Garmin Forerunner 255

 • Garmin Forerunner 255

  Versija Kaina Sandėlyje Kiekis Pirkti
  5727
  Slate Grey
  (010-02641-10)
  275 
  315  Sutaupykite 40 
  Nėra
  Užsakyti 
  5730
  S, Bubblegum
  (010-02641-13)
  283 
  349  Sutaupykite 66 
  Yra
  Į krepšelį 
  5731
  Music, Black
  (010-02641-30)
  320 
  362  Sutaupykite 42 
  Nėra
  Užsakyti 
  5733
  S, Music, Black
  (010-02641-32)
  362 
  Nėra
  Užsakyti 

  GPS sporto laikrodis su išmaniomis galimybėmis

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas, Bėgimas, Plaukimas, Dviračių sportas, Multisportas, Išmanūs pranešimai, Connect IQ Apps
  GPS imtuvas
  Yra
  Bekontakčiai mokėjimai
  Taip
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Galileo palaikymas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra (optinis integruotas)
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Termometras
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  5 ATM
  Garmin Pay
  Yra
  Muzikos grotuvas
  Yra, MUSIC versijoje
  Dydis, mm
  45,6 x 45,6 x 12,9 (S 41 x 41 x 12,4)
  Svoris, g
  49
  Ekrano dydis, mm
  1,3 col. (33 mm) skersmuo
  Ekrano tipas
  Matomas saulės šviesoje, pusiau skaidrus, pikselinės atminties (MIP)
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  260 x 260
  Baterijų darbo laikas
  Išmaniojo laikrodžio režimas: iki 14 d.
  GNSS režimas naudojant tik GPS: iki 30 val.
  Visų sistemų GNSS režimas klausantis muzikos: iki 6,5 valandų
  Visų sistemų GNSS režimas: iki 25 valandų
  Visų sistemų palydovinės navigacijos režimas kartu su kelių dažnio juostų funkcija: iki 16 val.
 • GPS bėgimo laikrodis su išmaniomis treniruočių galimybėmis

  • Vertina Jūsų treniruotės būseną, parodo ar treniruočių krūvis pakankamas ar jau reikia poilsio dienos; taip pat siūlo papildomas našumo stebėjimo funkcijas
  • Gaukite nemokamus prisitaikančius treniruočių planus iš Garmin Coach, arba susikurkite savus mūsų Garmin Connect™ internetinėje sporto mėgėjų bendruomenėje
  • Teikia pažangius bėgimo dinamikos1 duomenis, tokius kaip žemės kontakto laiko balansas, žingsnio ilgis, vertikalus pokytis ir daugiau
  • Saugos ir stebėjimo funkcijos2, tokios kaip incidento automatinis aptikimas, su buvimo vietos nustatymu ir perdavimu nurodytiems asmenims
  • Keiskite laikrodžio formas, įdiekite papildomas programėles ir daugiau iš Connect IQ™ parduotuvės
  • Mokėkite už kavą po treniruotės naudodami „Garmin Pay™“ bekontakčio mokėjimo funkciją ir pakeliui klausykitės muzikos (MUSIC versija)
  • Baterijos laikas: iki 14 dienų kaip išmanus laikrodis; iki 6.5 val. su GPS ir muzika (MUSIC versija); iki 30 val. tik su GPS

  Jūs bėgate, Forerunner 255 mąsto. Šis GPS laikrodis ne tik pasakys Jums kur bėgate. Jis seka Jūsų būseną ir pateikia Jums ne sausus skaičius, o pilną treniruotės suvestinę - apkrovą, bėgimo formą, istoriją ir ko reikia kad pasierkti numatytą tikslą. Viskas ko Jums tereikia sutelti dėmesį į žingsnius priekyje.

  „GARMIN PAY“ BEKONTAKČIAI MOKĖJIMAI

  Greitai atsiskaitykite prie kasos naudodami „Garmin Pay“ bekontakčio mokėjimo funkciją atitinkamų teikėjų sistemose

  Leisk muzikai groti

  Jei negalite bėgti be puikaus grojąraščio, tumet negalėsite bėgti be Forerunner 255 Music. Sinchronizuokite kruopščiai sukurtus grojaraščius iš pasirinktų muzikos transliavimo paslaugų 1, pvz., Deezer ir Spotify, su savo laikrodžiu, kad galėtumėte klausytis be reklaminių skelbimų. Jūs netgi galite laikyti iki 500 dainų. Muziką lengva perkelti iš kompiuterio, o paskui surinkti mėgstamą grojaraštį, kad galėtumėte lengvai klausytis per BLUETOOTH ® technologiją įgalintas ausines (įsigyjama papildomai).

  Išplėstinė našumo analizė

  Koks treniruotės krūvis Jums geriausias? Forerunner 255 gali pasiūlyti asmenines treniruotes ir atsistatymą po jų išmaniems treniruočių sprendimams, tokiu būdu jus geriau pasiruošite artėjančioms varžyboms. Jis saugo VO2 maks duomenis ir atsižvelgia į tai, kaip šiluma ir aukštis veikia jūsų našumą. Kuo didesnis jūsų VO2 maks reikšmė, tuo didesnis Jūsų produktyvumas, o tai yra būtent tai, ką rodo našumo būklės metrika. Treniruočių būsena įvertina jūsų neseniai atliktą pratybų istoriją ir našumo rodiklius, kad sužinotumėte, kaip treniravotės, produktyviai, nepilnai ar viršijate krūvį. Pažiūrėkite, kaip treniruotės daro įtaką ištvermės, greičio ir galios vystymuisi su aerobiniu ir anaerobiniu treniruotės efektu. Atkūrimo laikas padeda jums maksimaliai išnaudoti jūsų pastangas, numatant, kada būsite pasiruošę kitam sunkiam iššūkiui. Jūs netgi galite peržiūrėti savo bendrą treniruočių apkrovą, kuri matuoja jūsų treniruotės apkrovą nuo paskutinių 7 dienų ir palygina ją su optimaliu tinkamumo ir neseniai įvykusių mokymų istorijos diapazonu.

  Advanced Performance Analytics

  Daugiau treniruočių galimybių

  Bėgimas tai kuo užsiimate, todėl treniruokitės išmaniau su kartu su Garmin Connect interneto bendruomene. Sukurkite savo asmeninius treniruočių planus arba atsisiųskite nemokamai jau paruoštus tiesiai į savo laikrodį. Arba jei turite konkretų planą būsimoms 5K varžyboms pasidomėkite Garmin Coach tinklapiu.  Tai yra neprilygstamas būdas pasiekti į finišo liniją. Kaip dalį savo mokymo plano, jis gali net padėti jums prognozuoti savo varžybų laiką. Forerunner 255 taip pat turi veikimo profilius dviračiams, baseinų plaukimui,  treniruokliams, kopimą laiptais ir daugiau.

  More Ways to Work Out

  Analyze Your Running Form

  Analizuokite savo bėgimo formą

  Forerunner 255 GPS laikrodis turi įrankių galinčių pagerinti Jūsų bėgimo formą. Laikrodis stebi tokius svarbius duomenis kaip, pvz., kadencija , žingsnio ilgis , žemės kontaktinis laikas ir balansas , vertikalus svyravimas ir vertikalus santykis . Šie matavimai yra raktas, leidžiantis suprasti jūsų formą, kad galėtumėte geriausiai tai išnaudoti kiekvieną kartą kiekvienose varžybose. Jūsų Forerunner 255 gali pradėti stebėti šiuos rodiklius, su papildomu suderinamu širdies ritmo diržu arba su kompaktišku Running Dynamics Pod priedu, prisegamu ant juosmens.

   

  Daugiau būdų derinti

  Apsilankykite mūsų Connect IQ parduotuvėje, kurioje galite dar daugiau priderinti Forerunner 255 savo reikmėms atsisiųsdami programėles, valdiklius, duomenų laukus ir daugiau, tai labai paprasta ir kas svarbu - nemokama. Naujų programėlių rasite kasdien, jų įra begalė, pvz. galėsite išsikviesti Uber tiesiai nuo riešo, sužinoti oro prognozę ir daugiau.

  Likite prisijungę bėgdami

  Naudodami Forerunner 255, galite išbėgti į treniruotę, ir visuomet liksite pasiekiami. Suporavus su suderinamu išmaniuoju telefonu, galėsite gauti tekstinius pranešimus ir matyti socialinių tinklų žinutes, el. laiškus ir dar daugiau. Saugos ir sekimo funkcijos leidžia lengvai pasidalyti savo buvimo vieta su pasirinktais kontaktais, jei jums reikia pagalbos - rankiniu būdu arba automatiškai su įmontuotu incidento aptikimu..

  Stay Connected on the Run

  Dalinkitės ir varžykitės

  Veiklos sinchronizavimas su „Garmin Connect“ yra skirtas ne tik duomenų saugojimui. „Garmin Connect“ yra didelė internetinė bendruomenė, kurioje žmonės gali prisijungti ir varžytis tarpusavyje, sujungdami iššūkius, skatindami vieni kitų sėkmę ir netgi dalindamiesi savo pergalėmis per socialines žiniasklaidos priemones. Garmin Connect yra nemokama ir prieinama žiniatinklyje arba išmaniajame telefone.

  Wellness and Advanced Sleep Monitoring

  Sveikatingumas ir pažangus miego stebėjimas

  Forerunner 255 laikrodis turi įrankius, padedančius išlaikyti jūsų bendrą sveikatingumo būklę ir miegą4 naktį. Šios priemonės suteikia labai svarbią informaciją, kurią galite naudoti maksimaliam terniruotės efektui. Pvz., Tai pirmasis bėgimo laikrodis su Pulse Ox jutikliu5. Šis jutiklis pagal riešą apskaičiuoja jūsų organizmo deguonies prisotinimą kraujyje, kuris gali padėti įvertinti, kaip organizmas sugeria deguonį - ypač miegant. Norint suteikti jums idėjų, kaip jūs miegate, Forerunner 255 stebi jūsų lengvus, gilius ir REM miego etapus, taip pat judėjimą visą naktį. Jame taip pat yra visos dienos streso stebėsena bendram sveikatingumo stebėjimui per dieną. Jei jūsų streso lygis pradeda kilti, naudokite atsipalaidavimo kvėpavimo pratimus keletą minučių, kurie gali padėti nuraminti protą ir kūną. Ir padėti optimizuoti jūsų organizmo energiją, Kūno baterijos ™ energijos stebėjimas naudoja surinktus duomenis įvertinti Jūsų energijos atsargas, bet kuriuo metu, todėl galite planuoti savo dieną, optimizuoti veiklą ir poilsį.

   

  1 Kai naudojama su Running Dynamics Pod arba HRM-Run™ arba HRM-Tri™ diržais (įsigyjama papildomai)
  2 Kai suporuota su suderinamu telefonu
  Aktyvumo asistento tikslumas
  4 Tai ne medicininis prietaisas ir netinkamas naudoti stebėti šių parametrų medicinos tikslais; daugiau Garmin.com/ataccuracy. Pulse Ox gali veikti ne visose šalyse

  FirstbeatANT+