Garmin Foretrex 401

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 2252
  169 
  Laikinai neturime
  Užsakyti 

  Mažo dydžio GPS imtuvas nešiojamas ant riešo 

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Atsparumas vandeniui
  IPX 7
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Dydis, mm
  75 x 43 x 23
  Ekrano dydis, mm
  36 x 23
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  100 x 64
  Svoris, g
  89
  Pėdsako taškai (tracklog)
  10000
  Maršruto taškai (waypoints)
  500
  Išsaugoti maršrutai/maršruto taškų juose
  20
  Baterijų darbo laikas
  Iki 17 val.
  Ekrano tipas
  Black and white LCD
  Baterijų tipas
  AAA, 2 vnt.
  Gamintojo kodas
  010-00777-00
 • Paprastas, bet išmanus GPS navigatorius Foretrex 401 yra kompaktiško dydžio, lengvas, nešiojamas ant rankos kaip laikrodis. Jis puikiai tinka tiems, kuriems kelionės metu reikalingos abi laisvos rankos (turistai, slidininkai, kariškiai ir t.t.). Foretrex 401 turi tvirtą, vandeniui atsparų korpusą, labai jautrų GPS imtuvą, elektroninį kompasą ir barometrinį aukštimatį. Šį navigatorių galima pajungti prie kompiuterio su USB sąsaja arba keistis duomenimis su kitais navigatoriais

  Bet kada galite grįžti atgal

  Su Foretrex 401 galite drąsiai keliauti bet kur ir nesirūpinti kad nerasite kelio atgal. Navigatorius nuolat įrašinės Jūsų pėdsaką ir jį rodys ekrane punktyrine linija. Kai tik norėsite grįžti tuo pačiu keliu atgal, pasirinkite funkciją TracBack® ir GPS navigatorius Jus nuves į pradinį tašką. Dėka elektroninio kompaso ir barometrinio aukštimačio galėsite stebėti azimutą ir aukštį. Foretrex 401 turi galimybę išsaugoti vidinėje atmintyje reikalingus taškus jeigu prireiks grįžti prie palapinės ar automobilio. Navigatoriaus maitinimui naudojamos AAA baterijos, kurios garantuoja 17 valandas darbo.

  Duomenų saugojimas

  Su Foretrex 401 galima sukurti ir išsaugoti maršrutus link mėgstamų vietų, taip pat ekrane matysite visą reikalingą informaciją: kelionės kompiuterį, saulės tekėjimo ir nusileidimo laiką, medžioklės ir žvejybos kalendorių. Pajungus prie navigatoriaus belaidžius daviklius galima stebėti savo pulsą, dviračio pedalų apsisukimus. Navigatorių galima tvirtinti ant dviračio vairo specialaus tvirtinimo pagalba.

  Foretrex 401 galima pajungti prie kompiuterio per USB sąsają ir išsaugoti ar atnaujinti vietovių taškus, maršrutus ir pėdsakus. Taip pat galite keistis duomenimis belaidžiu būdu su kitais Foretrex 401 navigatoriais.

  Būkite prisijungęs

  Garmin Connect ™ programos pagalba galite gauti išsamią analizę apie savo veiklą ir nusiųsti pėdsakus. Tai leidžia jums peržiūrėti savo kelionę žemėlapyje naudojant Google ™ Earth, galite matyti kitų žmonių judėjimo maršrutus ir dalintis savo patirtimi Twitter ir Facebook tinklapiuose.