Tacx Flow Trainer

 • Kodas: 5204
  299 
  Nemokamas pristatymas!
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Išmanus treniruoklis dviračiui T2240.61 

  Bluetooth jungtis
  Yra
  Svoris, g
  9.4 kg
 • Interaktyvus išmanusis treniruoklis, suderinamas su važiavimo dviračiu programomis

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  • Ratas uždedamas ant konstrukcijos dviem lengvais spustelėjimais ir tvirtai užsifiksuoja savo vietoje
  • Matuojamas greitis, galia ir kadencija
  • Beveik negirdimas smagratis leidžia treniruotis netrukdant kitiems
  • Veikia su populiariomis trečiųjų šalių programomis, pvz., „Zwift“ ir „Tacx®“
  • Treniruokitės realistiškai simuliuojamose įkalnėse, kurių nuolydis siekia iki 6 %

  Treniruotėms ištisus metus ir visapusiškai interaktyviai važiavimo dviračiu patirčiai sukurti skirtas patalpos treniruoklis „Tacx Flow Smart“ siūlo viską, ko reikia. Konstrukciją, ant kurios tereikia uždėti ratą, lengva surinkti ir paprasta sandėliuoti. Be to, galite prijungti jį prie mėgstamų programų, pvz., „Zwift“, „Tacx“ ir „TrainerRoad“.

  Treniruokitės ramiai

  „Flow Smart“ patikimai, tiksliai ir nuosekliai matuoja greitį, galią ir kadenciją be jokių išorinių jutiklių.

  Tvirta konstrukcija

  Nepaisant kompaktiško „Flow Smart“ smagračio, jis gali atkurti 11,8 kg masės inercijos poveikį, todėl jausitės lyg važiuodami lauke. Jis gali realistiškai imituoti iki 6 % nuolydžio įkalnes.

  Tarnaus ilgai

  Kad ir kaip intensyviai treniruositės, šis dviračio treniruoklis bus stabilus ir tarnaus ilgai. Dviratis patikimai užfiksuojamas dviem lengvais spustelėjimais, todėl galėsite minti smarkiai ir žinoti, kad jis nepajudės. Be to, treniruoklyje „Flow Smart“ yra vienas ritinys iš grūdinto nerūdijančiojo plieno, kuris apsaugo nuo dėvėjimosi.

  Sklandus ir tylus

  „Flow Smart“ treniruoklis su kompaktišku 1,6 kg smagračiu ir ritinio šerdimi iš minkšto plastiko vibracijai sugerti yra vienas tyliausių smagračio tipo dviračio treniruoklių.

  Visos ryšio funkcijos

  Treniruoklis suderinamas su įvairiomis populiariomis treniruočių programomis. Tad jei norėsite pasivažinėti virtualiuose „Zwift“ pasauliuose arba naudoti kitas platformas, pvz., „Strava“ ir „TrainerRoad“, ant šio dviračio treniruoklio galėsite važiuoti išmaniau nei kada nors.

  Treniruokitės, kaip patinka jums

  „Flow Smart“ pasitelkia novatoriškas „Tacx“ treniruočių patalpose programinės įrangos galimybes. Pradėkite išbandydami veiksmingos struktūros treniruočių planus, pritaikytus jūsų fizinio pasirengimo lygiui ir padėsiančius pasiekti asmeninius jūsų tikslus. Dar labiau mėgaukitės laiku ant balnelio žiūrėdami kokybiškus treniruočių filmus, kurie padės pasijusti lyg važiuotumėte stačiomis Alpių kalvomis arba akmenimis grįstais Milano keliais. Lenktyniaukite su tikrais varžovais ir virtualiais treniruočių partneriais, susiekite savo „Strava“ paskyrą ir naudokitės trimačiais žemėlapiais arba kurkite nuosavas treniruotes pagal nuolydį, galią, širdies dažnį ar FTP. Naudoti dviračio treniruoklį galite ir be jokios programinės įrangos. Tokiu atveju galios kreivė tolygiai kils. Jums važiuojant greičiau, pasipriešinimas didės imituojant važiavimą lygiu keliu.