Garmin Foretrex 801

 • Garmin Foretrex 801

  Kodas: 5918

  Kompaktiškas, dėvimas ant riešo GPS imtuvas

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Galileo palaikymas
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  IPX 7
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Dydis, mm
  74 x 43 x 23
  Ekrano dydis, mm
  2,2″ įstrižainė
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  320 x 240
  Svoris, g
  108 (su baterijomis)
  Pėdsako taškai (tracklog)
  10000
  Maršruto taškai (waypoints)
  500
  Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
  50
  Baterijų darbo laikas
  Iki 100 valandų numatytuoju GPS režimu
  Iki 1000 val. ekspedicijos režimu
  Ekrano tipas
  Vienspalvis MIP
  Baterijų tipas
  2 AAA baterijos (nepridedamos)
  Gamintojo kodas
  010-02759-00
 • Keliaukite bet kur pasaulyje su laisvomis rankomis

  • Tvirtas, patikimai surinktas, atitinkantis kariuomenės standartus (MIL-STD-810G); suderinamas su naktinio matymo akiniais
  • Palaiko GPS, GLONASS ir Galileo palydovų sistemas tikslesniam pozicijos nustatymui
  • Žino kur Jūs kartu su įvairiais navigacijos davikliais; kartu su 3 ašių akselerometru; 3 ašių kompasu ir barometriniu aukštimačiu; išmanios žinutės leis Jūsų įrenginiui gauti pranešimus apie el. laiškus. žinutes bei kitus pranešimus
  • Baterijos gali dirbti iki 100 valandų su įjungtu GPS; iki 40 dienų ekspedicijos rėžimu

  Keliaukite patogiai bet kur pasaulyje kartu su Foretrex 801 GPS imtuvu, nešiojamu ant riešo, tvirtu ir patikimu GPS navigatoriumi sukurtu pagal kariuomenės standartų reikalavimus. Patikimai sekite savo kelionės kryptimi bet kur kartu su GPS, GLONASS ir Galileo palydovų sistemomis.

  Tougher than it needs to be

  Tvirtesnis nei tikitės

  Foretrex 801 ir 901 navigatoriai yra labai tvirti. Jie kurti laikantis kariuomenės standartų, atsparūs temperatūros pokyčiams, smūgiams ir vandeniui (MIL-STD-810G). Jie taip pat turi taktinio panadojimo galimybes, tokias kaip suderinamumą su naktinio matymo akiniais bei Jumpmaster funkciją šokant parašiutu.

   

   

  Multi-GNSS navigation includes Galileo

  Multi-GNSS navigacijos funkcija kartu su Galileo

  Abu Foretrex 801 ir 901 dirba iškarto su 3 palydovinėmis sistemomis, tokiomis kaip GPS, GLONASS ir Galileo, todėl Jūsų poziciją nustatys geriau esant sudėtingoms aplinkos sąlygoms. Tyrinėkite ilgiau — baterijos atlaikys 100 valandų navigacijos rėžimu ir iki 40 dienų ekspedicijos režimu.

   

   

  Navigation sensors keep you on track

  Navigacijos davikliai padės nepasiklysti

  Kad padėti Jums geriau ir tiksliau pasiekti reikiamą tikslą, Foretrex 801 ir 901 ne tik naudoja GPS palydovus bet ir naudojasi kitais navigacijos davikliais, tokiais kaip aukštimatis, barometras ir kompasas. Įdiegtas aukštimatis pateikia tikslų aukštį bei jo pokyčius, barometras gali būti naudojamas sekant oro sąlygų pokyčiams stebėti ir prognozuoti trumpalaikėje prespektyvoje atsižvelgiant į slėgio pokyčius. 3 ašių kompasas patikimai rodys krytptį nepriklausomai judate Jūs tuo metu ar ne.

   

   

   
  Stay connected

  Likite prisijungę

  Išmanūs pranešimai leis Jums gauti pranešimus apie el. laiškus, žinutes ir kitokius pranešimus iš Jūsų suderinamo išmanaus telefono tiesiai ant Jūsų riešo. Naudokite mūsų Garmin Connect Mobile programėlę kartu su LiveTrack funkcija, kuri leis stebėti Jūsų judėjimą realiu laiku (būtina būti GSM ryškio zonoje). Taip pat galėsite patogiai nusiųsti savo treniruočių duomenis į  Garmin Connect™ socialinį tinklą bei gauti nemokamus prietaiso atnaujinimus kai suporuosite jį su išmaniu telefonu.

  Išmanūs pranešimai gali būti naudojami su suderinamais telefonais.