Garmin Fenix 3

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 3889
  Versija Kaina Sandėlyje Kiekis Pirkti
  Gray, su metaliniu dirželiu, Sapphire
  (010-01338-21)
  509 
  Nėra
  Užsakyti 
  Gray, su metaliniu dirželiu Performer, HRM Bundle, Sapphire
  (010-01338-26)
  649 
  Nėra
  Užsakyti 

  Bekompromisinis laikrodis su GPS

  Gamintojas
  Prekės ženklas
  Bluetooth jungtis
  Yra
  WiFi
  Yra
  Veikla
  Aktyvumo asistentas
  Bėgimas
  Plaukimas
  Dviračių sportas
  Multisportas
  Išmanūs pranešimai
  Connect IQ Apps
  GPS imtuvas
  Yra
  GLONASS palaikymas
  Yra
  Širdies daviklio pajungimas
  Yra
  Elektroninis kompasas
  Yra
  Barometrinis aukštimatis
  Yra
  Atsparumas vandeniui
  10 ATM
  Dydis, mm
  51.5 x 51.5 x 16.0
  Svoris, g
  82
  Ekrano dydis, mm
  30.4 mm (diametras)
  Ekrano tipas
  transflective MIP color
  Ekrano skiriamoji geba (pixels)
  218 x 218
  Maršruto taškai (waypoints)
  1000
  Baterijų darbo laikas
  Iki 50 valandų UltraTrac režimu; iki 20 valandų GPS režimu; iki 6 savaičių laikrodžio režimu
  Baterijų tipas
  Pakraunama 300mAh lithium-ion
 • Fenix 3 - bekompromisinis laikrodis su GPS, įvairioms sporto šakoms

  • Nerūdijančio plieno EXO™ antena su GPS ir GLONASS palaikymu greitam ir tiksliam pozicijos nustatymui
  • 1.2 colių, saulėje gerai skaitomas spalvotas Chroma™ ekranas
  • Papildomi treniruočių duomenys tokie kaip VO2 Max ir atsistatymo padėjėjas (kai naudojama su širdies darbo davikliu¹)
  • Navigacijos galimybės lauko sąlygomis tokios kaip: 3-jų ašių kompasas, barometrinis aukštimatis, TracBack ir Sight’n Go funkcijos
  • Suderinamumas su Connect IQ™, kuris leis įdiegti papildomas programėles, valdiklius, naujas laikrodžio išvaizdas ir naujus duomenų laukus

  fēnix 3

  Fenix 3 yra tvirtas, išmanus treniruočių laikrodis su GPS ir daugybę galimybių. Naudodami treniruočių planavimą bei navigaciją lauko sąlygomis, Fenix 3 pasiruošęs bet kokiam aktyvumui ir iššūkiams. Prisijunkite prie Connect IQ platformos ir gaukite naujas laikrodžio ekrano išvaizdas, duomenų laukus, valdiklius ar aktyvumo galimybes. Fenix 3 yra plonas, lengvas treniruočių laikrodis su GPS, kurio tiesiog nejausite ir treniruojantis, ir naudodami kasdien.

  Rimtas stilius sudėtingose sąlygose

  Fenix 3 gaminamas trimis variantais: pilkas su stipria, atsparia įbrėžimams juoda apyranke (GRAY-BLACK); sidabrinis su raudona apyranke (SILVER-RED) ir aukščiausios klasės modelis su safyro stiklu ir nerūdijančio plieno apyranke (SAPPHIRE/metal). Kiekvienas iš jų turi nerūdijančio plieno korpusą ir mygtukus. Saulėje gerai matomas aukštos raiškos spalvotas Chroma ekranas su LED pašvietimu leis matyti ekrano duomenis prie bet kokio apšvietimo. Fenix 3 turi pilną apsaugą nuo vandens (iki 100 metrų gylio) ir ilgą baterijų veikimo laiką, iki 50 val. UltraTrac režimu, 16 val. su įjungtu GPS ir iki 3 mėnesių laikrodžio rėžimu (priklausomai nuo nustatymų).

  Praplėsti sporto duomenys

  Fenix 3 savyje turi priemones, kurios padės geriau nustatyti jūsų sportinę formą. Pirmoji yra VO2 max registratorius. Kai naudojate laikrodį kartu su širdies darbo davikliu¹, Fenix 3 apdoroja šiuos duomenis: judėjimo greitį, širdies darbą per minutę ir jos darbo pokyčius, taip apskaičiuodamas maksimalų sunaudojamo deguonies kiekį per minutę. Sekdami VO2 max pokyčius galėsite geriau kontroliuoti treniruočių krūvį. Fiksuojami ir kiti sporto duomenys - atsistatymo laikmatis ir būsena, kartu su varžybų planavimu (Race Predictor), kuris parodo apytikslius įvairių distancijų rezultatus atsižvelgiant į esamą VO2 max reikšmę.

  fēnix 3 altimeter

  Bėgimo dinamikos duomenys

  Fenix 3 integruotas papildomas bėgimo dinamikos duomenų registravimas. Kai naudojate Fenix 3 kartu su HRM-Run davikliu¹, Fenix 3 leis jums pamatyti žingsnių dažnį, vertikalų pokytį ir sąlyčio su žeme laiką. Šie duomenys vadinami bėgimo dinamika ir tai gali padėti nustatant ekonomiškiausią bėgimo stilių.

  Plaukimo profilis ir snieglenčių rėžimas

  Fenix 3 tai ne tik aktyvus poilsis lauke. Specialios funkcijos leis panaudoti jį plaukimo treniruotėse bei čiuožiant nuo kalnų. Taip pat kaip ir Garmin Swim™, Fenix 3 seka distanciją, tempą, plaukimo mostus ir kitus duomenis. Tiesiog nurodykite laikrodžiui baseino dydį ir pradėkite treniruotes.
  Snieglenčių rėžimas seks greitį, atstumą, vertikalius kritimus ir automatinį duomenų registravimą (kartu su automatine pauze kylant pakėlėju). Jūs taip pat galėsite naudotis Fenix 3 kaip distanciniu pultu valdant VIRB™ ir VIRB Elite veiksmo kameras.

  Planuokite, Naviguokite, Sekite

  Fenix 3 leidžia kurti maršrutus, įrašyti iki 1000 taškų į vidinę atmintį (tokius kaip tarpiniai taškai arba būsimos poilsiavietės) ir įrašinėti pėdsakus (tracklog). Galima naviguoti pagal užduotas koordinates koordinates, sekti pėdsaką ar maršrutą, pagal įrašytus taškus, arba tiesiog sekti nustatytą kryptį. TracBack funkcija padės grįžti atgal tuo pačiu keliu kuriuo jau keliavote, rasti toliau paliktą mašiną arba poilsiavietes.
  Suplanuokite kelionę ir pasidalinkite ja su draugais arba šeima naudodamiesi BaseCamp ir BaseCamp Mobile. Fenix 3 turi integruotą ANT+™ ir Bluetooth®, todėl gali apsikeisti duomenimis su kitais suderinamais Garmin prietaisais arba išmaniais telefonais.

  fēnix 3 altimeter

  Aukštimatis, Barometras ir Kompasas

  Fenix turi savyje tris integruotus ABC daviklius (aukštimatis, barometras ir kompasas) ir iš karto pateikia ekrane jų gaunamą informaciją realiu laiku. Aukštimatis parodys jums dabartinį aukštį bei jo pokyčius, barometras rodys slėgį ir galimus oro pokyčius. 3-jų ašių kompasas parodys tikslią kryptį kai Jūs judate arba ne.
  Fenix 3 kalibruoja savo daviklius automatiškai naudodamas GPS imtuvo duomenis. Taip pat automatiškai nustato laiką pagal esamą vietovės poziciją. Jei reikalinga tiksli aplinkos temperatūra galite naudoti jį kartu su tempe™ išoriniu temperatūros davikliu.

  Connect IQ

  Prisijunkite prie Connect IQ platformos ir gaukite naujas laikrodžio išvaizdas, duomenų laukus, valdiklius ar aktyvumo galimybes, padarykite Fenix 3 dar išmanesniu.

  Likite prisijungę

  Smart Notification funkcija leis priimti el. paštą, tekstines žinutes bei įvairius pranešimus tiesiai laikrodyje, net kai jūs keliaujate. Fenix 3 priima signalus belaidžiu ryšiu iš Jūsų suderinamo išmanaus telefono², tai leis jums sužinoti ar gavote pranešimus ir parodys juos ekrane.
  ¹Širdies darbo davikliai arba HRM-run, būna komplekte arba reikia įsigyti papildomai (priklausomai nuo pasirinkto modelio).
  ²Veikiantys su Fenix 3 telefonai, pvz.: iPhone 4S ir vėlesnis, Android 4.3, Galaxy S3 ar vėlesnis, Galaxy Note 3, Moto X, Moto G, HTC One, Nexus 4 & 5 ir vėlesnis; telefonas turi turėti Bluetooth Smart.
  Čia rasite trumpus mokomuosius video su lietuviškais titrais, kurie supažindina su pagrindinėmis Garmin Fenix 3 funkcijomis: