Garmin inReach Messenger

 • Garmin inReach Messenger

  Kodas: 5808
  299 
  Preliminarus pristatymo terminas : 7 - 14 d. d.
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  Kompaktiškas palydovinio ryšio modulis

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Galileo palaikymas
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  IPX 7
  Dydis, mm
  78 x 64 x 23
  Ekrano dydis, mm
  25 x 11
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  160 x 68
  Svoris, g
  114
  Baterijų darbo laikas
  Iki 28 dienų, kai siunčiamos žinutės ar buvimo vietos duomenys kas 10 minučių, esant netrukdomam dangaus vaizdui; iki 14 dienų dangų iš dalies dengiant medžiams Iki 6 dienų, kai siunčiamos žinutės ar buvimo vietos duomenys kas 2 minutes, esant netrukdomam dangaus vaizdui; iki 3 dienų dangų iš dalies dengiant medžiams Iki 46 dienų, kai siunčiamos žinutės ar buvimo vietos duomenys kas 30 minučių, esant netrukdomam dangaus vaizdui; iki 23 dienų dangų iš dalies dengiant medžiams Iki 1 metų įrenginį išjungus
  Ekrano tipas
  Įskaitomas saulės šviesoje, vienspalvis, pikselinės atminties (MIP)
  Gamintojo kodas
  010-02672-01
 • NAMAI YRA ARČIAU, NEI MANOTE

  Jei keliaujate į atokias vietoves, šis mažas ir tvirtas palydovinio ryšio įrenginys bus naudingas ten, kur mobilusis ryšys neveikia. Juo gaudami ir siųsdami žinutes galėsite su draugais ar šeimos nariais ryšį palaikyti ir ten, kur mobiliojo ryšio tinklų nėra. 

  • Su jums svarbiais žmonėmis bendraukite ir tada, kai mobilusis ryšys nebeveikia.
  • Susiekite savo įrenginį „inReach“ su programa „Garmin Messenger™“ suderinamame išmaniajame telefone, kad galėtumėte siųsti tekstines žinutes palydoviniu ar mobiliuoju ryšiu.
  • Reikia pagalbos ekstremalioje situacijoje? Išsiųskite interaktyvųjį SOS pranešimą mūsų koordinavimo centrui.
  • Prireikus įsitikinti, įrenginio ekrane bus rodomas patvirtinimas, kad jūsų žinutė išsiųsta.
  • Siųskite iš anksto nustatytas žinutes, kad keliaudami lengvai palaikytumėte ryšį su savo kontaktais.
  • Baterija veikia iki 28 dienų, todėl nuotykiai galės trukti ilgiau. 

  ŽINUČIŲ SIUNTIMAS IR GAVIMAS
  Paprasta programos „Garmin Messenger“ naudotojo sąsaja jūsų išmaniajame telefone suteikia galimybę lengvai siųsti ir gauti žinutes iš artimųjų palydoviniu ar mobiliuoju ryšiu.


  SKLANDUS RYŠYS
  Optimizuota pranešimų siuntimo paslauga „inReach“ naudoja jūsų išmaniojo telefono mobilųjį ryšį, kai šis prieinamas, o vietovėse, kur mobilusis ryšys nepasiekiamas, sklandžiai persijungia į 100 % pasaulinį „Iridium®“ palydovų tinklą.


  GRUPINIAI PRANEŠIMAI
  Su programa „Garmin Messenger“ jūsų „inReach“ ryšys palaiko grupinių pranešimų siejimą pagal pokalbius ir paskirstymą. Tad vienu metu galite dalytis nuotykiais su keliais kontaktais ir dalyvauti grupiniuose pokalbiuose žinutėmis su draugais ir šeima.


  INTERAKTYVŪS SOS SIGNALAI
  Prireikus skubios pagalbos, siųskite interaktyviąsias SOS žinutes į „Garmin“ tarptautinio reagavimo į ekstremalias situacijas koordinavimo centrą – visą parą veikiantį skubiosios pagalbos koordinavimo centrą.


  BUVIMO VIETOS BENDRINIMAS
  Bet kada bendrinkite savo buvimo vietą su artimaisiais naudodami tinklalapį „MapShare™“ arba siųsdami žinutes su GPS koordinatėmis.


  LANKSTŪS PALYDOVINIO RYŠIO PLANAI
  Norint naudotis pasauliniu „Iridium“ tinklu ir bendrauti per įrenginį „inReach Messenger“, reikia aktyvios palydovinio ryšio prenumeratos . Galite pasirinkti metinį paketą arba lankstų mėnesio planą.


  KOMPAKTIŠKAS, TVIRTAS DIZAINAS
  Nors tik 4″ x 2″ dydžio ir vos 114 g svorio, „inReach Messenger“ yra atsparus, tvirtas, atlaiko smūgius ir turi IPX7 klasės pralaidumo vandeniui įvertinimą.


  ĮKROVIMAS KRITINIU ATVEJU
  Reikia atsarginio varianto, jei kartais išsikrautų jūsų išmaniojo telefono baterija? Tiesiog prijunkite „inReach Messenger“ prie telefono, kad šį šiek tiek pakrautumėte ir žinutę patogiai išsiųstumėte naudodamiesi telefono jutikliniu ekranu.


  YPAČ ILGA BATERIJOS VEIKIMO TRUKMĖ
  Vidinė įkraunamoji ličio baterija veikia iki 28 dienų, nustačius stebėjimo kas 10 minučių režimą. Darykite tai, ką mėgstate, tačiau daug ilgiau.


  KONTAKTŲ SĄRAŠO SINCHRONIZAVIMAS
  Programą „Garmin Messenger“ galima sinchronizuoti su jūsų išmaniojo telefono kontaktų sąrašu, kad ryšį palaikyti būtų dar lengviau.


  ĮRENGINIO EKRANAS
  Įrenginio „inReach Messenger“ kokybiškas pikselinės atminties ekranas užtikrina galimybę pamatyti, kad pranešimai buvo sėkmingai išsiųsti, be to, atsakymus galite perskaityti tiesiai įrenginyje.


  STANDARTINIAI PRANEŠIMAI
  Palaikykite ryšį su kontaktais tiesiogiai per „inReach Messenger“, siųsdami standartines žinutes, kurios neįskaitomos į tekstinių pranešimų, jums suteiktų su aktyvia palydovinio ryšio prenumerata, skaičių.


  KITI „GARMIN“ ĮRENGINIAI
  Valdykite savo įrenginį „inReach Messenger“ nuotoliniu būdu ir siųskite bei gaukite tekstinius pranešimus arba suaktyvinkite SOS pranešimą naudodamiesi suderinamais delniniais įrenginiais, laivybos ir aviacijos įranga, dėvimaisiais ar kitais išmaniaisiais „Garmin“ įrenginiais.


  „INREACH“ ORŲ PROGNOZĖS PASLAUGA
  Gaukite išsamią informaciją apie orus „inReach Messenger“ arba susietame suderinamame įrenginyje. Taip pat galite gauti orų prognozes pagal dabartinę buvimo vietą ar kitus kelio taškus savo maršrute.


  „TRACBACK“ MARŠRUTAI
  Jei paklydote, „TracBack“ maršruto parinkimo funkcija įrenginyje parodo kelią iki pradžios taško tuo pačiu maršrutu, kuriuo atvykote.