Garmin Forerunner 945

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4771
  Versija Kaina Sandėlyje Kiekis Pirkti
  Black
  (010-02063-01)
  53999
  Nėra
  Užsakyti 
  Bundle
  (010-02063-11)
  689 
  Nėra
  Užsakyti 

  Aukščiausios klasės GPS sporto laikrodis bėgimui ir triatlonui

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  WiFi
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas
  Bėgimas
  Plaukimas
  Dviračių sportas
  Multisportas
  Išmanūs pranešimai
  Connect IQ Apps
  GPS imtuvas
  Yra
  Bekontakčiai mokėjimai
  Taip
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Galileo palaikymas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra (optinis integruotas)
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  5 ATM
  Papildomų žemėlapių galimybė
  Yra
  Garmin Pay
  Yra
  Muzikos grotuvas
  Yra
  Dydis, mm
  47 x 47 x 13.7
  Svoris, g
  50
  Ekrano dydis, mm
  1.2" (30.4 mm) diametras
  Ekrano tipas
  Saulėje matomas, spalvotas (MIP)
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  240 x 240
  Istorija
  200 val.
  Baterijų darbo laikas
  Išmanus laikrodis: iki 2 sav. Su GPS ir muzika: iki 10 val. Su GPS be muzikos: iki 36 val.
 • Aukščiausios klasės GPS sporto laikrodis bėgimui/triatlonui su muzikos grotuvu

  • Sinchronizuokite muziką su populiariais muzikiniais servisais1 arba saugokite iki 1,000 dainų savo laikrodyje, prijunkite ausines (įsigyjama atskirai) su Bluetooth® technologija ir klausykitės savo mėgiamų dainų be telefono
  • Stebėkite treniruočių efektyvumą kartu su tokiais parametrais kaip VO2 maks ir treniruotės būsena atsižvelgiant į karštį ar į aukščio pokyčius, taip pat treniruotės apkrova, atsistatymo laikas bei aerobikos ir anaerobikos reikšmės
  • Garmin Pay™ bekontaktis atsiskaitymo sprendimas2 leis lengvai atlikti nedidelius mokėjimus tiesiai su savo laikrodžiu, todėl galite palikti savo piniginę namie
  • Spalvoti žemėlapiai laikrodyje neleis pasiklysti treniruotės metu
  • Apsaugos ir sekimo funkcijos leidžia aptikti įvairius incidentus treniruotės metu ir laiku suteikti pagalbą nusiunčiant koordinates nurodytiems asmenims3
  • Baterijos laikas iki 2 savaičių išmanaus laikrodžio režimu; iki 10 valandų su įjungtu GPS beimuzika arba iki 60 valandų su įjungtu UltraTrac™ režimu

  Forerunner 945 yra GPS sporto laikrodis sukurtas profesionaliems sportininkams. Jis sukurtas Jums: aktyviems bėgikams ir atspariems triatlono entuziastams. Jūs būsite tikri kad ruošiantis pergalėms turite idealiai tam tinkamą įrankį.

  Take your music on the go

  Pasiimkite muziką su savimi

  Kai bėgate pasiimkite mėgiamą muziką kartu. Sinchronizuokite kruopščiai paruoštus grojaraščius iš populiarių muzikinių servisų1 tokių kaip Deezer, Spotify® ir kitų. Jūs galite saugoti iki 1000 dainų tiesiog savo laikrodyje kurias galite bet kada atsisiųsti iš savo kompiuterio bibliotekos. Tuomet surūšiuokite norima tvarka ir klausykite prijungę ausines su Bluetooth technologija.

   

   

   

  Maximise Performance

  Maksimalus efektyvumas

  Forerunner 945 seka Jūsų treniruotės efektyvumą ir gali pasiūlyti rekomendacijas kaip pasiekti maksimalų efektyvumą jos metu, todėl Jūs treniruositės protingiau, o ne sunkiau. Laikrodis seka Jūsų VO2 maks ir koreguoja šią reikšmę atsižvelgiant į aplinkos temperatūrą ar aukščio pokytį. Treniruotės būsena  įvertina jūsų neseniai atliktą pratybų istoriją ir našumo rodiklius, kad sužinotumėte, ar treniruojatės produktyviai, optimaliai ar viršijate apkrovą.  Pamatykite, kaip jūsų treniruotės įtakoja ištvermės, greičio ir galios vystymąsi su aerobiniu ir anaerobiniu treniruotės poveikiu . Atsistatymo laikas padeda jums maksimaliai išnaudoti jūsų pastangas, numatant, kada būsite pasiruošę kitam sunkiam iššūkiui. Jūs netgi galite peržiūrėti bendrą treniruotės apkrovą, kuris matuoja jūsų treniruotės trukmę nuo paskutinių 7 dienų ir palygina jį su optimaliu jūsų fitneso diapazonu ir naujausia mokymo istorija. Ir  Forerunner 945 naujiena - treniruočių apkrovos apibendrinimas suskirsto jūsų paskutinę mokymo istoriją į skirtingas kategorijas pagal veiklos struktūrą ir intensyvumą.

   

   

   

  An easier way to pay

  Lengvesnis apmokėjimo būdas

  Forerunner 945 turi Garmin Pay , kuris leidžia jums sumokėti už pirkimus tiesiai su laikrodžiu. Naudokite ją beveik visur, kur naudojate bekontaktę mokėjimo kortelę. Dabar jūs galite palikti savo piniginę, ir paprastai nusipirkti pakeliui kavos. Tiesiog palieskite ir tęskite kelionę.

   

   

   

   

  Maps on your wrist

  Žemėlapiai ant riešo

  Nesvarbu kur bėgate, ar miesto gatvėmis ar važiuojate kalnų takais, Forerunner 945 leidžia naudotis įdiegtais žemėlapiais kurie neleis paklysti. Spalvoti žemėlapiai leis patogiai naviguoti nepažįstamoje aplinkoje ir sekti vietovę kurioje randatės.  Be to, įrenginyje yra „Trendline ™“ populiarumo maršrutizavimas, kuris naudoja milijonus kilometrų Garmin Connect ™ duomenų, kad padėtų jums rasti ir sekti geriausius takus ir maršrutus.

   

   

   

  Stay connected and secure

  Likite prisijungę ir saugūs

  Naudodami Forerunner 945, galite išvažiuoti į treniruotę, ir visuomet liksite pasiekiami. Suporavus su suderinamu išmaniuoju telefonu, galėsite gauti tekstinius pranešimus ir matyti socialinių tinklų žinutes, el. laiškus ir dar daugiau. Saugos ir sekimo funkcijos leidžia lengvai pasidalyti savo buvimo vieta su pasirinktais kontaktais, jei jums reikia pagalbos - rankiniu būdu arba automatiškai su įmontuotu incidento aptikimu..

   

   

   

  Track more than ever before

  Stebėkite daugiau nei bet kada anksčiau

  Jūs būsite nustebinti, ką  gali stebėti toks lengvas laikrodis kaip Forerunner 945. Jame yra palydovinis priėmimas (GPS, GLONASS ir Galileo), kad būtų galima sekti poziciją sudėtingesnėje aplinkoje nei tik su GPS. Jame yra optinis pulsometras4 ir riešo pagrindu veikiantis impulsinis Pulse Ox jutiklis5, kuris stebi kraujo deguonies prisotinimo lygį, kad palaikytų pažangų miego stebėjimą ir aukščio aklimatizaciją.

   

   

  Treniruotės ir mokymo planai

  Workouts and training plans

  Nesvarbu ar ruošiatės maratonui ar kažkam didesniam, sukurkite savo trenoruočių planą arba atsisiųskite nemokamai jau paruoštą  tiesiai į savo laikrodį. Forerunner 945 taip pat palaiko Garmin Coach adaptuojamus treniruočių planus. Šiuose planuose rasite ekspertų trenerių rekomendacijų ir nemokamų mokymo planų, kurie prisitaiko prie jūsų ir jūsų tikslų. Tai neįtikėtinas būdas patekti į finišo liniją. Kaip dalį savo mokymo plano, jis gali net padėti jums prognozuoti savo lenktynių įveikimo laikus.

   

   

   

   

   

  Analyse your running form

  Analizuokite savo bėgimo formą

  Forerunner 945 GPS laikrodis taip pat turi įrankių, kurie padės Jums pagerinti bėgimo formą. Laikrodis matuoja ir seka įvairias bėgimo metrikas tokias kaip  ritmasžingsnio ilgiskontakto su žeme leikas ir balansasvertikalus judėjimas ir vertikalus santykis. Šie matavimai yra raktas į savo bėgimo formos pažinimą, todėl galėsite pasiekti žymiai geresnių rezultatų kiekvienoje treniruotėje ar varžybose. Jūsų Forerunner 945 gali sekti šias metrikas su suderinamu pulsometro diržu arba su kompaktišku  Running Dynamics Pod įrenginiu, prisegamu prie juosmens juostos.

   

   

   

  Run, sprint, swim, bike, tri

  Bėkite, spurtuokite, plaukite, važiuokite dviračiu, dalyvaukite triatlone

  Lengvai keiskite aktyvumą, dėka jau integruotų aktyvumo profilių tokių kaip bėgimas (patalpoje/lauke), dviračiai  (patalpoje/lauke),plaukimas (baseinas/atviras vanduo), slidinėjimas, baidarės, bėgimas kalnų takais ir daug daugiau. Forerunner 945 taip pat leidžia lengvai keisti aktyvumą vienu mygtuko paspaudimu, tai labai patogu dalyvaujant duatlono ar triatlono varžybose.

  Dar keletas papildomų priedų

  Forerunner 945  yra išskirtinis išmanus laikrodis kuris seka viską, kas vyksta tarp varžybų ir treniruočių. Visų dienų veiklos stebėjimas palaiko jūsų žingsnius ir kalorijas ir netgi užtikrina pažangų miego stebėjimą. Laikrodį galima nustatyti individualizavimo parinktimis,  Forerunner 945 yra suderinamas su „ Connect IQ ™ parduotuve, kurioje galite atsisiųsti nemokamų programų, valdiklių ir duomenų laukų. Apsilankykite Running Power programoje, kuri leidžia matyti savo veikiančią galią realiu laiku, taip pat ir po to, kai baigiate bėgimą.

  Forerunner 945

  1 Kai suporuotas su  suderinamu telefonu. Gali būti reikalingas papildomas mokestis už muzikos teikimo paslaugas
  2 Patikrinkite ar yra palaikymas savo šalyje Garmin.com/GarminPay/banks
  3 Kai suporuotas su suderinamu telefonu.
  Aktyvumo stebėjimo tikslumas.
  5 Tai ne medicininis prietaisas ir netinkamas naudoti stebėti šių parametrų medicinos tikslais; daugiau Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox gali veikti ne visose šalyse

  The Bluetooth word mark and logos are registered trademarks owned by Bluetooth SIG, Inc. and any use of such marks by Garmin is under license. SPOTIFY and the Spotify logo are among the registered trademarks of Spotify AB.

  Firstbeat ANT