Garmin Oregon 600

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 3484
  375 
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  Nešiojamas GPS imtuvas su liečiamu ekranu, kompasu, aukštimačiu

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Liečiamas ekranas
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  IPX 7
  Ploto matavimas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Lietuviškas meniu
  Yra
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  microSD lizdas
  Yra
  Dydis, mm
  61 x 114 x 33
  Ekrano dydis, mm
  38 x 63
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  240 x 400
  Svoris, g
  209.8
  Pėdsako taškai (tracklog)
  10,000
  Maršruto taškai (waypoints)
  4000
  Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
  200
  Baterijų darbo laikas
  16 val.
  Ekrano tipas
  transflective color TFT touchscreen
  Baterijų tipas
  NiMH paketas komplekte arba 2xAA elementai
  Vidinė atmintis
  4 GB
 • Navigatorius su dar daugiau galimybių, tvirtu korpusu ir ryškiu, liečiamu ekranu

  • 3 cokių, lengvai matomas saulėtą dieną, lietimui jautrus ekranas su dviguba orientacija
  • Bazinis viso pasaulio žemėlapis su reljefo informacija
  • 3 ašių kompasas su akselerometru ir barometrinis aukštimatis
  • Dviguba maitinimo sistema - 2 AA tipo maitinimo elementai arba NiMH akumuliatorius (įsigijami papildomai)

  Oregon 600

  Garmin Oregon 600 pakelia navigatorių naudojimo kartelę į naują lygį. Navigatorius turi imtuvą galintį priimti GPS и GLONASS palydovų signalus, įkrautą viso pasaulio reljefinį žemėlapį. Mygtukų paskirtį galite keisti pagal savo naudojimo įpročius ir atžymėti kelio taškus vienu mygtuko paspaudimu.

  Paliesk ir eik

  Oregon 600 navigatorius turi patį ryškiausią, lietimui jautrų ekraną sukurtą pagal specialią atspindėjimo technologiją, todėl yra puikiai matomas net ir saulėtą dieną. Šis ekranas yra atsparus smūgiams, gali būti naudojamas vertikaliai arba horizontaliai ir turi multi-touch funkciją. Taip pat juo galima naudotis nenusiimant pirštinių.

  Padvigubink galią

  Garmin Oregon 600 naudojama šiuolaikinė dviguba maitinimo baterijų sistema. Navigatoriaus maitinimui galima naudoti papildomą NiMH akumuliatoriaus komplektą arba standartinius AA tipo baterijas. Akumuliatorių galima pakrauti pajungus išorinį maitinimo šaltinį.

  Papildomi davikliai maršruto sudarymui

  Oregon 650

  Oregon 600 turi 3 ašių kompasą su pakreipimo kompensavimu, kuris rodys kryptį net jeigu Jūs nejudate ir laikote navigatorių ne horizontalioje padėtyje. Taip pat šis nešiojamas navigatorius turi barometrinį aukštimatį, kuris rodys oro slėgio pokyčius ir rodo Jūsų vietos aukštį. Oregon 650 ekrane galima matyti slėgio pokyčio grafikus laiko atžvilgiu oro pasikeitimams stebėti.

  Dėl labai jautraus GPS imtuvo su WAAS ir GLONASS, taip pat HotFix® technologijos dėka, navigatorius Oregon 600 greitai ir tiksliai užfiksuoja padėtį. Navigatoriumi galima naudotis ir sudėtingomis signalo priėmimo sąlygomis - tankiuose miškuose ar konjonuose.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Belaidis apsikeitimas duomenimis

  Oregon 600 gali iki 50 kartų greičiau keistis maršruto taškais, maršrutais, pėdsakais su kitais Garmin įrenginiais, kurie turi duomenų keitimosi galimybę. Taip pat galima keistis didelės apimties failais - nuotraukomis, Garmin Adventures duomenimis ir žemėlapiais. Norint išsiųsti reikiamus duomenis, tiesiog nuspauskite "Siųsti" mygtuką.

  Žemėlapiai

  microSD™ kortelės lizdas bei 4 Gb vidinė atmintis leidžia Jums naudoti įvairius žemėlapius: topografinius žemėlapius kelionėms pėsčiomis, jau įkrautas BlueChart® g2 korteles jūrose bei ežeruose arba City Navigator® važinėti automobiliu keliais. Oregon 600 taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (papildoma prenumerata), todėl Jūs galite įkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.

  Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį arba Lietuvos TOPO Offroad žemėlapius. Apie juos daugiau informacijos rasite čia ir čia. Lietuvos kelių žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant Lietuvos keliais. Lietuvos TOPO Offroad žemėlapis yra puikus pagalbininkas važinėjant miškų ir laukų keliais.

  Pramogaukite

  Navigatorius Oregon 600 palaiko Geocaching GPX tipo taškų formatą, todėl lengvai įkrausite Geocaching duomenų failus iš OpenCaching.com internetinio puslapio. Atsisakykite nuo popierinių žemėlapių ir užrašų, taip Jūs ne tik saugosite gamtą, bet ir efektyviau ieškosite "lobių". GPS imtuvas Oregon 600 išsaugos visą informaciją koordinates, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus. Tiesiog įkraukite GPX formato duomenis ir keliaukite.

  Planuokite savo kelionę

  Nemokamos Garmin programos BaseCamp™ pagalba kompiuterio ekrane matysite navigatoriuje esančius žemėlapius, sukursite savo maršrutą, kelio taškus ir pėdsakus. Taip pat galėsite programos Garmin Adventures pagalba pasidalinti savo kelionės duomenimis su artimaisiais ar draugais. BaseCamp programa topografinius žemėlapius gali atvaizduoti 2D ir 3D režimu, kontūrines linijas ir aukščių profilius. Įsigijus BirdsEye prenumeratą galėsite įkelti neribotą kiekį palydovinių nuotraukų.