Garmin GPSMAP 67 serija

 • Garmin GPSMAP 67 serija

  Versija Kaina Sandėlyje Kiekis Pirkti
  5892
  GPSMAP 67 (010-02813-01)
  488 
  549  Sutaupykite 61 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-03-15 23:59
  Nėra
  Užsakyti 
  5899
  GPSMAP 67i (010-02812-01)
  625 
  Nėra
  Užsakyti 

  Nešiojamas navigatorius su palydoviniu ryšiu

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Galileo palaikymas
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  IPX 7
  Ploto matavimas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Lietuviškas meniu
  Yra
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  microSD lizdas
  Yra
  Dydis, mm
  62 x 163 x 35
  Ekrano dydis, mm
  38 x 63
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  240 x 400
  Svoris, g
  230
  Baterijų darbo laikas
  Iki 165 val. su įjungta „inReach®“ ir buvimo vietos sekimu kas 10 minučių
  Iki 180 val. GPS režimu
  Iki 425 val. ekspedicijos režimu su įjungta „inReach“
  Iki 425 val. ekspedicijos režimu
  Ekrano tipas
  Pusiau skaidrus spalvinis TFT
  Vidinė atmintis
  16 GB (naudotojui prieinamos vietos dydis priklauso nuo įkeltų žemėlapių)
 • Pažangus GPS turizmo navigatorius su palydovinių vaizdų prenumerata ir palydoviniu ryšiu

  • Didelis, 3” colių spalvotas, saulės šviesoje lengvai įskaitomas ekranas
  • Jau įdiegtas visos Europos TopoActive žemėlapis 
  • Keleto palydovinių pasaulinių navigacijos sistemų (GPS, GLONASS, Galileo) palaikymas, kad galėtumėte sekti savo kelionę sudėtingesnėse aplinkose negu naudojant tik GPS, taip pat integruoti 3-ašių elektroninis kompasas ir barometrinis aukštimatis
  • Prieiga prie BirdsEye palydovinių vaizdų su tiesioginių atsisiuntimų galimybe be kasmetinių prenumeratų
  • Išplėstas belaidis ryšys palaiko Active Weather naujausias orų prognozes, animuotus orų radarus ir Geocaching Live sinchronizavimą ir atnaujinimus susiejus su išmaniaisiais telefonais
  • Garmin Explore™ internetinio puslapio ir programėles palaikymas, kad galėtumėte tvarkyti trasas, taškus ir maršrutus būdami kelionėje
  • Iki 180 valandų GPS režimu veikianti baterija; iki 840 val. "ekspedicijoje” režimo pagalba galėsite keliauti naudodami įrenginį ilgiau nei bet kada anksčiau naudojant 2 AA baterijų komplektą
  • Palydovinis ryšys inReach (tik GPSMAP 67i modelis)

  Planuokite savo sekančią kelionę su GPSMAP 67 serijos turizmo navigacijomis. Nesvarbu kopsite į kalnus, medžiosite, rinksite lobius (geocaching), plauksite baidarėmis ar važinėsite dviračiu po kalnus galėsite patirti daugiau įspūdžių su patvariu rankiniu navigatoriumi 3” colių spalvotu ekranu. Įrenginys turi prieigą prie BirdsEye palydovinių vaizdu su tiesioginiais atsisiuntimais, kad padėtų lengviau susiorientuoti. Taip pat multi-GNSS palydovinės sistemos bei belaidis ryšys Active Weather palaikymui, tiesioginiam siuntimuisi ir Garmin Explore programėlei.

  inReach palydovinis ryšys (GPSMAP 67i modelis)

  Būkite pasiekiami visur, netgi pačiose ekstremaliausiose kelionėse. Naudojant inReach palydovinį ryšį (reikalinga prenumerata), šis įrenginys galės pasiųsti SOS signalą GEOS 24/7 avarinei palaikymo komandai iškilus pavojingoms situacijoms. Taip pat jis leidžia naudotis abipusiu ryšiu siunčiant žinutes ir sekimą gyvai su LiveTrack vietovės dalinimuisi per 100% globalų palydovinį ryšį, taigi Jūs būsite pasiekiami bet kada ir galėsite palaikyti ryšį su savo šaimos nariais, draugais ar komanda. Reikalinga prenumerata.

  Laisvai orientuokitės kelionėse

   

   

  Be to jog GPSMAP 67 navigatoriai multi-GNSS (GPS, GLONASS, Galileo) palaikymą, šios serijos įrenginiuose yra integruoti ir ABC (aukštimatis, barometras ir kompasas) jutikliai papildomam jūsų patogumui. Integruotas aukštimatis nustato aukščio duomenis, kad galėtumėte sekti pakilimus ir nuolydžius, barometras galės būti naudojamas prognozuojant orų pokyčius, galėsite matyti trumpalaikius oro slėgio kitimus. 3-ašių elektroninis kompasas suteiks papildomą galimybę susiorientuoti.

   

   

   

   

  Sekite savo buvimo vietą palydovinių vaizdų pagalba

   

   

  Tiksliau identifikuokite savo esamą buvimo vietą didelės raiškos ekrane su jūsų maršruto palydoviniais foto vaizdais, juos galėsite matyti dėka tiesioginių atsisiuntimų iš BirdsEye palydovinių vaizdų — be metinės prenumeratos. Matysite tikrą aplinkos vaizdą, kad galėtumėte rasti reikiamus takus, poilsio vietas, medžioklės vietas ar rasti kur pasistatyti automobilį ir netgi išsaugoti taškus pagal gamtinius orientyrus.

   

   

   

   

  Būkite pasiruošę įvairioms oro sąlygoms

  Susieję savo GPSMAP 67 serijos įrenginį Bluetooth® belaidžio ryšio pagalba su palaikomu išmaniuoju telefonu jūs visada būsite informuoti apie oro sąlygas. Gaukite Active Weather atnaujinimus apie orų prognozių informaciją realiu laiku, įskaitant temperatūros, orų, kritulių ir debesų žemėlapius. Įrenginys taip pat turi orų radarą, todėl žinosite kada vengti orų galinčių pakenkti jūsų išvykai.

   

  Ieškokite lobių patogiau

   

   

  GPSMAP 67 ir GPSMAP 67i įrenginiai leis mėgautis “geocaching” žaidimu ieškant žaidimo lobių žymiai patogiau. Nauji lobiai įrenginyje atsinaujins automatiškai naudojant Geocaching Live, įskaitant lobių aprašymus ir užuominas. Naudodamiesi Wi-Fi® arba naudodami Garmin Connect™ išmaniajame telefone išvengsite koordinačių vedimo rankiniu būdu arba užuominų rašymo rašikliu ant popieriaus, be to kiekvienas rastas žaidimo lobis automatiškai atsiras jūsų Geocaching.com profilyje.

   

   

   

  Planuokite savo keliones

   

   

  Netgi neturėdami ryšio, su GPSMAP 67 serijos rankinius navigatorius, galėsite susieti įrenginį su Garmin Explore mobiliąja programėle, kad galėtumėte planuoti, peržiūrėti ir sinchronizuoti duomenis, įskaitant taškus, trasas ir maršrutus. Taip pat, galėsite peržiūrėti užbaigtus užsiėmimus kol būsite kelionėje, neturėdami ryšio. Gryžę į namus galėsite planuoti ateities keliones ir peržiūrėti jau baigtas keliones Garmin Explore internetiniame puslapyje.

   

   

   

  Funkcijos ekstremalioms situacijoms

   


   

  Būkite pasiruošę patiems ekstremaliausiems nuotykiams. GPSMAP 67 serijos navigatoriai veikia 180 valandų GPS režimu ir 840 val. ekspedicijos režimu. Įrenginys turi integruotą LED žibintuvėlį ir SOS švyturėlį, kuris gali būti naudojamas pagalbos signalo siuntimui. Įrenginys sukurtas pagal karinius  šilumos, smūgių ir atsparumo vandeniui standartus (MIL-STD-810G) ir netgi yra suderinamas su naktinio matymo akiniais.