Garmin Forerunner 55

 • Garmin Forerunner 55

  Versija Kaina Sandėlyje Kiekis Pirkti
  5394
  Black
  (010-02562-10)
  199 
  Nėra
  Užsakyti 
  5395
  White
  (010-02562-11)
  199 
  Nėra
  Užsakyti 
  5396
  Aqua
  (010-02562-12)
  162 
  199  Sutaupykite 37 
  Yra
  Į krepšelį 
  5397
  Grey
  (010-02562-13)
  199 
  Nėra
  Užsakyti 

  GPS bėgimo laikrodis su treniruočių planais

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas, Bėgimas, Plaukimas, Dviračių sportas, Išmanūs pranešimai, Connect IQ Apps
  GPS imtuvas
  Yra
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Galileo palaikymas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra (optinis integruotas)
  Atsparumas vandeniui
  5 ATM
  Dydis, mm
  42 x 42 x 11,6
  Svoris, g
  37
  Ekrano dydis, mm
  1,04″ col. (26,3 mm)
  Ekrano tipas
  Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP)
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  208 x 208
  Istorija
  200 val.
  Baterijų darbo laikas
  Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 2 savaičių GPS režimas: iki 20 valandų
 • GPS bėgimo laikrodis su  Garmin Coach treniruočių planais

  • Paprastai naudojamas bėgimo laikrodis stebintis širdies pulsą tiesiai nuo riešo ir su GPS kad sekti atstumą, tempą, intervalus ir daugiau
  • Dirba kartu su nemokamais Garmin Coach indvidualiais treniruočių planais kurie duos profesionalius ir indidualius patarimus tiesiai nuo riešo
  • Prisijungimo galimybės2 tookios kaip pranešimai apie skambučius ir žinutes, automatinis duomenų perdavimas į Garmin Connect™ Interneto bendruomenės tinklapį, sekimas realiu laiku ir muzikos grotuvo kontroliavimas Jūsų telefone
  • Sauga ir sekimo priemonės įskaitant automatinį incidento aptikimą (treniruotės metu) ir pagalbos rėžimas, kurio metu koordinatės perduodamos nurodytais kontaktais2
  • Sporto profiliai bėgimui, bėgimas patalpoje, treniruokliai, kardio, joga ir daugiau
  • Baterijos laikas: iki 14 dienų laikrodžio režimu; iki 20 valandų su GPS

  Kai rišatės sporo batelius ir pasiruošę bėgti būkite tikri, jus turite tinkamą tam įrankį. Forerunner 55 yra GPS bėgimo laikrodis visomis reikalingomis bėgimui funkcijomis stilingame, lengvame korpuse. Tai laikrodis kurį norėsite nešioti dieną ir naktį.

  Nestabdyk širdies

  Šį bėgimo laikrodį  paprasta naudoti ir jis puikiai tinka kasdieniam bėgimui, treniruotėms ir netgi artimiausiems 10K varžyboms. Integruotas GPS seka atstumą kur Jūs bėgate, suteikia tikslią statistiką, įskaitant atstumą, tempą ir intervalus. Jo intuityvi mygtuko sąsaja leidžia net prakaituotoms rankoms lengvai pažymėti etapą arba sustabdyti laikmatį. Forerunner 55 taip pat stebi širdies ritmą tiesiai nuo riešo dieną ir naktį 1 .

  Run Your Heart Out

  Prisijunkite kartu su Garmin Coach

  Nesvarbu, ar esate patyręs bėgikas, ar tiesiog ką tik išlipęs iš sofos, kiekvienas gali gauti naudingų patarimų. Štai kodėl Forerunner 55 suderinamas su „Garmin Coach“ adaptyviais treniruočių planais. Šie planai yra orientuoti ums, iš ekspertų trenerių ir nemokamų mokymo planų, kurie prisitaiko prie jūsų ir jūsų tikslų. Tai neįtikėtinas būdas pasiekti į finišo liniją. Kaip savo mokymo plano dalį, jis gali netgi padėti jums prognozuoti savo lenktynių laiką, o treniruočių rezultatai sinchronizuojami tiesiai su Jūsų laikrodžiu.

  Gear up with Garmin Coach

  Likite prisijungę net bėgdami

  Saugos ir stebėjimo funkcijos leidžia lengvai dalintis savo buvimo vieta tarp pasirinktų kontaktų, jei jums reikia pagalbos - rankiniu būdu arba automatiškai su integruotu incidento aptikimu 2 . Įvairios prijungtos funkcijos leidžia palaikyti ryšį su likusiu pasauliu bėgimo metu arba tarpuose tarp jų. Gaukite protingus pranešimus tiesiai nuo riešo, taip pat priimkite tekstinius pranešimus ir skambučius. Sujungus su suderinamu išmaniuoju telefonu, Forerunner 55 automatiškai įkels jūsų treniruočių duomenis į Garmin Connect internetinę fitneso bendruomenę. Jis netgi turi patogų valdymą muzikai, kuris leis valdyti muzikos grotuvą telefone žymiai paprasčiau.

  Stay Connected and Secure

  Jūs galite daugiau

  Turėdami dešimtis veiklos profilių, visuomet galėsite užfiksuoti savo aktyvumo rezultatus, ne tik bėgdami. Forerunner 55 gali įrašyti Jūsų pastangas treniruotės metu, ant treniruočių takelio, bėgdami patalpoje ar elipsės, kardio, joga ir dar daugiau.

  There’s More to Do

  Kelyje į sveikatingumą

  Forerunner 55 GPS bėgimo laikrodis siūlo plačias veiklos ir sveikatingumo stebėjimo funkcijas. Dėvėkite visą parą, kad stebėtumėte kasdienius veiksmus, atstumą, sudegintas kalorijas ir net miegą¹. Šis išmanus laikrodis taip pat turi visą dieną veikiančią streso stebėseną, skirtą sveikatingumo stebėjimui per dieną. Jei jūsų streso lygis pradeda kilti, naudokite atsipalaidavimo kvėpavimo pratimus keletą minučių, kuris gali padėti nuraminti protą ir kūną. Norėdami padėti jums optimizuoti savo organizmo energiją, Kūno baterija ™ energijos stebėjimo funkcija naudoja surinktus duomenis įvertinti Jūsų energijos atsargas, sukauptas bet kuriuo metu, todėl galite planuoti savo dieną optimizuojant veiklą ir poilsį.

   

   

   

  On the Way to Wellness

  Dalinkitės ir varžykitės

  Veiklos sinchronizavimas su „Garmin Connect“ yra skirtas ne tik duomenų saugojimui. „Garmin Connect“ yra didelė internetinė bendruomenė, kurioje žmonės gali prisijungti ir varžytis tarpusavyje, sujungdami iššūkius, skatindami vieni kitų sėkmę ir netgi dalindamiesi savo pergalėmis per socialines žiniasklaidos priemones. Garmin Connect yra nemokama ir prieinama žiniatinklyje arba išmaniajame telefone..

  Būkite indvidualūs

  Pasikeiskite savo Forerunner 55 laikrodžio išvaizdą iš nemokamos Connect IQ™ parduotuvės. Pasirinkite iš šimtų laikrodžio vaizdų kuriuos galite lengvai atsisiųsti tiesiai į savo laikrodį.

  Forerunner55

  1Aktyvumo asistento tikslumas
  2Kai suporuota su suderinamu išmaniu telefonu. Daugiau saugos instrukcijų, apribojimų ir reikalavimų

  Firstbeat