x12mm ir 148x12mm.

  Treniruotės pagal poreikius

  FLUX S Smart naudoja Tacx vidaus treniruočių programinę įrangą. Mėgaukitės treniruočių metu su daugiau nei 100 aukštos kokybės filmų, leidžiančių palaikyti tempą į stačius Alpių kalnus ar Milano nuolydžius. Pasinaudokite efektyviai struktūrizuotais treniruočių planais, kurie yra sukurti jūsų kūno rengybos lygiui, kad padėtų pasiekti unikalius tikslus. Konkuruokite su gyvais priešininkais, įkelkite GPS duomenis ir važiuokite 3D žemėlapiais, sudarykite treniruotes pagal nuolydį, jėgą, širdies ritmą ar FTP ir dalinkitės rezultatais Stravoje.