Garmin GLO 2

 • Garmin GLO 2

  Kodas: 4977

  Išorinis GPS imtuvas su Bluetooth

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  GLO
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Dydis, mm
  17.8 x 41.9 x 77.2
  Svoris, g
  60
  Baterijų darbo laikas
  Iki 13 val.
  Baterijų tipas
  Ličio, 1150mAh
  Gamintojo kodas
  010-02184-01
 • Naviguokite naudodamiesi patogiu ir nešiojamu Garmin GPS imtuvu kartu su Jūsų mobilui įrenginiu. GLO 2 imtuvas sujungia GPS ir Glonass palydovus kartu su belaide Bluetooth techmologija todėl gausite visada tikslią savo pozicijos vietą Jūsų iPad®, iPhone®  įtenginyje.

  GPS ir GLONASS tikslumas

  GLO 2 gauna pozicijos koordinates iš dviejų sistemų GPS ir GLONASS, ir leidžia prisijungti iki 24 palydovų duomenis. Tai leidžia GLO 2 užfiksuoti poziciją maždaug  20% greičiau ir likti prisujungus. Taip pat GLO 2 atnaujina padėties informaciją 10 kartų per sekundę, tai yra 10 kartų dažniau nei dauguma GPS imtuvų mobiliuose įrenginiuose.

  Nustatykite ir judėkite

  Naudojant Bluetooth technologiją GLO 2 susijungia belaidžiu ryšiu su Jūsu mobiliu įrenginiu. Tiesiog laikykite GLO 2 netoliese ir Jūsų mobilus įrenginys visada gaus pozicijos duomenis. Įrenginio baterija gali dirbti net iki 13 valandų, o jį pakrauti galite įprastu USB laidu arba papildomu automobiliniu pakrovėju. Papildomas įrenginio laikiklis leis patogiai pritvirtinti GLO 2 reikiamoje automobilio vietoje.

  6 mėnesių „Garmin Pilot ™“ prenumerata

  Pasirinkite paketą, kad jūsų „iPad“ ar „iPhone“ taptų idealiu piloto kabinos palydovu. 6 mėnesių „ Garmin Pilot“ programos prenumerata suteikia galimybę naudotis visaverte navigacija - įskaitant mūsų dešimtmečių patirtį, turint turtingą, interaktyvų žemėlapių sudarymą, 3D viziją, aviacijos orus, visuotinio skrydžio plano pateikimą, elektroninių skrydžio krepšių galimybes, pasirenkamą eismą / orą, piloto žurnalą. ir dar daugiau - tiesiai po ranka.

  Prekės kodas 010-02184-01