Garmin Forerunner 645

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 4500
  Kaina Versija Sandėlyje Kiekis Pirkti
  337 
  Music, Black
  (010-01863-30)
  Nėra
  Užsakyti 
  Music, Cerise
  (010-01863-31)
  Nėra
  Užsakyti 
  Music, Black/Slate
  (010-01863-32)
  Nėra
  Užsakyti 
  Music, Black/Rose-Gold
  (010-01863-33)
  Nėra
  Užsakyti 

  NEMOKAMAS PRISTATYMAS  

   

  GPS bėgimo laikrodis su integruotu optiniu širdies ritmo davikliu ir NFC

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas
  Bėgimas
  Išmanūs pranešimai
  Connect IQ Apps
  GPS imtuvas
  Yra
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra (optinis integruotas)
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  5 ATM
  Garmin Pay™
  Yra
  Dydis, mm
  42.5 x 42.5 x 13.5
  Svoris, g
  42.2
  Ekrano dydis, mm
  30.4 mm diametras
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  240 x 240
  Istorija
  Iki 200 val.
  Baterijų darbo laikas
  Budėjimo režimu: Iki 7 dienų; GPS režimu, be muzikos: Iki 12 val.; GPS režimu, su muzika: Iki 5 val.
 • GPS laikrodis su muzika ir Garmin Pay ready funkcija*

  • Į savo laikrodį atsisiųskite iki 500 dainų ir sujunkite su Bluetooth® ausinėmis (parduodama atskirai) muzikos klausymui, kuriam telefonas nereikalingas (Music versija)
  • Sinchronizuojama muzika iš Deezer (jau netrukus) muzikos klausymuisi, neturint Interneto ryšio
  • Palaikomas Garmin Pay™ Ready bekontakčio atsiskaitymo metodas kuris suteikia galimybę mokėjimus atlikti patogiai laikrodžio pagalba, todėl pinigus ir korteles galima palikti namuose
  • Pažangios bėgimo, dviračių sporto ir plaukimo dinamikos funkcijos1. Bėgdami matysite kontakto su žeme laiko balansą, žingsnių ilgį, vertikalųjį svyravimą ir dar daugiau
  • Integruotas riešinis pulsometras kuris padeda stebėti treniruočių efektyvumą, tame tarpe ir einamosios treniruotės būseną
  • Baterijos gyvavimo laikas: iki 7 dienų išmanaus laikrodžio režimu; 5 val. GPS režimu

  Bėgimas yra daugiau nei mankšta, tai ir atlikimas. Forerunner 645 Music turi įrankius padedančius mankštą atlikti aukščiausiu lygiu vos tik užsirišite batų raištelius. Įrenginyje integruota atmintinė muzikai, todėl galite bėgioti su mėgstamiausiomis melodijomis. Bekontakčio mokėjimo funkcija leis jums atsiskaityti už pirkinius greitai ir neprarandant bėgimo ritmo. Su papildomomis pažangiomis bėgimo dinamikos irtreniruočių stebėjimo funkcijomis šis GPS imtuvą turintis laikrodis taps įrankiu, kuris pakels jūsų treniruotes į naują lygį.

  Muzika

  Su muzikos atmintine talpinančia iki 500 dainų, kuri integruota pačiame laikrodyje, pasiduokite ritmui kuris jus lydės kasdienėse treniruotėse ir padės tobulėti. Perkelkite muziką iš kompiuterio į savo laikrodį labai paprastai ir susikurkite grojaraštį lengvam ir patogiam muzikos klausymuisi su Bluetooth ausinėmis. Dabar tikrai galite palikti telefoną namuose kai einate bėgioti, nes muzika kuri padės judėti yra čia ant jūsų riešo. Jei esate užsiprenumeravę Deezer premium+, tuomet galite sinchronizuoti kruopščiai atrinktus grojaraščius į savo laikrodį, muzikos klausymuisi be reklaminių intarpų (jau netrukus).

   

  garmin pay

  Atsiskaitykite lengvai

  Nuolat skubate? Jauskitės laisvai palikdami piniginę ir telefoną namuose. Forerunner 645 Music suteikia Garmin Pay Ready bekontakčio mokėjimo galimybę*, kuri leidžia atsiskaityti už pirkinius laikrodžiu. Naudokite ją visur kur veikia bekontakčio atsiskaitymo kortele galimybė. Ar tai būtų butelis vandens, o gal užkandis? — mokėkite paprastai ir judėkite toliau.

   

  Training

  Analizuokite savo bėgimo formą

   
  Šis laikrodis rinks duomenis, kuriais remdamiesi savo fizinę formą galėsite dar pagerinti.Su Forerunner 645 Music galėsite stebėti svarbius bėgimo dinamikos duomenis1, kurie padės įvertinti ir analizuoti savo bėgimo fizinę formą.Be biomechaninių matavimo duomenų, galėsite matyti žingsnių dažnį, jų ilgį, kontakto su žeme laiką ir jo balansą, vertikalųjį svyravimą ir jo koeficientą, o visa tai jums padės geriau įvertinti savo fizinę formą ir varžybų dieną pasiekti naujus asmeninius rekordus. Šiuos duomenis galėsite sekti su palaikomu širdies ritmo matavimo diržu arba ypač kompaktišku bėgimo dinamikos jutikliu, kuris tvirtinamas prie liemens.Taip pat pažangias funkcijas naudokite dviračių sporto ir plaukimo treniruotėse. Plaukiant Forerunner 645 Music fiksuos nuplauktą atstumą, tempą, grybšnių skaičių ir teiks dar daugiau papildomos informacijos.

   

   

  Stebėkite treniruotes


  Forerunner 645 Music padės efektyviau stebėti savo treniruotes ir poilsį, dėl to galėsite geriau pasiruošti artėjančioms varžyboms ar sunkiam treniruočių ciklui. Naujoji treniruočių produktyvumo funkcija parodys, kaip efektyviai treniruojatės, informuodama ar treniruotės buvo produktyvios, ar pasiektas sportinės būklės pikas ir netgi kai treniruojamasi per daug. Naujoji anaerobinė ir aerobinė treniruočių efektyvumo funkcija atvers naujas galimybes treniruotis dar efektyviau ir plėsti galimybių ribas. Galėsite netgi matyti bendrą treniruočių per pastarąsias 7 dienas įvertinimą ir pamatuoti optimalų treniruočių intervalą tinkamą jūsų fizinei būklei, atsižvelgiant ir į praeitas treniruotes.

  Monitor Performance

  Ways to Customise

  Daugiau galimybių

  Apžiūrėkite mūsų Connect IQ™ store, kur savo Forerunner 645 Music galėsite suteikti asmenybę, atsisiųsdami programėles, valdiklius, ciferblatus ir daugiau. Tai paprasta, o taip pat nemokama. Naujos programėlės kuriamos kiekvieną dieną, taigi galėsite susikurti skirtukus, kurie parodys užsisakyto Uber atvykimo laiką, įjungs šviesą namuose su SmartThings programėle ir netgi galėsite naudoti AccuWeather MinuteCast programėlę, kad sužinotumėte kada pradės lyti. Su Face It™ laikrodžio ciferblato programėle, pasirinkite bet kurį paveikslėlį iš savo bibliotekos ir paverskite jį savo ciferblato viršeliu.

   
  Palaikyk ryšį bėgimo metu


  Naudojant Forerunner 645 Music bėgimas nepaliekant išmaniųjų funkcijų užnugaryje tampa įprasta veikla. Vos tik sujungę įrenginį su suderinamu išmaniuoju telefonu, turėsite galimybę gauti ir atsakyti6 į tekstines žinutes ir matyti socialinių tinklų atnaujinimus, elektroninius laiškus ir dar daugiau tiesiai nuo savo riešo. Jūs netgi galėsite naudoti laikrodį norint surasti telefoną, o taip pat leisti draugams tiesiogiai stebėti savo bėgimus.

   

   


   

  Compete

  Dalinkitės ir varžykitės tarpusavyje

   Veiklos sinchronizavimas su Garmin Connect yra daugiau nei duomenų talpinimas. Garmin Connect yra auganti internetinė bendruomenė, kurioje žmonės gali gali varžytis iššūkiuose, džiaugtis vienas kito sėkme ir net dalintis savo pergalėmis socialiniuose tinkluose. Garmin Connect yra nemokama ir prieinama internete arba išmaniajame telefone su Garmin Connect™ Mobile programėle.

  Training

   

   

   

   

  Treniruokitės kaip norite

   
  Daugiau jokios rutinos – su Forerunner 645 Music galėsite užsiimti praktiškai bet kokia veikla: bėgimu (viduje arba lauke), važiavimu dviračiu (viduje arba lauke), plaukimu (baseine arba vandens telkiniuose), sportuoti su elipsiniu treniruokliu, irklenčių sportu ar jėgos treniruotėmis. Susikurkite pažangias programas savo treniruotėms prisijungę prie nemokamos internetinės Garmin Connect™ bendruomenės, kur vėliau galėsite peržiūrėti savo treniruočių informaciją kompiuteryje arba išmaniajame telefone ar pasidalinti ja su savo draugais.

   

   

  Pamėkite išvaizdą

  Jauskitės laisvai dėvėdami šį laikrodį lauke, bet kokiu oru. Šis laikrodis saugus ne tik plaukiant ar prausiantis duše, Garmin Chroma Display™ laikrodžio ekranas tampa lengvai įskaitomas, net ir spiginant saulei po ypač patvariu Corning® Gorilla® Glass stiklu. Jei norėsite pakeisti dirželį, galėsite tai padaryti lengvai ir greitai, tam nereikia jokių papildomų įrankių. Idealus kasdieninis kompanionas, šis lengvas laikrodis yra atsparus ir saugus naudoti iki 5 ATM (50 metrų) gylyje plaukiant ir prausiantis duše. Baterijos gyvavimo laikas išmanaus laikrodžio režimu 7 paros ir 5 valandos GPS režimu. Forerunner 645 Music yra bėgimo partneris, kuris jus visada motyvuos siekti geresnių rezultatų.

   

   

   * Ši funkcija naudojantis Lietuvos bankų kortelėmis šiuo metu negalima. Suderinamų bankų sąrašas : https://www.garmin.com/en-GB/garminpay/banks/

  1Šie duomenys fiksuojami naudojant kartu su HRM-RUN diržu.

  FirstbeatANT+