Garmin Striker Plus 5 Ice Fishing Bundle

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4219
  499 
  Nemokamas pristatymas!
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  CHIRP echolotas su GPS imtuvu, baterija ir dėklu nešiojimui

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Navigacijos palaikymas
  Yra
  ClearVü
  Yra
  CHIRP
  Yra
  Dydis, mm
  188 x 116 x 54
  Svoris, g
  500
  Ekrano dydis, mm
  49 x 73
  Korpuso atsparumas vandeniui
  IPX7
  Ekrano tipas
  Spalvotas HVGA
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  800 x 480
  Dažnis
  50/77/200 kHz, Chirp
  Maitinimo įtampa
  12V
  Vidutinė (RMS) spinduliavimo galia,W
  500
  Maks. gylis
  iki 700 m gėlame vandenyje
  Maršruto taškai (waypoints)
  Yra
  Gamintojo kodas
  010-01872-21
 • Echolotas su GPS imtuvu baterija ir dėklu nešiojimui

  •  Komplektuojamas su "Garmin CHIRP" tradiciniu ir„CHIRP ClearVü™“ spinduoliu
  • Įntegruota "Garmin Quickdraw Contours" batimetrinių žemėlapių sudarymo programinė įranga leidžia kurti ir išsaugoti iki 8000 kv. km ploto žemėlapius
  • Integruotas GPS imtuvas leidžia pažymėti kelionės taškus, kurti maršrutus ir matyti valties greitį
  • Ryškus, puikiai saulės šviesoje įskaitomas 5" ekranas ir intuityvus valdymas
  • Tvirtos konstrukcijos korpusas puikiai tinkantis įvairioms žvejybos sąlygoms

  Striker 5 Ice

  Dabar rasti žuvų buvimo vietas su Striker Plus 5 Ice echolotu dar paprasčiau. Pažymėkite savo žuvingiausias vietas ir vėliau grįžkite ten, dalinkitės su draugais savo taškais turinčiais kitus Striker ar echoMAP esholotus. Spalvotas ekranas pateikia nepertraukiamą ir tolygų vaizdą keičiantis gylio skalei. Sonaro istorija leidžia jums atsukti vaizdą atgal jeigu ką nors netyčia praleidote. Taip pat, jis turi įmontuotą flašerį ir gali rodyti greičio duomenis. 

  Garmin Quickdraw Contours

  Kol naršote esamos vietovės krantus ir gelmes, "Quickdraw Contours" batimetrinių žemėlapių sudarymo programa sudarinėja aukštos raiškos esamos vietovės gylių žemėlapius ir tam nereikia jokių specialių žinių. STRIKER™ Plus 5cv dabar gali išsaugoti iki 8000 kv. km plotą su 30 cm kontūrais.

   CHIRP ClearVü™spinduolis

  STRIKER Plus 5cv echolotas naudoja „CHIRP ClearVü™“ spinduolį, kuris tai, kas yra po laivu iki 229 m gylio, atvaizduoja kone fotografine kokybe. Aiškiai matysite struktūrą, panirusius objektus ir žuvis. Kartu taip pat yra integruotas tradicinis „Garmin CHIRP“ spinduolis patogiam žuvų atskirimui.

   

     

   

  Garmin StrikerŽymėkite savo vietas su jautriu GPS

  Skirtingai nuo kitų įprastų echolotų, Garmin STRIKER echolotai jau turi integruotą jautrų GPS imtuvą tam, kad nustatyti esamą poziciją greitai ir tiksliai, bet kurioje ežero vietoje. Svarbu tai, kad Jūs galite pažymėti bet kokią vietą ežere ir vėliau bet kada grįžti į tą vietą. Galima įrašyti į vidinę atmintį pažymėtus dokus, inkaravietes ar kitas reikalingas vietas. Pasirinkite savo įvestą tašką ir sekite nurodyta kryptimi ekrane.

   

   

  Lengva naudotis navigacija

  Garmin StrikerGarmin STRIKER echolotų serija jau turi integruotą GPS imtuvą, todėl galite matyti savo poziciją esamu momentu ir savo pažymėtus taškus (STRIKER nepalaiko jūrinių žemėlapių). Naudokitės taškų žemėlapiu tam kad lengvai apžvelgti, pažymėti ir naviguoti į pažymėtas žuvingas vietas, tam kad išvengti įvairių kliūčių ar tiesiog grįžti į pradžios tašką.

   

   

  Žvejokite įprastai su flašeriu

  Garmin STRIKER yra ne tik įprastas echolotas bet ir flašeris. Jeigu žvejybos metu Jūs nejudate (pvz. poledinė žūklė), integruotas flašeris galiparodyti dugno tipą - kietas ar minkštas. Matysite savo masalą ir kokiame gylyje yra žuvys, jei ji patenka į spinduolio apžvalgos zoną. Taip pat echolotas gali parodyti ar žuvis juda link masalo ar nuo jo.

  Pasiimkite savo echolotą bet kur

  Garmin Striker

  Tam kad galėtumėte savo STRIKER echolotą patogiai transportuoti, naudokitės patogiu kompaktišku dėklu (Portable Fishing Kit). Tokiu būdu galite pasiimti echolotą jeigu planuojate žvejoti iš valties, baidarės ar tiesiog ant ledo. Portable Fishing Kit komplekte yra pakrauname baterija su pakrovėju, spinduolis su reikalingais kabeliais, bei tvirtinimas su siurbtuku.