Garmin MONTANA serija

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4017
  Versija Kaina Sandėlyje Kiekis Pirkti
  Montana 610
  (010-01534-03)
  410 
  Nėra
  Užsakyti 
  Montana 610 + TOPO Offroad žemėlapis
  (010-01534-03)
  41099
  Nėra
  Užsakyti 
  Montana 680
  (010-01534-15)
  449 
  Nėra
  Užsakyti 

  Universalus nešiojamas GPS imtuvas dideliu liečiamu ekranu

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Liečiamas ekranas
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  IPX 7
  Ploto matavimas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Lietuviškas meniu
  Yra
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  microSD lizdas
  Yra
  Dydis, mm
  74,8 x 144,2 x 36,4
  Ekrano dydis, mm
  50,6 x 89,3
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  272 x 480
  Svoris, g
  289
  Pėdsako taškai (tracklog)
  10000
  Maršruto taškai (waypoints)
  4000
  Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
  200
  Baterijų darbo laikas
  iki 16 val.(lithium-ion); iki 22 val.(AA baterijos)
  Ekrano tipas
  bright, transflective 65k color TFT, dual-orientation touchscreen; sunlight readable
  Baterijų tipas
  Li-ion arba 3xAA
  Vidinė atmintis
  4 GB (8 GB 680t modelis)
 • Tvirtas ir patvarus navigatorius su GPS ir GLONASS palaikymu, 8 megapikselių fotoaparatas ir BirdsEye prenumerata

  Montana 680

  • GPS ir GLONASS - greitesnė ir tikslesnė palydovų signalų paieška
  • 3 ašių kompasas su barometriniu aukštimačiu
  • 4 colių pritaikytas naudoti lauko sąlygoms, dvigubos ekrano orientacijos ekranas, galima valdyti su pirštine. Vienas didžiausių Garmin ekranų, lengvai skaitomumas net ir saulėtą dieną
  • Įdiegta - 250 KB slėptuvių (geocache) taškų iš Geocaching.com ir vienus metus nemokamas abonementas Birdseye palydovinių nuotraukų įkrovimo paslaugai
  • Naujos maršruto planavimo galimybės
  • Labiausiai universalus navigatorius su daugybe tvirtinimo būdų
  • Integruotas 8 megapikselių fotoaparatas (tik 680 ir 680t modeliai)
  • Integruotas žemėlapis Recreational Map of Europe (tik 680t modelis)
  • 4 GB atminties (8 GB atminties 680t modelis)

  Montana 680

  Pasiimkite šį navigatorių į žygį, medžioklę arba plaukdami

  Modelis Montana 6xx turi integruotą didelį, 4 colių, spalvotą ir lietimui jautrų ekraną su dviguba ekrano orientacija. Šiame navigatoriuje palaikomi įvairiausi sausumos žemėlapiai, jūrlapiai bei kita. Įsigiję taip pat gausite 1 metų palydovinės BirdsEye™ Satellite Imagery prenumeratą. Montana 680t navigatorius turi visas pagrindines aktyvaus poilsio funkcijas, tokias kaip 3-ašių kompasas su nuokrypio kompensavimu ir barometrinis aukštimatis. Taip pat galite papildomai įsigyti kalbantį automobilinį laikiklį bei kelių žemėlapius City Navigator®. Naudojant automobilinį stovelį ir maitinimo laidą, navigatorius praneš balsu navigacinius nurodymus keliuose nuo posūkio iki posūkio iki pat kelionės tikslo.

  Montana 680

  Didelis ekranas

  Navigatorius Montana 6xx turi didelį, 4 colių spalvotą, didelės raiškos, lietimui jautrų ekraną, kuris užtikrina nepriekaištingą vaizdą net esant tiesioginiams saulės spinduliams. Paprastas valdymas suteikia pilną laisvę - poilsiui skirsite daugiau laiko negu informacijos paieškai. Patvarus ir vandens nepraleidžiantis navigatorius Montana 680t nebijo smūgių, purvo ir vandens. Šie prietaisai visur jaučiasi kaip namie, nesvarbu kur jį benaudotumėte jachtoje, keturratyje arba iškylaujant pėsčiomis.

  Nuotraukos su koordinatėmis

  Montana 680

  8 megapikselių fotoaparatas padės Jums išsaugoti atsiminimus su nuotraukomis ir koordinatėmis. Su kiekviena nuotrauka automatiškai bus išsaugotos ir tos vietos koordinatės, todėl bet kada vėliau žinosite kur nuotrauka buvo padaryta ir lengvai rasite tą vietą. Vietas kur buvo fotografuojama lengvai galėsite peržvelgi BaseCamp™ programoje. Nuotraukų saugojimui naudokite microSD™ atminties kortelę, kuri įstatomą į navigatorių.

  Pritvirtinkite visur

  Dėka daugybės tvirtinimo elementų Montana 6xx seriją galima naudoti keturračiuose, dviračiuose, kateriuose, automobiliuose, o taip pat galima naudoti kaip asmeninį navigatorių. Kartu su automobiliniu laikikliu ir City Navigator® žemėlapiu, navigatorius praneš balsu navigacijos patarimus nuo posūkio iki posūkio. Taip pat galite pasirinkti patvarų laikiklį dviračiui, keturračiui arba motociklui. Kur tik nuspręsite naudoti Montana - mes galime pasiūlyti patvarų laikiklį bei žemėlapius.

  ŽemėlapiaiMontana 680

  MicroSD™ kortelės lizdas bei 4 Gb (8 Gb 680t modelis) vidinė atmintis leidžia naudoti įvairius žemėlapius: topografinius žemėlapius kelionėms pėsčiomis ar jau įkrautas BlueChart® g2 korteles jūrose bei ežeruose arba City Navigator® skaičiuoti maršrutams važiuojant automobiliu keliais. Montana taip pat palaiko BirdsEye™ palydovinius žemėlapius (už papildomą mokestį). Galėsite įkrauti palydovines nuotraukas ir integruoti jas su žemėlapiais.

  Dėmesio! Jeigu planuojate daug keliauti Lietuvoje, rekomenduojame kartu su šiuo navigatoriumi įsigyti ir detalų Lietuvos kelių žemėlapį arba Lietuvos TOPO Offroad žemėlapius. Apie juos daugiau informacijos rasite čia ir čia. Lietuvos kelių žemėlapis turi žymiai didesnę adresų ir lankytinų vietų duomenų bazę. Kartu su Lietuvos kelių žemėlapiu šis navigatorius bus puikus pagalbininkas važinėjant Lietuvos keliais. Lietuvos TOPO Offroad žemėlapis yra puikus pagalbininkas važinėjant miškų ir laukų keliais.

  Belaidis apsikeitimas duomenimis

  Navigatoriuje Montana 6xx esamais kelio taškais, pėdsakais, maršrutais ir slėptuvėmis galima keistis su kitais, suderinamais, Garmin GPS navigatoriais. Tokiu būdu Jūsų draugai taip pat galės pasinaudoti Jūsų mėgiamos kelionės maršrutu arba slėptuve - tiesiog spauskite "Send" (nusiųsti) norėdami perduoti duomenis į suderinamus Garmin prietaisus.

  Pozicijos skaičiavimas

  Montana 680

  Jautraus GPS imtuvo su Waas/Egnos funkcija ir HotFix® palydovų padėties prognozavimo technologijos dėka, Montana greitai ir tiksliai nustato Jūsų poziciją ir palaiko patikimą ryšį miško arba kalnuotoje vietovėje.

  Naujos galimybės

  Montana 6xx turi integruotą 3-jų ašių elektroninį kompasą su nuokrypio kompensacija. Jis rodo tikslią kryptį netgi tada, kada Jūs stovite vienoje vietoje arba laikote prietaisą ne horizontaliai. Barometrinis aukštimatis seka slėgio pokyčius ir nustato tikslų aukštį. Taip pat aukščio suvestinėje rasite slėgio pokyčių suvestinę laiko atžvilgiu oro pokyčių stebėjimui.

  Montana 680

  Dviguba maitinimo galimybė

  Navigatoriuje Montana naudojama unikali dviguba maitinimo nuo baterijų galimybė. Jūs galite naudotis ličio akumuliatoriumi esančiu komplekte arba tradicinėmis 3xAA tipo baterijomis.

  Montana 680

  PramogaukiteMontana 680

  Montana 6xx turi iš kart įkrautą virš 250,000 slėptuvių taškų (geocaches) duomenų bazę iš geocaching.com. Navigatoriuje matysite slėptuvių pagrindinę informaciją, talpyklos vietą, reljefą, sunkumo lygį, patarimus ir aprašymus. Tai reiškia, kad daugiau nereikės jokių rankiniu koordinačių įvedimų ir popierinių žemėlapių. Galite paprasčiausiai įkelti paruošta GPX failą į savo prietaisą ir iš kart vykite ieškoti geocach taškų.

  Suplanuokite savo keliones iš anksto

  Pasinaudokite nemokama Basecamp™ programinė įranga, kuri leidžia Jums peržiūrėti ir tvarkyti žemėlapius, kelio taškus, maršrutus ir pėdsakus. Su šia nemokama kelionių planavimo programa, savo kompiuteryje, susikursite visą savo kelionę. Basecamp programoje, kompiuterio ekrane, matysite visus savo turimus žemėlapius esančius navigatoriuje. Taip pat galite perkelti beveik neribotą kiekį palydovinių nuotraukų į savo prietaisą iš Birdseye palydovinių vaizdų prenumeratos.

  Montana yra rimtas navigatorius rimtai kelionei