Garmin inReach Explorer+

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4233
  459 
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  Nešiojamas GPS navigatorius su palydoviniu ryšiu

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Atsparumas vandeniui
  IPX 7
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Įdiegti žemėlapiai
  DeLorme TOPO
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  Dydis, mm
  68 x 164 x 38
  Ekrano dydis, mm
  35 x 47
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  200 x 265
  Svoris, g
  213
  Maršruto taškai (waypoints)
  500
  Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
  20
  Baterijų darbo laikas
  Iki 100 val. pėdsako rašym. 10 min. režimu (pagal nutylėjimą); iki 75 val. rašant 10 min. kas 1 sek. režimu; iki 30 dienų rašant kas 30 min. (taupymo režimas); ir iki 3 metų budėjimo rėžimu
  Baterijų tipas
  Pakraunamos Li-ion baterijos
  Vidinė atmintis
  2 GB
  Gamintojo kodas
  010-01735-11
 • Nešiojamas GPS navigatorius su palydoviniu Iridium ryšiu (reikalinga prenumerata) veikiančiu bet kurioje pasaulio vietoje

  • Siųskite ir gaukite tekstines žinutes net jei Jūsų mobilus telefonas ne ryšio zonoje
  • Interaktyvios pagalbos žinutės su kiaurą parą pasiekiamu GEOS pagalbos centru
  • Dalinkitės savo pėdsakais ir pozicija su šeima ir draugais
  • Įdiekite į savo išmanų įrenginį1 nemokamą  Earthmate programėlę tam kad pasiekti žemėlapius2, palydovines nuotraukas ir daugiau
  • inReach Explorer+ jau turi įdiegtus DeLorme® TOPO žemėlapius kartu su GPS navigacija, o taip pat ir skaitmeninį kompasą, barometrinį aukštimatį ir akselerometrą

  At a Glance

  Jūs galite keliauti kur tik norite, ir nesvarbu kur būsite, Jūs visada būsite pasiekiami - tol kol naudositės inReach SE+ ar inReach Explorer+ įrenginiais. Šie nešiojami GPS navigatoriai yra sukurti kelionių entuziastams kurie nori keliauti kuo toliau ir pamatyti kuo daugiau - be jokių apribojimų. Tiek savoje šalyje tiek užsienyje, inRaech visada leis Jums būti pasiekiamais, dalintis savo kelionėmis ir pozicija, suteiks pagalbą įvykus nelaimingam atsitikimui visiems, kurie mėgsta keliauti toli, sausumoje, jūroje ar danguje.

  inreach explorer

  Tyrinėkite bet kur. Bendraukite bet kada.

  Naudokitės Iridium palydoviniu tinklu bet kurioje pasaulio vietoje, šie kompaktiški nešiojami įrenginiai leis jums keistis žinutėmis su bet kokiu mobilio telefono numeriu ar elektroninio pašto adresu - kol naudojatės GPS savo kelionėje. Jūs taip pad galite dalintis savo kelionės pasiekimais socialiniuose tinkluose arba komunikuoti su kitais inRaech įrenginiais.

  Atsitikus nenumatytoms situacijoms Jūs galite nustatyti inRaech pasiųsti pagalbos žinutę į pagalbos centrą, bet kokiu paros metu, bendrauti su pagalbos darbuotojais bei gauti patvirtinimo žinutę kad pagalba jau kelyje..

  Kai keliaujate laukinėįje gamtoje ar nepažįstamoje vietovėje galvokite tik kaip kelionę padaryti kuo įdomesne. Atsiminkite kad visada galėsite būti pasiekiami savo šeimai ar draugams, ir bet kada Jums bus ištiesta pagalbos ranka už lankstų mokestį, visa tai inReach dėka. Jauskitės saugūs keliaudami į nežinią.

  Nėra mobilaus telefono ryšio signalo? Ne bėda.

  inReach SE+ ir Explorer+ suteikia Jums galimybę likti prijungtiems. Jums nereikia rūpintis ar esate mobilaus telefono ryšio zonoje arba jaudintis ar veikia telefonas, ar esate kito operatoriaus tinkle ar dėl kitų priežasčių. Jūsų inReach įrenginys veiks visur ir visada - todėl Jūs būsite ryšio zonoje ir visada pasiekiamas.

  Kas atsakys į pagalbos prašymą? GEOS.

  GEOS yra pasaulio lyderis stebint ir suteikiant pagalbą. Jie dirba daugiau nei 140 pasaulio šalių ir jau išgelbėjo daug gyvybiųis. Jie dirbą visą parą, kasdien ištisus metus kad galėtų bet kada atsakyti į Jūsų SOS žinutę, nustatyti padėtį ir nukreipti reikiamas žinybas Jūsų vietovėje. Po to, kai pagalba jau būna kelyje, GEOS toliau kontaktuos su Jumis, perduodama reikiamą informaciją kol Jūsų prioblema bus išspręsta.

   

  Stebėkite ir dalinkitės savo kelionėmis

  Įjunkite savo judėjimo stebėjimą Jūsų inReach SE+ ar Explorer+ navigatoriuje ir leiskite savo šeimai ar draugams stebėti savo kelionę savo kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, naudojantis Web  MapShare® portalu. inReach įrenginys siunčia kelio taškus nustatytu laiko intervalu, todėl Jus stebintys asmenys visada matys Jūsų esamą. Jūs taip pat galite leisti savo šeimai ar draugams naudotis MapShare tam kad užklausti inReach ir gauti jo esamą GPS poziciją, sekti pėdsaką ir keistis žinutėmis kelionės metu. Taip pat galite dalintis savo MapShare puslapiu savo bloge, kitame tinklapyje ar kituose socialiniuose tinkluose.

   

  Susiekite su Jūsų mobiliu telefonu

  Daugiau galimybių turėsite jei į savo mobilų telefoną įdiegsite nemokamą Earthmate programėlę ir sinchronizuosite su inReach navigatoriumi savo suderinamą Apple ar Android mobilų telefoną1 , kur galėsite gauti žamėlapių ar palydovinių nuotraukų. Papildomai Earthmate leidžia naudotis inReach galimybėmis susietame mobiliajame telefone. Pvz. bendraujant žinutėmis Jūs galėsite sinchronizuoti savo telefono kontaktų sąrašą kartu su inReach įrenginiu, tokiu būdu lengvai pasiekdami reikalingus asmenis.

   

   

   

  Gaukite oro prognozę

  Papildoma inReach oro prognozės paslauga perduoda oro prognozę tiesiai į Jūsų navigatorių, suderinamą mobilų telefoną ar planšetinį kompiuterį naudojant Earthmate programėlę, todėl visada žinosite oro pokyčius savo kelionėje. Galite užsisakyti bazinį, premium ar jūrinį oro prognozės paketą. Galite gauti tiek tos vietovės kur esate oro prognozę, tiek vietoje į kurią vykstate.

  Kuris inReach geriau tinka Jums?

  Abu navigatoriai, tiek inReach SE + ar Explorer+ turi žinučių perdavimo galimybę. Bet yra keletas skirtumų naudojantis šiais prietaisais. inReach SE + naudoja GPS, turi bazinę navigaciją, gali rašyti pėdsakus, žymėti taškus, bei sekti pėdsaku ar rodyti kryptį į tikslą, kuomet  inReach Explorer+ turi papildomų galimybių, tokių kaip jau įdiegti TOPO žemėlapiai, magnetinis kompasas ir barometrinis aukštimatis.

  Prieinamos, lanksčios prenumeratos kainos

  Tam kad naudotis palydovinio ryšio paslaugomis su Jūsų inReach SE+ ar Explorer+ įrenginiu reikalinga prenumerata. Priklausomai nuo naudojimo poreikių, vartotojai gali pasirinkti metinį kontrakto paketą arba lankstų, mėnesinį planą, kuris leis mokėti už paslaugą, tik tada kai jos prireiks. Metinių planų kainos prasideda nuo 14.99 Eur iki 99.99 Eur už mėnesį (papildomas aktyvacijos mokestis), o mėnesinių planų kainos yra nuo 19.99 Eur iki 124.99 Eur už mėnesį.

  Neribojamas saugyklos debesyse dydis ir kelionių planavimas

  Kiekvienas inReach įrenginys gali jungtis prie saugyklos, kur galima planuoti savo kelionės taškus ir maršrutus, susikurti dažnai naudojamas žinutes, keisti nustatymus, atnaujinti programinę įrangą (firmware), žemėlapius, susieti profilį su kitais socialiniai tinklais, saugoti esamą poziciją ir daugiau.

  Sukurtas naudotis sunkiomis sąlygomis

  Tvirti, smūgiams atsparūs, nebijantys drėgmės IPX7 inReach SE+ ir Explorer+ įrenginiai sukurti naudotis sunkiomis sąlygomis. Vidinę pakraunama ličio baterija atlakys ir pačią ilgiausią kelionę. Ją pakrauti galima naudojant standartinį microUSB kabelį ar papildomą automobilinį 12 V pakrovėją.

   

  1Žiūrėkite Garmin.com/inreachfaq dėl suderinamumo
  2Įkrauti DeLorme TOPO žemėlapiai yra nesuderinami su kitais Garmin įrenginiais. Kiti Garmin žemėlapiai yra nesuderinami su šiuo įrenginiu.