Garmin Striker 4

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4057
  145 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  CHIRP echolotas su GPS imtuvu

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Navigacijos palaikymas
  Yra
  CHIRP
  Yra
  Dydis, mm
  91 x 150 x 41
  Svoris, g
  230
  Ekrano dydis, mm
  49 x 73
  Korpuso atsparumas vandeniui
  IPX7
  Ekrano tipas
  HVGA colour
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  480 x 320
  Dažnis
  50/77/200 kHz
  Vidutinė (RMS) spinduliavimo galia,W
  200
  Pikinė spinduliavimo galia, W
  1600
  Maks. gylis
  iki 488 m. gėlas vanduo, iki 229 m. sūrus vanduo
 • 3.5 colių CHIRP echolotas su GPS imtuvu

  • Lengvai naudojamas, 3.5 colių spalvotas echolotas su integruotu jautriu GPS imtuvu
  • Suraskite žuvų buvimo vietas, pažymėkite ir įrašykite vietas kur norėsite sugrįžti
  • Patogi klaviatūra
  • Komplektuojamas su CHIRP (77/200 kHz) spinduoliu; spinduliavimo galia(200 W RMS)/(1,600 W maksimali)
  • Keičiami didesnio detalumo spinduoliai CHIRP su GT8 arba GT15 (įsigyjami papildomai)

   

  Dabar rasti žuvų buvimo vietas su Striker 4 echolotu dar paprasčiau. Pažymėkite savo žuvingiausias vietas ir vėliau grįžkite ten, dalinkitės su draugais savo taškais su kitais Striker ar echoMAP esholotais. Aukštos raiškos ekranas pateikia nepertraukiamą ir tolygų vaizdą keičiantis gylio skalei. Sonaro istorija leidžia jums atsukti vaizdą atgal jeigu ką nors netyčia praleidote. Taip pat, jis turi įmontuotą flašerį ir gali rodyti greičio duomenis. Komplekte rasite pasukamą tvirtinimą, CHIRP (77/200 kHz) spinduolį su trancu, spinduolio tvirtinimo komplektą prie variklio ir kabeliais galingesniems CHIRP spinduoliams.

  Mėgaukitės CHIRP detalumu

  STRIKER 4 echolotas turi Garmin CHIRP (77/200 kHz) spinduolį, kuris pateikia didesnį dugno ar žuvų detalumo lygį lyginant su kitais tradiciniais 77/200 kHz spinduoliais.

  Vietoje to, kad siųsti signalą tik vienu dažniu, CHIRP siunčia nepertraukiamai signalą, kuriame yra visas dažnių diapazonas - nuo žemo iki aukšto. Po to echolotas analizuoja atskirai kiekvieną grįžusio signalo atsispindį. Kadangi toks sudėtinis signalas savyje turi daugiau informacijos, CHIRP sonaro technologija geriau atkuria detalesnį dugno reljefo ir žuvų vaizdą.

  Jūs taip pat galite patobulinti savo sistemą naudodami didesnio detalumo Garmin CHIRP technologiją. Naudojant šią technologiją vaizdai bus dar ryškesni ir tikslesni, tiek giliame, tiek sekliame vandenyje. Dugno kontūrai bus dar geriau matomi plaukiant didesniu greičiu, o triukšmai bus optimaliau panaikinti tam kad dar geriau pamatyti objektus didesniame gylyje.

      

  Žymėkite savo vietas su jautriu GPS

  Skirtingai nuo kitų įprastų echolotų, STRIKER echolotai jau turi integruotą jautrų GPS imtuvą tam, kad nustatyti esamą poziciją greitai ir tiksliai, bet kurioje ežero vietoje. Svarbu tai, kad Jūs galite pažymėti bet kokią vietą ežere ir vėliau bet kada grįžti į šią vietą. Galima įrašyti į vidinę atmintį pažymėtus dokus, inkarvietes ar kitas reikalingas vietas. Pasirinkite savo įvestą tašką ir sekite nurodyta kryptimi ekrane.

  Lengva naudotis navigacija

  STRIKER echolotų serija jau turi integruotą GPS imtuvą todėl galite matyti savo poziciją esamu momentu ir savo pažymėtus taškus (STRIKER nepalaiko jūrinių žemėlapių). Naudokitės taškų žemėlapiu tam kad lengvai apžvelgti, pažymėti ir naviguoti į pažymėtas žuvingas vietas, išvengti įvairių kliūčių ar tiesiog grįžti į pradžios tašką.

   

   

   

   

   

   

   

  Sekite savo greitį ekrane

  Jūs galite greitai ir lengvai stebėti laivo greitį savo STRIKER echoloto ekrane. Tai puiki priemonė kuri padės sužinoti tikslų greitį velkiaujant arba plaukiojant riboto greičio zonose.

   

   

   

   

   

   

   

  Žvejokite įprastai su flašeriu

  STRIKER yra ne tik įprastas echolotas bet ir flašeris. Jeigu žvejybos metu Jūs nejudate (pvz. poledinė žūklė), integruotas flašeris gali parodyti dugno tipą - kietas ar minkštas. Matysite savo masalą ir kokiame gylyje yra žuvys, jei ji patenka į spinduolio apžvalgos zoną. Taip pat echolotas gali parodyti ar žuvis juda link masalo ar nuo jo.

   

   

   

   

  Pasiimkite savo echolotą bet kur

  Tam kad galėtumėte savo STRIKER echolotą patogiai transportuoti, papildomai įsigykite patogų, kompaktišką dėklą ( Portable Fishing Kit). Tokiu būdu galite pasiimti echolotą jeigu planuojate žvejoti iš valties, baidarės ar tiesiog ant ledo.  Portable Fishing Kit komplekte yra pakrauname baterija su pakrovėju, spinduolis su reikalingais kabeliais, bei tvirtinimas su siurbtuku ir plūdei.