Garmin GPSMAP 65 serija

 • Garmin GPSMAP 65 serija

  Versija Kaina Sandėlyje Kiekis Pirkti
  5195
  GPSMAP 65
  (010-02451-01)
  40999
  Nėra
  Užsakyti 
  5196
  GPSMAP 65s
  (010-02451-11)
  459 
  Nėra
  Užsakyti 

  Nešiojamas navigatorius

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Galileo palaikymas
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  IPX 7
  Ploto matavimas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Lietuviškas meniu
  Yra (tik pas mus)
  Įdiegti žemėlapiai
  Visos Europos Garmin TopoActive
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  microSD lizdas
  Yra
  Dydis, mm
  61 x 160 x 36
  Ekrano dydis, mm
  36 x 55
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  160 x 240
  Svoris, g
  217 g su baterijomis
  Pėdsako taškai (tracklog)
  10000
  Maršruto taškai (waypoints)
  5000
  Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
  200
  Baterijų darbo laikas
  Iki 16 val.
  Baterijų tipas
  2 AA baterijos (nepridedamos); rekomenduojama naudoti NiMH arba ličio akumuliatorius
  Vidinė atmintis
  16 GB (naudotojui prieinamos vietos dydis priklauso nuo įkeltų žemėlapių)
 • Pažangus GPS turizmo navigatorius

  • Jau įdiegtas visos Europos TopoActive žemėlapis 
  • Keleto palydovinių pasaulinių navigacijos sistemų (GPS, GLONASS, Galileo) palaikymas, kad galėtumėte sekti savo kelionę sudėtingesnėse aplinkose negu naudojant tik GPS, taip pat integruoti 3-ašių elektroninis kompasas ir barometrinis aukštimatis
  • Išplėstas belaidis ryšys palaiko Active Weather naujausias orų prognozes, animuotus orų radarus ir Geocaching Live sinchronizavimą ir atnaujinimus susiejus su išmaniaisiais telefonais
  • Garmin Explore™ internetinio puslapio ir programėles palaikymas, kad galėtumėte tvarkyti trasas, taškus ir maršrutus būdami kelionėje
  • Šios serijos įrenginiuose yra integruoti ir ABC (aukštimatis, barometras ir kompasas) jutikliai papildomam jūsų patogumui (tik GPSMAP 65s modelyje). 
  • Iki 16 valandų GPS režimu veikianti baterija; “1 savaitė ekspedicijoje” režimo pagalba galėsite keliauti naudodami įrenginį ilgiau nei bet kada anksčiau naudojant 2 AA baterijų komplektą

   

  Planuokite savo sekančią kelionę su GPSMAP 65 serijos turizmo navigacijomis. Nesvarbu kopsite į kalnus, medžiosite, rinksite lobius (geocaching), plauksite baidarėmis ar važinėsite dviračiu po kalnus galėsite patirti daugiau įspūdžių su patvariu rankiniu navigatoriumi 3” colių spalvotu ekranu. Įrenginys turi prieigą prie BirdsEye palydovinių vaizdu su tiesioginiais atsisiuntimais, kad padėtų lengviau susiorientuoti. Taip pat multi-GNSS palydovinės sistemos bei belaidis ryšys Active Weather palaikymui, tiesioginiam siuntimuisi ir Garmin Explore programėlei.

  Laisvai orientuokitės kelionėse

   

   

  Be to jog GPSMAP 65 navigatoriai multi-GNSS (GPS, GLONASS, Galileo) palaikymą, šios serijos įrenginiuose yra integruoti ir ABC (aukštimatis, barometras ir kompasas) jutikliai papildomam jūsų patogumui (tik GPSMAP 66S modelyje). Integruotas aukštimatis nustato aukščio duomenis, kad galėtumėte sekti pakilimus ir nuolydžius, barometras galės būti naudojamas prognozuojant orų pokyčius, galėsite matyti trumpalaikius oro slėgio kitimus. 3-ašių elektroninis kompasas suteiks papildomą galimybę susiorientuoti.

   

   

   

   

   

   

   

  Ieškokite lobių patogiau

   

   

  GPSMAP 65 serijos įrenginiai leis mėgautis “geocaching” žaidimu ieškant žaidimo lobių žymiai patogiau. Nauji lobiai įrenginyje atsinaujins automatiškai naudojant Geocaching Live, įskaitant lobių aprašymus ir užuominas. Naudodamiesi Wi-Fi® arba naudodami Garmin Connect™ išmaniajame telefone išvengsite koordinačių vedimo rankiniu būdu arba užuominų rašymo rašikliu ant popieriaus, be to kiekvienas rastas žaidimo lobis automatiškai atsiras jūsų Geocaching.com profilyje.

   

   

   

  Planuokite savo keliones

   

   

  Netgi neturėdami ryšio, su GPSMAP 65 serijos rankinius navigatorius, galėsite susieti įrenginį su Garmin Explore mobiliąja programėle, kad galėtumėte planuoti, peržiūrėti ir sinchronizuoti duomenis, įskaitant taškus, trasas ir maršrutus. Taip pat, galėsite peržiūrėti užbaigtus užsiėmimus kol būsite kelionėje, neturėdami ryšio. Gryžę į namus galėsite planuoti ateities keliones ir peržiūrėti jau baigtas keliones Garmin Explore internetiniame puslapyje.

   

   

   

  Funkcijos ekstremalioms situacijoms

   


   

  Būkite pasiruošę patiems ekstremaliausiems nuotykiams. GPSMAP 65 serijos navigatoriai veikia 16 valandų GPS režimu ir 1 savaitę ekspedicijos režimu (su 2 AA tipo baterijomis). Įrenginys turi integruotą LED žibintuvėlį ir SOS švyturėlį, kuris gali būti naudojamas pagalbos signalo siuntimui. Įrenginys sukurtas pagal karinius  šilumos, smūgių ir atsparumo vandeniui standartus (MIL-STD-810G) ir netgi yra suderinamas su naktinio matymo akiniais.