Garmin tactix Delta / Solar

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 5045
  Tactix Delta modelis Kaina Sandėlyje Kiekis Pirkti
  Tactix Delta Sapphire
  (010-02357-01)
  839 
  Nėra
  Užsakyti 
  Tactix Delta Solar
  (010-02357-11)
  1039 
  Nėra
  Užsakyti 

  Pažangus GPS laikrodis su saulės baterija ir taktinėmis funkcijomis

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  WiFi
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas
  Bėgimas
  Plaukimas
  Dviračių sportas
  Išmanūs pranešimai
  Connect IQ Apps
  GPS imtuvas
  Yra
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Galileo palaikymas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra (optinis integruotas)
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  10 ATM
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  Garmin Pay
  Yra
  Muzikos grotuvas
  Yra
  Dydis, mm
  51 x 51 x 14.9
  Svoris, g
  97
  Ekrano dydis, mm
  1.4” (35.56 mm) diametras
  Ekrano tipas
  saulėje matomas, (MIP)
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  280 x 280
  Vidinė atmintis
  32 GB
  Baterijų darbo laikas
  Išmanus laikrodis iki 21 d.; Su GPS 60 val.; Su GPS+Muzika iki 15 val.; Maks.su GPS: iki 120 val.; Ekspedicijos režimu: iki 46 d.; Baterijos taupymo režimu: iki 80 d.
 • Pažangus GPS laikrodis su taktinėmis funkcijomis

  • Saulės baterija ilgesniam veikimui užtikrinti (Solar versija)
  • 1.4” colių didelės raiškos ekranas, saulėje įskaitomu safyriniu ekranu; Galimybė matyti laikrodžio ekraną naudojant naktinio matymo akinius
  • Iš anksto patalpintas Europos topografinis žemėlapis su navigavimo galimybėmis
  • Titaninis laikrodžio gaubtas ir užpakalinis dangtelis, nerūdijančio plieno mygtukai. Integruotas Elevate™ riešinis pulsometras
  • Taktinės savybės, kaip šuolis parašiutu, kelionės taškų planavimas, dvigubos padėties GPS formatavimas
  • Integruoti GPS ir GLONASS imtuvai, 3-ašių kompasas, barometras, aukštimatis ir giroskopas
  • Iki 21 dienos veikianti baterija laikrodžio režimu, iki 60 valandų GPS režimu ir iki 120 valandų Ekspedicijos režimu

  Tactix Delta GPS multisportinis laikrodis turi specializuotų taktinių ir išmaniųjų funkcijų, skirtų fitnesui ir navigavimui kelionėse, todėl laikrodį galėsite naudoti bet kur, tiek ofise tiek karinėse operacijose. Ypatingai tvirtas, visiškai juodas laikrodis turi spalvotus topografinius žemėlapius su navigacinėmis savybėmis, riešinį pulsometrą, teikia fitneso treniruočių metrikas, suteikia galimybę matyti ekraną naudojant naktinio matymo akinius ir daugiau. Titanu padengtas laikrodžio gaubtas padidina atsparumą dilimui ir korozijai.

   

  Sekite savo maršrutą

   

   

  Nesvarbu ar treniruojatės karinėse pratybose ar bėgiojate parke, tactix Delta laikrodyje integruoti žemėlapiai ir navigavimo funkcijos padėjus jums orientuotis aplinkoje. GPS ir GLONASS palydovinio tinklo palaikymas leis jums orientuotis ekstremaliose situacijose, kuriose vien GPS gali ir nepakakti. Be to, galėsite susikurti maršrutus ir žymėti vietoves, tokias kaip jūsų kempingas, transporto priemonė, kontrolės punktai ir kitas vietoves

   

   

  Drąsiai eikite į žygius

   

   

   

  Be navigacijos funkcijų, tactix laikrodis taip pat turi ABC (aukštimatis, barometras ir kompasas) jutiklius. Integruotas aukštimatis pateiks duomenis apie aukštį, kad būtų galima tiksliai stebėti pakilimus ir nuolydžius tokioms veiklos rūšims kaip žygiai.

   

   

   

  Integruotos taktinės funkcijos

   

   

   

  Laikrodžio taktinės funkcijos apima šuolio parašiutu veiklą, kelio taškų saugojimą ir militaristinių koordinačių palaikymą (MGRS), taip mat galimybę stebėti laikrodžio ekraną dėvint naktinio matymo akinius.

   

   

   

  Viskas ką turite žinoti apie savo treniruotes

   

  Vartotojams kurie ruošiasi varžyboms ir aktyviai sportuoja, tactix Delta siūlo pažangias treniruočių stebėjimo funkcijas. Treniruočių būsenos funkcija automatiškai įvertins jūsų treniruotes ir praneš ar treniruotė buvo efektyvi, o galbūt treniruotės metu persistengėte. Naujoji funkcija „Treniruočių efektas“ po kiekvienos treniruotės pateiks aerobinį ir anaerobinį įvertinimą, kad galėtumėte geriau suprasti kaip treniruotės gerina jūsų gebėjimus peržengti savo galimybių ribas. Taip pat galite atsisiųsti treniruočių planus per Garmin Connect™ programėlę.

   

   

  Integruotas riešinis pulsometras

  Elevate™ riešinio pulsometro technologija suteiks galimybę stebėti savo širdies ritmą, nedevint krūtinės širdies ritmo diržo. Be žingsnių skaičiavimo ir miego stebėjimo, laikrodis pagal širdies ritmą pateiks sudegintų kalorijų kiekį, taip galėsite dar geriau įvertinti savo treniruočių efektyvumą. Taip pat šis laikrodis pagal širdies ritmo kintamumą apskaičiuos jūsų streso lygį, pagal kurį galėsite nuspręsti kokio intensyvumo fizinei veiklai jūsų kūnas šiuo metu yra pasiruošęs.

   

   

   

  Išmanieji pranešimai

  tactix Charlie palaiko išmaniuosius pranešimus, kai yra susietas su palaikomu išmaniuoju įrenginiu. Matykite naujus el. laiškus, SMS žinutes ar kitus įspėjimus tiesiog savo laikrodžio ekrane. Kita tactix Charlie funkcija yra LiveTrack – įsidiegę nemokamą mobiliąją programą Garmin Connect™ Mobile galėsite transliuoti savo sportines veiklas ir jūsų draugai tiesiogiai galės stebėti jūsų judėjimą žemėlapyje. Kitos ryšį palaikančios savybės yra automatinis sinchronizavimas su Garmin Connect ir dalinimasis socialiniuose tinkluose. 

   

  Aukščiausios kokybės medžiagos

   

  Tactix Delta yra ypatingai tvirtas, sukurtas įvairioms veikloms ir yra pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Lengvi titatiniame laikrodžio korpuse įmontuoti nerūdijančio plieno mygtukai, užtikrins maksimalų atsparumą dilimui ir korozijai. Taip pat laikrodžio ekranas yra padentas safyriniais kristalais, turi didelės raiškos, spalvotą ekraną ir  galimybę būti įskaitomas dėvint naktinio matymo akinius. Laikrodžio atsparumas vandeniui 10 ATM (100 metrų).

   

   

  Pasirenkamos laikrodžio programėlės ir dizainas

   

  Laikrodį tactix Delta galite pritaikyti savo norams su nemokamomis  Connect IQ  laikrodžio programėlėmis. Pakeiskite ciferblato dizainą, pridėkite papildomų duomenų laukelių, naujų programėlių sportui ar informacijai peržiūrėti.

  Garmin nuolat dirba su žinomiausiomis pasaulio kompanijomis ir programuotojais, kad stipri jų partnerystė laikrodžiams suteiktų dar daugiau vertės. Tokie prekės ženklai kaip Uber, Strava, AccuWeather ir daugelis kitų siūlo atsisiųsti jų programėles, kad taxtix Delta laikrodį galėtumėte pritaikyti prie savo stiliaus.

   

  Bėgimo galia

   

  Stebėkite jėgos duomenis savo treniruočių metu, atsisiunčiant Running Power programėlę iš Connect IQ store į savo išmanujį telefoną. Running Power programėlė suteiks papildomus bėgimo duomenis tokius kaip — tempas, vertikalusis svyravimas, kad būtų galima nustatyti, kiek sunaudojate energijos. Kai žinosite kiek energijos sunaudojate, galėsite tiksliau pasirinkti savo bėgimo tempą, tai jums padės apsisaugoti nuo pervargimo ankščiau laiko. Jeigu turite širdies ritmo diržus nuo krūtinės, tokius kaip HRM-Run™HRM-Tri™, tuomet susiejus širdies ritmo diržą su tactix Delta, informaciją apie bėgimo galią galėsite matyti nenaudojant programėlės.