Garmin Foretrex 601

 • Garmin Foretrex 601

  Kodas: 4451

  Kompaktiškas, dėvimas ant riešo GPS imtuvas

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Atsparumas vandeniui
  IPX 7
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Dydis, mm
  73 x 43 x 22
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  200 x 128
  Svoris, g
  87.8
  Pėdsako taškai (tracklog)
  10000
  Maršruto taškai (waypoints)
  500
  Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
  20
  Baterijų darbo laikas
  Iki 48 val. su GPS; iki 1 savaitės UltraTrac™ rėžimu; iki 1 mėnesio tik laikrodis
  Baterijų tipas
  2 AAA baterijos
  Gamintojo kodas
  010-01772-00
 • Keliaukite bet kur pasaulyje su laisvomis rankomis

  • Tvirtas, patikimai surinktas, atitinkantis kariuomenės standartus (MIL-STD-810G); suderinamas su naktinio matymo akiniais
  • Palaiko GPS, GLONASS ir Galileo palydovų sistemas tikslesniam pozicijos nustatymui
  • Žino kur Jūs kartu su įvairiais navigacijos davikliais; kartu su 3 ašių akselerometru; 3 ašių kompasu ir barometriniu aukštimačiu; išmanios žinutės leis Jūsų įrenginiui gauti pranešimus apie el. laiškus. žinutes bei kitus pranešimus
  • Baterijos gali dirbti iki 48 valandų su įjungtu GPS; iki 1 savaitės UltraTrac™ rėžimu bei iki 1 mėnesio kaip įprastas laikrodis

  Keliaukite patogiai bet kur pasaulyje kartu su Foretrex 601 GPS imtuvu, nešiojamu ant riešo  — tvirtu ir patikimu GPS navigatoriumi sukurtu pagal kariuomenės standartų reikalavimus. Patikimai sekite savo kelionės kryptimi bet kur kartu su GPS, GLONASS ir Galileo palydovų sistemomis.

  Tougher than it needs to be

  Tvirtesnis negu tikitės

  Foretrex 601 ir 701 navigatoriai yra labai tvirti. Jis kurti laikantis kariuomenės standartų, atsparūs temperatūros pokyčiams, smūgiams ir vandeniui (MIL-STD-810G). Jie taip pat turi taktinio panadojimo galimybes, tokias kaip suderinamumą su naktinio matymo akiniais bei Jumpmaster funkciją šokant pariušutu.

   

   

  Multi-GNSS navigation includes Galileo

  Multi-GNSS navigacijos funkcija kartu su Galileo

  Abu Foretrex 601 ir 701 dirba iškarto su 3 palydovinėmis sistemomis, tokiomis kaip GPS, GLONASS ir Galileo, todėl Jūsų poziciją nustatys geriau esant sudėtingoms aplinkos sąlygoms. Tyrinėkite ilgiau — baterijos atlaikys 48 valandas navigacijos rėžimu ir iki 1 savaitės su įjungta  UltraTrac funkcija.

   

   

  Navigation sensors keep you on track

  Navigacijos davikliai padės nepasiklysti

  Kad padėti Jums geriau ir tikliau pasiekti reikiamą tikslą, Foretrex 601 ir 701 ne tik naudoja GPS palydovus bet ir naudojasi kitais navigacijos davikliais, tokiais kaip aukštimatis, barometras ir kompasas. Įdiegtas aukštimatis pateikia tikslų aukštį bei jo pokyčius, barometras gali būti naudojamas sekant oro sąlygų pokyčiams stebėti ir prognozuoti trumpalaikėje prespektyvoje atsižvelgiant į slėgio pokyčius. 3 ašių kompasas patikimai rodys krytptį nepriklausomai judate Jūs tuo metu ar ne.

   

   

   
  Stay connected

  Likite prisijungę

  Išmanūs pranešimai leis Jums gauti pranešimus apie el. laiškus, žinutes ir kitokius pranešimus iš Jūsų suderinamo išmanaus telefono tiesiai ant Jūsų riešo. Naudokite mūsų Garmin Connect Mobile programėlę kartu su LiveTrack funkcija, kuri leis stebėti Jūsų judėjimą realiu laiku (būtina būti GSM ryškio zonoje). Taip pat galėsite patogiai nusiųsti savo treniruočių duomenis į  Garmin Connect™ socialinį tinklą bei gauti nemokamus prietaiso atnaujinimus kai suporuosite jį su išmaniu telefonu.

  Išmanūs pranešimai gali būti naudojami su suderinamais telefonais.