Garmin Fenix 3 HR

 • Kodas: 4071
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Versija Kaina Sandėlyje Kiekis Pirkti
  Silver
  (010-01338-77)
  Yra sandėlyje
  499 
  Yra
  Į krepšelį 
  Sapphire
  (010-01338-71)
  459 
  549  Sutaupykite 90 
  Nėra
  Užsakyti 

  Bekompromisinis laikrodis su GPS ir integruotu optiniu širdies ritmo matuokliu

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  WiFi
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas
  Bėgimas
  Plaukimas
  Dviračių sportas
  Multisportas
  Išmanūs pranešimai
  Connect IQ Apps
  GPS imtuvas
  Yra
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra (optinis integruotas)
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  10 ATM
  Dydis, mm
  51 x 51 x 16
  Svoris, g
  82
  Ekrano dydis, mm
  30.4
  Ekrano tipas
  transflective MIP color
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  218 x 218
  Maršruto taškai (waypoints)
  1000
  Istorija
  Yra, 100 val.
  Baterijų darbo laikas
  Iki 50 valandų UltraTrac režimu; iki 20 valandų GPS režimu; iki 6 savaičių laikrodžio režimu (su 24/7 įjungtu HR)
  Baterijų tipas
  300mAh lithium-ion
  Korpuso atsparumas vandeniui
  10 ATM
  Gamintojo kodas
  010-01338-77
 • Tikras efektyvumas, tikras stilius

  • Nerūdijančio plieno korpusas ir EXO™ antena su GPS ir GLONASS palaikymu, greitam ir tiksliam pozicijos nustatymui
  • Nuo riešo nuskaitoma optinė širdies ritmo technologija Elevate™
  • 1.2 colių, saulėje gerai skaitomas, spalvotas Chroma™ ekranas
  • Papildomi treniruočių duomenys, tokie kaip VO2 Max ir atsistatymo padėjėjas (kai naudojama su širdies darbo davikliu¹)
  • Navigacijos galimybės lauko sąlygomis, tokios kaip: 3-jų ašių kompasas, barometrinis aukštimatis, TracBack ir Sight’n Go funkcijos
  • Suderinamumas su Connect IQ™, kuris leis įdiegti papildomas programėles, valdiklius, naujas laikrodžio išvaizdas ir naujus duomenų laukus

  jump

  Fenix 3 HR yra bekompromisinis GPS sportinis laikrodis sukurtas reikliems sportininkams ir keliautojams. Optinė, nuo riešo nuskaitoma širdies ritmo technologija Elevate™ leidžia bet kada išnaudoti visas šio laikrodžio galimybes.

  Laikrodis turi savyje multi sporto treniruočių funkcijas, kroso bėgimą ir navigaciją. Visos laikrodžio dalys pagamintos iš kokybiškų medžiagų ir yra puikaus dizaino, bei turi išmaniąsias funkcijas. Prisijungę prie Connect IQTM platformos galėsite pasikeisti laikrodžio ekrano išvaizdą, atsisiųsti naujų duomenų laukų ir kitokių išmanių programėlių.

  Nesvarbu kuo Jūs užsiimate - šis laikrodis Jums!

  Fenix 3 HR yra sukurtas aktyviam sportui ir laisvalaikiui lauke. Laikrodis skirtas įvairioms sporto šakoms, tokioms kaip bėgimas, važiavimas dviračiu, plaukimas, kroso bėgimas, irklavimas, treniruotės patalpoje, slidinėjimas ar triatlonas, o taip pat ir aktyvus poilsis lauke pvz. laipiojimas uolomis, turizmas, plaukiojimas baidarėmis ar važinėjimas slidėmis. Prietaisas matuoja ir įrašo visus duomenis realiu laiku ir jeigu pasiklysite, padės grįžti į pradinį tašką. Ir tai ne viskas. Jūs galite atsisiųsti papildomų programėlių naujoms sporto šakoms ar laisvalaikio praleidimo būdų.

  Rimtas stilius sunkiausioms sąlygoms

  Sportinis Fenix 3 HR turi apsauginį žiedą ir mygtukus pagamintus iš nerūdijančio plieno su PVD danga, silikoninę, atsparią UV apyrankę ir nepaprastai patvarų stiklą. Didelės raiškos, puikiai matomas saulėtą dieną, spalvotas Chroma ekranas su LED pašvietimu yra matomas bet kokiomis oro sąlygomis. Fenix 3 HR yra atsparus panardinimui iki 100 m ir turi ilgalaikę bateriją, kuri gali veikti iki 50 val. UltraTrac™ režimu, iki 20 val. su įjungtu GPS ir iki 3 savaičių kaip laikrodis (priklauso nuo nustatymų).

   

  fenix hr

  Elevate - optinis širdies ritmo daviklis

  Fenix 3 HR turi integruotą ant riešo Elevate optinę širdies ritmo nuskaitymo technologiją tam, kad suteikti dar daugiau laisvės sportuojant. Laikrodis gali matuoti širdies ritmą tiesiai nuo riešo, nesidedant papildomo širdies ritmo diržo ant krūtinės. Dabar Jūs galite kontroliuoti savo širdies ritmą ne tik per treniruotes, bet ir visą dieną, taip gaudami tikslesnę informaciją apie sudeginamas kalorijas per dieną.

   

   

  Gaukite detalią informaciją įvairiose sporto šakose

  Fenix 3 HR buvo sukurtas sportininkams, kurie nori sekti savo pasiekimus įvairiose sporto šakose. Laikrodyje yra daugybė funkcijų. Ne tik bėgimui, bet ir plaukimui, slidinėjimui, irklavimui ir net golfui. Plaukimo užsiėmimuose Fenix 3 HR matuoja Jūsų įveiktą atstumą, tempą, grybšnių kiekį ir dar daug kitų duomenų. Slidinėjant slidėmis ar snieglente gausite informaciją apie greitį, atstumą, vertikalų kritimą ir nusileidimų kiekį (su automatine pauze keltuvuose) ir dar daugiau informacijos. Bet kada šią informaciją galite pamatyti prietaiso ekrane. Irkluojant Fenix 3 HR pateiks Jums įvairią informaciją apie irklavimo tempą, kiekį ir jo efektyvumą. O taip pat galite pasirinkti virtualų treniruotės partnerį. Atsisiųsite informaciją iš Garmin Connect™, golfo žaidimo metu matysite atstumą iki duobutės bet kurioje aikštelėje. Jūs taip pat galėsite valdyti savo ANT+ suderinamą VIRB veiksmo kamerą.

   

  fenix hr

  Jūsų potencialo įrodymas

  Fenix 3 HR turi papildomus treniruočių įvertinimo grafikus, kurie padės geriau įvertinti Jūsų fizinę ir sportinę formas. Analizuodami tokius bėgimo parametrus kaip greitis, širdies ritmas ir jo pokyčiai, Fenix 3 HR paskaičiuoja VO2 maks. Šis parametras parodo maksimalų deguonies įsisavinimą per minutę. Sekite savo treniruočių rezultatų pokyčius tam kad pasiekti dar geresnius rezultatus. Taip pat galite dalintis savo rezultatais ir lyginti juos su savo kolegomis. Prietaisas turi atsistatymo patarėją, kuris gali rekomenduoti laiką kuris reikalingas jėgoms atsistatyti po sunkios treniruotės. Taip pat laikrodis gali nuspėti finišo laiką atsižvelgiant į VO2 maks. parametrą.

   

   

  Visi bėgimui reikalingi parametrai

   

  Visiems bėgimo mėgėjams Fenix 3 HR, kartu su papildomu HRM-Run širdies ritmo davikliu1, pasiūlys papildomas priemones bėgimui patobulinti, šie parametrai padės patobulinti bėgimo techniką.

  Papildomi bėgimo parametrai (Advanced Running Dynamics):

   

  • Vertikalus judėjimas ir jo koeficientas - "atšokimo" lygis ir jo santykis su žingsnio ilgiu
  • Kontakto su žeme laikas ir jo balansas - rodo kiek laiko Jūsų koja buvo ant žemės bėgimo metu, o taip pat padeda įvertinti bėgimo simetriją
  • Žingsnių dažnis - žingsnių kiekis per minutę
  • Žingsnio ilgis - apskaičiuojamas vidutinis žingsnio ilgis

  Fiziologiniai matavimai atsižvelgiant į širdies ritmą:

  • Streso taškai - Fenix 3 HR matuoja širdies ritmo pokyčius 3 minutes kai Jūs stovite ir po to pateikia streso lygį nuo 1 iki 100 skalėje. Kuo mažesnis skaičius, tuo mažesnis streso lygis
  • Efektyvumo lygis - po 6-20 min. bėgimo, Fenix 3 palygina Jūsų realaus laiko reikšmes su vidutinėmis
  • Laktato slenkstis - analizuojant Jūsų tempą ir širdies ritmą, fenix 3 nustato tašką, kurį praėjus, Jūsų raumenys pradeda greitai pailsti

                                      

   

  fenix hr

  Navigacijos funkcijos

  Fenix 3 HR jau turi integruota daugybę navigacijos pėdsako įrašymo funkcijų, kurios leis patogiai ir patikimai naviguoti keliuose ir bekelėje. Fenix 3 HR judėjimo metu įrašinėja GPS treką (pėdsaką). Jis taip pat gali pažymėti reikalingas vietas, tokias kaip startas ar finišas, kontrolinį maršruto tašką arba stovyklavietę, paliktą automobilį ar kitą įdomią vietą. Su Fenix 3 HR Jūs galite sukurti maršrutus arba pažymėti iki 1000 taškų ir naviguoti į juos. Planuokite keliones ir dalinkitės jais su draugais ir šeimos nariais naudodami BaseCamp™ - Garmin nemokamą planavimo programą kompiuteryje.

   

   

  fenix hr

  Daugiau nei įprasti davikliai

  Fenix 3 HR jau turi savyje barometrinį aukštimatį ir elektroninį trijų ašių kompasą. Laikrodis automatiškai atlieka šių daviklių kalibravimą naudojant GPS, tam kad pasiekti maksimalų tikslumą. Aukštimatis leidžia sekti aukščio pokyčius, o barometras gali prognozuoti oro sąlygų pasikeitimus registruodamas slėgio pokyčius. Trijų ašių kompasas visada rodys teisingą kryptį, nesvarbu ar Jūs judate ar stovite vietoje. Tikslesniam temperatūros matavimui galite prie Jūsų Fenix 3 prijungti papildomą tempe temperatūros daviklį.

   

  fenix hr

   

  Pasiderinkite laikrodį savo reikmėms

  Prisijunkite prie Connect IQ tinklapio ir atsisiųskite savo Fenix 3 HR laikrodžiui papildomas laikrodžio ekrano išvaizdas, naujus duomenų laukus ar kitas programėles. Prisiderinkite laikrodį sau.

   

   

   

  fenix hr

   

  Likite prisijungę

  Fenix 3 HR yra išmanus laikrodis ir jis leis Jums visada būti pasiekiamu visam pasauliui. Gaukite išmanius pranešimus tiesiai iš suderinamo išmanaus telefono², automatiškai siųskite savo pasiekimus į Garmin Connect™ visos dienos metu arba perduokite juos belaidžiu WiFi ryšiu. LiveTrack² funkcijos pagalba Jūsų draugai ar šeimos nariai gali sekti Jūsų judėjimą realiu laiku. Gaukite daugiau reikalingos informacijos prijungdami daugiau įvairių ANT+ daviklių, tokių kaip Vector galios matuoklis dviračiams, tempe - temperatūrai matuoti, HRM-Run bėgimo dinamikai matuoti ir kitokius daviklius.
   

   

  1Su papildomu širdies ritmo HRM-Run davikliu, įsigyjamas papildomai.
  2Telefonas turi būti suderinamas su Bluetooth® Smart. Daugiau apie tai čia - Garmin.com/BLE.